pupsi4ek• Изменено 13 июня в 21:37

Кто сейчас в Израиле?

У вас в связи с войной:

- выключили свет на всех улицах

- ловят тех, кто ставит на асфальте крестики

- везде блок-посты

- мобилизация

- закрыли выезд из страны мужчинам

- отменили выборы

- закрыли все партии

- выключили все камеры

- арестовывают журналистов за трансляции

- Конституция на паузе

?
Teonaa• 14 июня в 14:22
Ответ дляWendy Rhoades
та це все зрозуміло. Апелювати до якоїсь справедливості чи хоча б дотримання міжнародних законів - немає ніякого сенсу.
Зараз в Європі проштовхується теза, що винна Україна, що одразу не погодилась на капітуляцію. Я думала, ну хто таку мачню може сприйняти, а ось і ні, пересічним миролюбовим європейцям це, як виявилось, дуже заходить.
Ось в такому новому світі ми живемо. Як то кажуть маски зірвані, зі всіма цими ООН, МАГАТЕ, Гаагським судом і подібними.
Якщо розумна людина подивиться зі сторони на те, що коїться в Україні - ну бо хто цікавиться, той знає як тут ставляться до людей! То їм дійсно може виглядати, що це знущання. Тільки з чого вони взяли що це по-перше даж праврюр до нас лізти, а по-друге що росія краще ставиться до громадян, а по-третє що раз уж нас звільняють заради покращень, чому тоді убмвають не тільки «режим і армію яка його представляє», а всіх підряд і нищать інфраструктуру, яка власне забезпечує нормалтність умов життя людей.
Це все каша малаша. Але так, не маючи змоги, немає сенсу в протистоянні. Нічо ми не отримаємо.
Wendy Rhoades• 14 июня в 14:52
Ответ дляTeonaa
Бо вони нам не друзі. І не партнери. Я більш схиляюся шо війна, це спосіб для:
- оновити залізо;
- якось реалізувати/продати/виміняти старе залізо на чужій війні. Ну не у себе ж утилізувати;
- таки розділити нас
- паімєть щось типу мінералів. Бо всі думають наперед.
Це про партнерів.
А от путін для мене таки загадковий таки. Мені ані імперські замашки, ані «знищити все укр.» не здаються його резонами.
Ну про політику України я взагалі мовчу. Бо зараз почнеться
Тоді варто заглибитись в історію, щоб зрозуміти, чому ця війна для росії і України має екзистенційний характер. Для путіна - це не війна за територію, мінерали чи щось, це його спосіб виживання. Виживання його недоімперії - це виживання його режиму, а виживання його режиму - це його власна безпека, фізична. Тому поки ця потвора жива, не буде Україні спокою.
А які власні цілі кожна з країн переслідує в цій війні - це інше питання.
Ylena77777• 14 июня в 14:54
Ответ дляКиев_Елена
Конечно по другому. Это можно понять по тому, что границы открыты, а практически никто из мужчин не уезжает. Откройте сейчас нашу границу - очереди будут на десятки км…Как можно сравнивать несравнимое?
Аэропорт закрыт только. Это единственный выход из этой страны.
Teonaa• 14 июня в 15:42
Ответ дляWendy Rhoades
Та нічого йому чи його владі там не загрожувало. Як він просидів стільки. У них ж теж є президенский строк там якийсь, кількість термінів підряд. І нічого. Сидів🤷‍♀️чула я і таку думку, але і вона непереконлива;
Зараз тоже. Сказав би що всіх переміг, пішов би на молдову, щось попрощє. Чи куди там - хто ще без нати крім нас..і перемагав би там ура ура за три дня. Що, ні?
Wendy Rhoades• 14 июня в 16:22
Ответ дляTeonaa
ну так навіщо йому зараз Молдова, якщо він впевнений, що він тут перемагає?
Teonaa• 14 июня в 17:00
Ответ дляWendy Rhoades
Та він і перемагає. Просто це довго йде. А так би тут всіх переміг; ще кудись сунувся всіх переміг
А нашо - то справа десята. Ви ж кажете війеа це запорука його успіху. А не лише прям війна в Укр
Wendy Rhoades• 14 июня в 17:06
Ответ дляTeonaa
та ні, якраз знищення України - запорука його успіху.
Це неможливо осягнути на здоровий глузд, але ось таке збочене уявлення про світ, яке десятиліттями насаджувалось насєлєнію.
Nerses• 14 июня в 19:19
Ответ дляHelenny
Не знаю, чи протирадіаційні. Там кімната 10*10 метрів. Називають мамад. Захищає від ракет.
Спасибо. Там тоже знакомые, связи пока нет .не знаете нормально там уже все?