Мрії у вирії• 14 июня в 23:24
Підземні паркінги, що працюють в нічний час, Київ
Всім привіт! Шукаю в шевченківському районі підземні паркінги, що працюють вночі і в які можна заїхати автівкою під час тривоги. Наперед вдячна за рекомендації
Соня-сонятко• 14 июня в 23:31
Підземний паркінг залізничного вокзалу має працювати. Заїзд з боку Південого. Не знаю, наскільки Вам це далеко.
неДодекаэдр• 14 июня в 23:31
А комендантська година вже не діє? Можна їздити по місту паркінг шукати?
МадамОхмури• 14 июня в 23:37
Ответ длянеДодекаэдр
Во время тревоги можно, если вы не в курсе
Помеха справа• 14 июня в 23:38
Ответ длянеДодекаэдр
Під час тривоги можна
Пульт от линолеума• 14 июня в 23:46
Откройте карту убежищ, найдите среди них трц с паркингами в вашем районе. Если они есть на карте - значит во время тревог там открывают шлагбаум. Никто вам адреса писать не будет, даже здесь женщины не совсем куку.
Вообще, довольно странный вопрос...Я с весны 22 знаю, куда я смогу заехать машиной, если что.
А я нівроку• 14 июня в 23:53
Домовляйтеся зі звичайними паркінгами не в ТЦ, вони за додаткову плату пускають на пару годин часто. Писати адреси не буду, але це і не новина ні для кого.
Мрії у вирії
• 15 июня в 00:11
Ответ дляПульт от линолеума
до минулого разу і ми знали, але перестали пускати машиною, тільки пішки. з дитиною це максимально незручно. тому і шукаю.
Лика-прилипка• 15 июня в 00:17
Ответ дляМрії у вирії
Машину ставите где-то на улице, пешком идёте в паркинг.