Kovalenko Julia• 13 июня в 23:24

З НУШ у Світ чекає крилатих. Треба відгуки.

Доброго дня. Син закінчив 3 клас НУШ. З результатами - всі предмети високий рівень, англійська - достатній рівень. Син навчається добре, але лінується. За певних причин розглядаю перевод сина у паралель у клас з програмою "Світ чекає крилатих". Сьогодні взяла зошити у вчителя, щоб подивитись рівень завдань. І чесно кажучи, вже не впевнена, що зможемо наздогнати за літо. Хочу почути реальні відгуки батьків, які переводили дітей з 3 класу НУШ у 4 клас Крилатих. Чи займались додатково літом, чи не жалкуєте? Що порадите? Зараз займаємося додатково англійською, можливо ще буду шукати вчителя, щоб підтягнути за літо до програми Крилатих
Сорока-ворона• 13 июня в 23:42
Дайте дитині спокій, у неї канікули..
Ох уж ці батьки..
З ніжністю згадую літо, друзі і художні книжки ...
Безлім на все• 13 июня в 23:49
А що там за супер програма така? Покажіть завдання, які дали вам
Безлім на все• 13 июня в 23:53
Ответ дляСорока-ворона
Дайте дитині спокій, у неї канікули..
Ох уж ці батьки..
Та не замордує мама дитину, якщо одну годину позаймається день-через-день. То на початку літа такі всі бойові, а потім хоч би раз на тиждень книжку відкрили
Бавовнятий Пупс• 14 июня в 00:01
Яка різниця? Це все - звичайна середня школа. Всі діти на виході будуть однаковими - що з нуш, що з крил. Так кажете наче із ПТУ в Гарвард переводите.
Безлім на все• 14 июня в 00:05
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ну якщо не поступати в 5 клас, то так, пофіг, яка програма
Молчалка• 14 июня в 08:12
Донька вчиться в Крилах. Закінчила 5 клас.
Після 3 класу перейшла подружка з НУШ. Літо наздоганяли математику. По іншим можна не наздоганяти, там більш менш схоже. Важкувато було перший час. В основному через різницю самих пояснень та побудови уроків. І проекти такі в НУШ не робили, тому теж звикала. Звикла. І ще одна дівчинка переходила, але тій легко було. Вона місяць займалась саме з нашою вчителькою влітку.

Просто в Крилах більше логіки. Задачі нуш з зірочкою в Крилах - звичайні завдання, щоденні.
Носки на подтяжках• 14 июня в 08:35
Ви плануєте наперед навчати дитину по зошитах чи що? Все грунтується на основі загальних знань, тобто множення, ділення, величини інше пояснять. До діагностичних є підготовка, а також є селфі аудити коли дитина визначає де в неї пробіл в знаннях, і на чому сконцентруватись. Програму раджу, мій закінчив 4 клас і вступив у ліцей, з майже 300 бажаючих в нього високі бали, більшість набрали мало