Счастье_же_вот_оно• Изменено 13 июня 2025
Дівчата в кого діти не переносять глютен
Дитині майже 3, з початку прикорму на глютен вздуття, та починається частий неперетравлений стул.Коли глютен прибираю симптоми зникають.Зробили аналізи на целіакію, слава Богу вони негативні.Але проблема нікуди не дівається, педіатр каже, типу, що може перерости.Але що ж це за проблема? Може в кого таке було у дітей, дайте пораду
Зоряний Шлях• 13 июня 2025
Мой сын не ест глютен летом - у него обостряется на нем аллергия. В целом, сначала сложно, потом привыкаешь и просто переходишь на безглютеновое меню, сейчас много рецептов легко найти в сети Ютуб/Инстаграм
Кондуктор трамвая• 13 июня 2025
Безглютеновое печенье, на кукурузой муке например. Есть целые отделы с продуктами, в мегамаркете например. И сдайте анализа глютен. Может у вас недостаток ферментов а не он
Байрактара• 13 июня 2025
Нічого не поможе-приберіть глютен і чекайте,поки переросте. Меню звичайне,адаптоване. Борщ безглютеновий,супи безглютенові. В котлети кладіть вівсянку запарену чи картоплю збиту замість хліба. Битки курячі робите- борошно кукурудзяне беріть. Оладки печете- купіть суміш безглютенову існапополам з кукурудзяним борошном. Гречка,рис,плов,відбивні,голубці,да все підряд. Просто трохи рецептуру передивіться. Ну,пельмені,вареники,не світять,є суміші до такого тіста,но воно якесь г. Але Ви попробуйте. В є суміш для бісквіту. Збили яйця,добавили суміш і пчете бісквіт. І тд.
Байрактара• 13 июня 2025
В мене в сина спочатку підозра на целіакію була,то дієта була дуже строга,окрема дощечка,каструлька ,лопатка і тд,продукти спеціальні купувала,макарони і тд. Потім виявилося,що не целіакія,а алергія, то перестала настільки строго дотримуватися. Глютен виключила,але вже готувала звичайно і руки тричі не переживала після хліба.