Херсон це Україна• 22 мая в 08:56

Дівчата, кліщ на дитині, потрібен антибіотик, чи ні?

Старшу дитину кілька років тому кусав кліщ, повисів півдня, знайшли, педіатр тоді призначила сумамед одноразово.
Вчора на меншій витягла кліща, добу точно він пробув, пишу педіатру (вже іншій), вона відповіла, що якщо кліщ провисів до 72 годин, антибіотик не показаний.
Де правда? Чи з часом підхід в лікуванні бореліозу змінився?
автор Херсон це Україна • 22 мая в 08:57
В інтернеті ось почитала, що навпаки, щоб знизити ризик зараження, у перші 72 год приймають антибіотик.
любименькая• 22 мая в 08:59
Де ви їх набираєте ? В ліс ходите ?
Хитрушка-чекушка• 22 мая в 08:59
Взагалі якось по різному лікарі кажуть.
Татові вирізали кліща, теж нічого не призначали.
Сусідка знайшла на собі кліща та возила його на аналіз так сказала їй лікар

Все було ок з кліщем антибіотик не приймала .
Хитрушка-чекушка• 22 мая в 09:00
Ответ длялюбименькая
Де ви їх набираєте ? В ліс ходите ?
Та повно їх.
Мої коти всі у кліщах.Кожного дня витягаємо купу кліщів у них
А діти бігають по траві.
Своего не предлагать• 22 мая в 09:01
Нужен для профилактики
автор Херсон це Україна • 22 мая в 09:01
Ответ длялюбименькая
Де ви їх набираєте ? В ліс ходите ?
Живемо зараз на дачі, ліс близько. Хоч і трава покошена і дитина гуляє в дворі, десь таки зловила. Я нервуюсь, бо сусідка по дачі 2 роки назад лікувалась від бореліозу, тобто є заражені кліщі в нашій локаціі.
Злива інформації• 22 мая в 09:02
Ответ дляХерсон це Україна
Почитала....
До чого педіатр?
Для цього є інші лікарі - інфекціоністи.
ЯНаПэПэ• 22 мая в 09:04
Ответ длялюбименькая
Де ви їх набираєте ? В ліс ходите ?
Моя дитина була залучена до однієї доброї справи, котра проходила в лісопарковій зоні. Щодня приходила з кліщами. Вже можна було абонемент виписувати в клініку. Ні разу не приписували аб, але кліщ висів не більше доби
автор Херсон це Україна • 22 мая в 09:04
Ответ дляХитрушка-чекушка
Взагалі якось по різному лікарі кажуть.

І як бути? Зараз треба щось вирішувати, я вже думаю, чи в чергову дитячу лікарню підʼїхати спитати.
Щось не спиться• 22 мая в 09:04
Лучше дать в первые 72 часа, проконсультируйтесь с инфекционистом
Злива інформації• 22 мая в 09:05
Ответ дляХерсон це Україна
бореліоз, в більшості випадків, невиліковний(
волосатое стекло• 22 мая в 09:07
Закордоном профілактично не призначають, у нас - так. Але деякі прогресивні лікарі орієнтуються на закордонні протоколи.
автор Херсон це Україна • 22 мая в 09:07
Ответ дляЗлива інформації
Почитала....
До чого педіатр?
Добре, що ж тоді інфекціоністи зараз радять, приймати антибіотик чи ні? Бо час іде.
волосатое стекло• 22 мая в 09:08
Ответ дляХерсон це Україна
Можете в будь-яку дитячу поліклініку/лікарню під´їхати, якщо випішили приймати АБ, з кліщами приймають без черги й запису.
волосатое стекло• 22 мая в 09:09
Ответ дляХерсон це Україна
З вашою тривожністю рекомендую приймати.
Хитрушка-чекушка• 22 мая в 09:09
Ответ дляХерсон це Україна
Тоді краще давайте антибіотик
Хата на мати• 22 мая в 09:09
Ответ дляСвоего не предлагать
Нужен для профилактики
Ну якої профілактики? Антибіотик не п´ють превентивного. Там навіть ще антитіла М не утворились, лише через 2 тижня (якщо взагалі будуть)
Бубль Гум)• 22 мая в 09:10
Ответ длялюбименькая
Де ви їх набираєте ? В ліс ходите ?
Вчера сын пришел со школы - на животе клещ.
автор Херсон це Україна • 22 мая в 09:10
Ответ дляЯНаПэПэ
Я зі старшої теж зняла недавно свіжого, навіть сліду не було, тільки вчепився, і то німфа, вони геть малесенькі. У меншої вже в шкірі набряк як шарик, у волоссі на потилиці, важко знайти, точно більше доби був. Хоча крові не напився.
То ви нічого не робили?
волосатое стекло• 22 мая в 09:10
Ответ дляХата на мати
Справедливості заради: при чому тут антитіла до АБ? Аб на борелії діє, а не на антитіла.
волосатое стекло• 22 мая в 09:11
Ответ дляХерсон це Україна
То ви нічого не робили?
Місцева реакція на укус - почервоніння і набряк- не має ніякого відношення до інфекцій, які переносять кліщі
Бубль Гум)• 22 мая в 09:11
Постоянно снимаем клещей с себя и детей. Я болела бореллиозом.
Антибиотик до болезни не назначают. Но мы в Польше.
Попадалочка• 22 мая в 09:12
на хлопцеві добу повисів, Лайма потім лікували, при чому ознаки проявились через півроку
волосатое стекло• 22 мая в 09:13
Ответ дляБубль Гум)
Ну от я теж хворіла, і дитина, і теж живемо частково на дачі, вважай на природі. Ну нераціонально весь рік пити АБ.
Хата на мати• 22 мая в 09:14
Ответ дляволосатое стекло
А на що ви збираєтеся впливати антибіотиком???
Борелії це що по вашому? Якщо вони будуть (сподіваюсь ні), то лише через 2 тижні, тоді і потрібно здати аналіз на антитіла М
Красота неземная• 22 мая в 09:14
Автор, а ви у зоні ризику?
Моїх дітей вкусили кліщі і обоє захворіли бореліозом.
Я здавала їм аналізи через 10-14 днів після укусу.
Після підтвердження лікувалися антибіотиками.
Злива інформації• 22 мая в 09:15
Ответ дляХерсон це Україна
Звернітся в клініку))
Тут не проводять аналізи....
Красота неземная• 22 мая в 09:15
Ответ дляволосатое стекло
Ні, еритема - один з симптомів бореліозу
ЭмчЭндЭм• 22 мая в 09:16
Ответ дляХерсон це Україна
Зберігла собі таке.
Читала в інтернеті. Я б дала профілактично. Проеонсультуйтесь в внфекційній ще.
Кукусикиииииии• 22 мая в 09:17
Лечили мужа от лайма. Врач инфекционист сказал, если клещ сидел менее 48 часов антибиотик разово не нужен. Он не успеет передать инфекцию