svecola• 13 июня в 16:33

Ха Ха путин в шоке от бомбежек дружбанов иранцев. Заява писькова и

унылой лошади «Неспровоковані військові удари по суверенній державі-члену ООН, її громадянам, сплячим мирним містам, об’єктам ядерно-енергетичної інфраструктури категорично неприйнятні. Міжнародна спільнота не може дозволити собі байдуже ставитися до таких злочинів, які руйнують світ, завдають шкоди регіональній та міжнародній безпеці», — заявили у відомстві Сергія Лаврова «Росія стурбована та засуджує різку ескалацію напруженості», — заявив він.

Пєсков запевнив, що російський лідер Володимир Путін отримує доповіді про події, що відбуваються між країнами.

«Пу‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌тін в режимі реального часу по лінії міністерства оборони РФ, служби зовнішньої розвідки та міністерства закордонних справ отримує доповіді про події, що відбуваються в регіоні», — сказав представник Кремля.

У свою чергу, МЗС РФ розродилося цинічною заявою про неприпустимість ударів по мирних містах. Тобто проти того, що РФ робить вже четвертий рік майже щодня відносно України.https://real-vin.com/kreml-vidreaguvav-na-udar-izr...
автор svecola • 13 июня в 16:36
ми-правлячий режим Ірану підтримує Росію у війні проти України та надає країні-терористу озброєння. Саме Іран є джерелом багатьох проблем на Близькому Сході та за його межами.

Відновлення миру та стабільності на Близькому Сході відповідатиме інтересам не тільки регіону, але й міжнародної спільноти, зазначають в МЗС.
’У цьому контексті закликаємо міжнародну спільноту до спільних та рішучих дій задля подолання сучасних безпекових загроз та скоординованого стримування групи агресивних режимів - Росії, Ірану та Північної Кореї’, - наголосили в міністерстві.
автор svecola • 13 июня в 16:36
на днях пуйло с кортежем приехало в кремль в 12 ночи по срочняку.это значит что то случится или случилось.
Валькірія• 13 июня в 16:48
щоб воно здохло, пуйло те, і всі його приспішники.
Filomena• 13 июня в 17:02
То ж другоє..
Леска• 13 июня в 17:06
«Неспровоковані військові удари по суверенній державі-члену ООН, її громадянам, сплячим мирним містам, об’єктам ядерно-енергетичної інфраструктури категорично неприйнятні’’

Та ви шо. .
Aksinia 111• 13 июня в 17:50
’Договор о всеобъемлющем стратегическом партнёрстве между Россией и Ираном был подписан 17 января 2025 года в Москве президентом России Владимиром Путиным и президентом Ирана Масудом Пезешкианом. Представляет собой договор об улучшении отношений между двумя странами»
’Стратегические партнёры’ русни надеюсь сделают выводы ))) всеми документами подписанными с руснёй только подтереться .