Я тертий жук• 13 июня 2025
Унітаз з функцією біде чи зручно?
Робимо ремонт, кімната мала, раніше стояло і біде і унітаз, зараз заради економії місця думаю купувати унітаз з функцією біде, але чи зручно? Використовуємо лише як гігієну вранці та ввечері.
Семенівни сусідка• 13 июня 2025
Мені гігієнічний душ на звичайному унітазі незручно: все тече по ногам, у мене просто не поміщається в отворі над унітазом впихнути попу, душ і руку щоб підмитися. Або треба унітаз великого діаметру і невисоко над землею