Стояли біля під´їзду 2 чи 3 чоловіки курили, зупиняється тцк вони в під´їзд тікають, тут не зрозуміло звідки бабуся (напевне там крутилась) появляється і намагається закрити їм під´їзд, вони двері виривають, точніше штовхають разом з нею тцк, не знаю чи випадково чи спеціально бабуся закрила двері,не важливо. (хлопці які курили втекли) в бабусі перелом кістки бедра, цукровий діабет і так кістки плавні.
Тцк поїхали бо не зловили, допомоги не надали, просто втекли. Тепер з нас жителів будинку збирають допомогу на лікування чи то протез. Я розумію, бабусю. Вона живе сама доволі давно, не думаю, що перешкоджала тцк. Просто в нас у групі дому сюр, хто на вашу думку має оплачувати лікування бабусі.
Хто з нашого будинку, напишіть свою думку
Результат:
вже голосів:
50 (35.46%)
Тиц
40 (28.37%)
Держава
39 (27.66%)
Тцк знайти
12 (8.51%)
Жителі будинку
Ответ дляKot_v_meshke
Есть бесплатные протезы, нужно обратиться в больницу и узнать. Маме моей знакомой зимой ставили, бесплатный протез, платили только за саму операцию. Сам протез стоит около 1,5 тыс евро, вроде, это если покупать.
Плюсую.
Моей коллеге ставили тоже бесплатно.
K.Yurchenko• 14 июня в 10:48
Ответ дляSolnceya
Такое расследование и суд годы у нас займут. Плюс если это силовые структуры виноваты, дело закроют сразу же.
Бабка получила последствия от своих дел. Несмотря на это, я бы ей помогла, она уже свою карму отработала. Так что, выхода кроме сбора, нет на Сейчас.
Ну, так я про це і пишу. Якщо є кому заморочуватись із цим і доводити - хай займаються. Якщо ні - то до чого питання автора, не зрозуміло. Скинулись на лікування самотньої людини, і все. В будь-якому разі, це дійсно багато часу. Якщо людина літня, вона може й не дожити до завершення справи.
Юлия_Юлия-2175• 14 июня в 11:17
В моєму розумінні сусіди - це як близьке оточення. Так само, як родичі, друзі, знайомі скидаються на лікування. Це не означає, що вони повинні, просто це найближча ’група підтримки’ людини. Але я за те, щоб здавати тільки добровільно.
JannyMoney• 14 июня в 11:44
Ответ дляPinkyPink
Не зрозуміло як це могло статися, двері ж в підʼїздах відкриваються назовні, тобто їх мали на себе тягнути, а не штовхати всередину …
и почему если забежали мужчины они за собой дверь не закрыли.
Странная ситуация.
Ответ дляSantaMonika
Так, почекайте
Тут в якійсь темі мені кричали і доказували, на прикладах, що медицина в нас безкоштовна і всі протези теж. Де ви люди ? Напишіть куди тепер бабусі
Може й правда є таке
Так воно і є, моєму свекру міняли тазостегновий суглоб безкоштовно, сумська область. Але ж тема не про це) а про те, що зле тцк покалічило стареньку. Спочатку переставило двері в підʼїзд так, щоб вони відкривалися всередину, а не на зовні, як у всіх за правилами протипожежної безпеки, а потім вибили їх разом з бабцею. Цей план готувався кілька місяців
SantaMonika• 14 июня в 12:28
Ответ дляPinkyPink
Чому не про це, питає автор, хто має платити. Так от - має держава платити
Бабця має право на безоплатну операцію і імплант
Друге діло, що будуть додаткові витрати, може на транспорт, може на ліки і так далі
На це можна допомогти по сусідству скинутись, сумніваюсь, що тут поможуть винуватці, скажуть бабка перешкоджала роботі, тощо
Ответ дляSantaMonika
Тому що автор по ситуації нічого не знає. Чи писали заяву не знає, що то за хлопці були, що курили не знає, на що конкретно збирають гроші не знає. Єдине, що точно знає - що тцк покалічили бабусю, правда як саме теж не знає, бо як можна одночасно і вибивати двері, які відкриваються назовні і кинути на землю бабцю - невідомо
Ответ дляSantaMonika
Там навіть більш важливо, щоб була людина, яка буде опікуватися процесом, ніж гроші. Бо так, фінансування лікарень зараз гарне, але за все треба ходити, запитувати, підштовхувати, подавати заявки. Так то воно все є, включно з ходунками (бо після операції літня людина ж не почне бігати, там ще місяці відновлення), костилями, навіть інвалідними візками… моїй бабусі мама свого часу брала безкоштовний, звернувшись до соцзахисту. А як воно відбувається, коли людина без родичів, хз
Кошки Мышки• 14 июня в 14:34
Терпеть не могу, когда бабы прячут мужиков под юбку. Поделом бабусе, получила по заслугам, и никто из соседей ей скидывать деньги не должен, разве что только те, кого она от тцк спасала
Кошки Мышки• 14 июня в 14:36
Ответ дляПодруга жизни
Да я ж написала вроде...
Искусственный тазобедренный сустав стоит дорого. Но у меня есть знакомая которая работала на предприятии которое их делает. И вот ей когда понадобилось, ей предприятие бесплатно дало. И не только ей. У меня много знакомых таких.
Просто если бы случайно оказалось что у бабульки сын или дочь работают на этом предприятии, то они могли бы пойти и узнать. Но не там так не там.
Значит, придётся собирать всем домом.
Почему весь дом обязан собирать той бабке, которая в каждой бочке затычка и из за этого пострадала
Alpha Centauri• 14 июня в 14:37
Ответ дляLor111etta
Ви в якому суспільстві живете?
Європейському, м. Київ))
Кошки Мышки• 14 июня в 14:37
Ответ дляnova_mama
У нас колись консьєржка зламала тазову кістку, треба було протезувати.
Вона мала не дуже добрий характер, але жителі під´їзду все одно потрохи скинулися.
У консьєржки була ще донька і певні заощадження, тому суми були невеликі, хтось дав 50 грн., хтось 200, у під´їзді 110 квартир.
Для доброї одинокої бабусі скидалися б більшими сумами.
А те 3 мужика не хотят доброй бабушке по 20000 грн скинуться, т.к. она их от тцк спасла?
Кошки Мышки• 14 июня в 14:38
Ответ дляАксюша
Не поняла,бабка двери спецом закрыла,чтобы мужики не успели забежать в подъезд?
Да. Еще и держала, видимо
Кошки Мышки• 14 июня в 14:41
Ответ дляPinkyPink
Старушка сильно активно держала дверь изнутри, бо мужыков треба защитить
Кошки Мышки• 14 июня в 14:46
Ответ дляPinkyPink
Так, але ж автор пише зовсім інше. Вибивати двері тільки зсередини можливо 🤷🏻♀️
Может она и после выбивания двери боролась с тцк
Ответ дляКошки Мышки
Я маю на увазі, що умовному Тцк не потрібно було вибивати двері, щоб потрапити в підʼїзд, їм треба було тягнути ручку на себе. Хіба бабця з підʼїзду за ручку вчепилася і вилетіла на вулицю, коли двері дьорнули, але це не сходиться з розповіддю автора
Кошки Мышки• 14 июня в 14:59
Ответ дляPinkyPink
Теж думаю, що вчепилася та вилетіла
Lor111etta• 14 июня в 17:42
Ответ для Alpha Centauri
Європейському, м. Київ))
Ви далекі від реальності.