фан L.O.S.T.• 14 июня в 09:35
Чорногорія чи Хорватія- і там і там горе, море однакове. Різниця яка?
Чаклунка-ведунка• 14 июня в 09:37
Хорватия - более изысканный курорт . Там чуть другой контингент . Если правильно выбрать регион - будет тише . Ну и цены учитывайте , на все - на отели , апартаменты , ужины в ресторанах.
Міс Всесвіт• 14 июня в 09:41
Мені ідеально 10 днів в Чорногорії і 7 днів в Хорватії , завжди так їздимо.
Цього року ще Албанія на 5 днів
Дайте вподобайок• 14 июня в 09:47
Ответ дляфан L.O.S.T.
Так що вибрати? З дітьми
Яку країну
Де нема горя
13чудоСВЕТА• 14 июня в 09:50
Ответ дляфан L.O.S.T.
Так що вибрати? З дітьми
Яку країну
вам просто море или еще и посмотреть достопримечательности? Если просто море, я бы выбрала Черногорию, в Хорватию надо ехать в не сезон, а то там сейчас цены не сложат, ну а если вы по путевки, то выбирайте по бюджету,
40каградусная• 14 июня в 09:57
Ответ дляфан L.O.S.T.
Так що вибрати? З дітьми
Яку країну
Що вам підійде по бюджету. Діти якого віку? Там треба їздити, дивитися, а не готель-пляж
Бавовнятий Пупс• 14 июня в 09:58
Хорватия более европейская, Черногория а-ля Советский Союз…а море одинаково шикарное, поэтому выбор за вами
фан L.O.S.T.
• 14 июня в 10:03
Ответ для40каградусная
3 і 10
13чудоСВЕТА• 14 июня в 10:13
Ответ дляфан L.O.S.T.
3 і 10
ну 3 и 10, явно не будете ездить по экскурсиям, детям поиграть, в море поплескаться, мороженко покушать, бюджетнее будет Черногория
Міс Всесвіт• 14 июня в 10:21
Ответ дляЛисаЛилу
Албания! дорога конечно ооочень долгая, но природа и достопримечательности...
а с детками, нет.
З Польщі літаком швиденько
Міс Всесвіт• 14 июня в 10:22
Ответ дляБайрактара
Різниця в кількості русні- в Хорватії їх в рази менше
Російськомовних достатньо всюди.
фан L.O.S.T.
• 14 июня в 10:23
Ответ дляvecya
А вам как надо покомфортнее или побюджетнее? Вы самоходом или через турагенство?
Турагенство
Але ч взагалі не розумію як вибирати
Бо дівчина чомусь написала що проблема з хорватією турами
А чого так?
Але ч взагалі не розумію як вибирати
А чого так?
Ответ дляфан L.O.S.T.
Турагенство
Але ч взагалі не розумію як вибирати
А чого так?
Але ч взагалі не розумію як вибирати
А чого так?
ну если у вас пакетный тур, то ориентируйтесь рядом ли море, есть ли питание и какой пляж, что в Хорватии что в Черногории много каменистых пляжей, а у вас ребенок трехлетка
Треба ось так• 14 июня в 10:56
Ответ дляфан L.O.S.T.
3 і 10
Турцию. Черногория и Хорватия - это не чисто пляжный отдых, плюс к пляжу часто надо идти с горы, а потом с пляжа вверх, с трехлеткой по жаре это сложно. Ну и море Адриатическое - там часто бывают дни, когда оно холодное. Странно, что вы с таким маленьким ребенком вообще рассматриваете только эти две страны.
Ошеламиссимо• 14 июня в 10:57
Ответ дляфан L.O.S.T.
Турагенство
Але ч взагалі не розумію як вибирати
А чого так?
Але ч взагалі не розумію як вибирати
А чого так?
Если деньги не проблема, выбирайте Хорватию, Черногория те же море и природа, но дешевле
Крижана бурулька• 14 июня в 11:06
Ответ дляфан L.O.S.T.
Так що вибрати? З дітьми
Яку країну
Була у двох країнах, добре поїздила по узбережжях. Хорватія для мене узбережжя значно красивіше, особливо унікальний район Макарської рів´єри.
У Чорногорії дуже сподобалась Боко- Которська бухта.
А ще ньюанс, якщо важливо, у Хорватії росіян не люблять, чорногорці дуже возвеличують росіян, особлтво зв´язки з старою царською імперією, тому росіян полюбляють.
Я б вибрала Хорватію, дуже гарна країна.
Крижана бурулька• 14 июня в 11:40
Авторе, глянула , що у Вас малі діти. Дтвіться саме по узбережжях, де готелі орієнтовані на дітей. Але, море Адріатичне досить прлхолодне/ порівняно з Туреччиною чи Кіпром/. Моїй 15 - літній доньці на початку липня в Брелі було некомфортно по відчуттям води, різкий перепад температури повітря та води. Те саме і в Чорногорії. Якщо ж Ви все- таки обераєте Адріатику, то беріть готель, який спеціалізується для відпочинку з дітьми, бо там хоч захід у море нормальний.
Якщо Ви летите літаком, то раджу Корфу/Керкіра, там чудово для дітей, але не Палеокастрицю, бо знову ж , то Адріатика ,і в тій частині острова вода холодніша.
Пенек Возмездия• 14 июня в 12:41
Ответ дляКрижана бурулька
Я теж дивлюсь на Хорватію як і автор, але я на апарати націлена. Так от як там з їжею по цінах в кафе, ресторанах? Просто апарати знайти біля пляжу можна за норм ціну, а готелі навіть з напівпансвоном дорого якщо біля узбережжя.
Крижана бурулька• 14 июня в 12:51
Ответ дляПенек Возмездия
Про апарти я нічого не скажу, була у готелях. Але в розкручених, місцях , наприклад у Дубровнику, обід на двох був 70 євро і то без алко і це так, простенький ресторан.
От на Ліпарських островах/Італія/ розкішний обід з дорадо і вином на трьох вийшов 22 євро. Ми були приємно шоковані цінами
Пенек Возмездия• 14 июня в 13:25
Ответ дляКрижана бурулька
Зрозуміла, дякую. Я дивлюсь не дуже рлзкручене і щоб можна було добратись зі Спліту норм. Остров Чіово наприклад.
-_- Анна -_-• 14 июня в 16:17
А якщо це кінець серпня все одно Іонічне море може бути прохолодним у Хорватії чи ні?