Чумацький Шлях• 08 мая в 23:25
У кого батя тоже по дому в трусах ходит? Давайте держатся вместе
Викупана• 08 мая в 23:27
Вы ещё школота, живёте в батей и вынуждены лицезреть все,что вас не устраивает?
Астановитесь• 08 мая в 23:29
У меня и муж, и сын в трусах ходят. Жара дома. Я сама в топе и шортах
БолеИменее• 08 мая в 23:30
Ответ дляПечальки.нет
За что держаться? За батины трусы?
Що ми не люди? Потримаємося з автором🤣
Шкідлива молекула• 08 мая в 23:39
’Батя’ - це звідки такий сленг? Может у вас ще ’дєрєвня’ в активі?
В дитинстві постійно бачила тільки одного ’батю’ подружки в страшних сімейних трусах, родом з кацапії із Самари
Шкварочка• 08 мая в 23:54
Автор, вы мужчина? Только мужчины говорят - батя. Что вы делаете на женском форуме?
Сокодавка ще та• 08 мая в 23:55
Ответ дляСирожено_пирожено
Живите отдельно. В своем доме я хожу в чем хочу.
Ви батя
Блакитне небо• 09 мая в 00:01
я батя и хожу по дому без трусов , подхожу в вашу компанию? держитесь за меня тогда
Намазюкана нішою• 09 мая в 07:58
Батя - то фігня. У мене свекор по дачі ходив у сімейках перші роки мого шлюбу. При чому так як сімейки були діряві і резинки розтягнуті, він одягав дві пари одразу (тіпа дірка на дірку не попадає ), підперізувався солдатським радянським ременем з зіркою на бляшці і так щеголяв. А коли йому треба було в туалет, то в такому вигляді сідав на велик, засовував за пасок сокиру і під прикриттям тіпа він по друва, їхав
У ліс. Картина маслом.
Ну через 2 роки я вже трохи оговталася і попросила свекруху купити йому дачні шорти. І що? Вона йому купила шорти коротші за його сімейки, і він продовжує ходити в стилі бохо, але хоч без солдатсткого паска і дірок.
У ліс. Картина маслом.
kissulichka• 04 июня в 00:14
Ответ дляШкварочка
Топ мужских слов: батя, говно, шуруповёрт, срать, ссать, корзинка, блинчики, хламидомонада