Гравіцапа• Изменено 14 июня 2025

Автобус без туалету на 14 годин поїздки - так чи ні?

Якщо ви їдете з дітьми
Це не той автобус, який може стати по будь-якому зову
Це той автобус, де їде 60 людей
Паратруперсупер• 14 июня 2025
Конечно нет
from Ukraine• 14 июня 2025
Такі автобуси стають, коли потрібно. Якщо дитина мала, одягайте памперси.
Крайня невістка• 14 июня 2025
что говорит перевозчик? как часто останавливается? каков возраст детей и чак часто им надо?
Хочу наколоти губи• 14 июня 2025
Вам недостатньо раз у 2 години в туалет?
автор Гравіцапа • 14 июня 2025
Ответ дляКрайня невістка
Кожні 3 години зупиняється на 10 хв
Десь так, але...• 14 июня 2025
Думаю, там все передбачено. Якщо прям дуже треба, то водій зупиняє
Крайня невістка• 14 июня 2025
Ответ дляГравіцапа
Кожні 3 години зупиняється на 10 хв
и все 60 успевают посикать?
Нехай щастить• 14 июня 2025
Мені так. Бо сморід із туалета мене якось доконав
КликОЛЬКА• 14 июня 2025
Мій сечовий міхур такого не витримає. Від самої думки, що туалет недоступний, він стає терміново мені потрібний
Тому, ні.
А для когось це взагалі не проблема. Дивіться по собі і своїх дітях
Закуйовджена життям• 14 июня 2025
Ми декілька разів їздили в атобусах з туалетами і туди нікого не пускали і зупинялись всюди де тільки можна було)
Горлаю зрання• 14 июня 2025
Мой ребенок только вернулся из поездки автобусом. 30 часов. И 3/4 автобуса были дети. Правда не грудные)
Совбез• 14 июня 2025
Я минулого літа поверталась з Італії в Україну. З оператором сто разів узгодила, що автобус має бути з туалетом обовʼязково, бо їду з дитиною 4 роки. За добу до відʼїзду мені телефонують і повідомляють що про зміну рейсу, і автобус виявився без туалету. Але зупинок було настільки достатньо, що проблем не було. А ще був випадок на маршруті Киів-кишинів. З Києва їхали автобусом з туалетом. Але в Одесі нас пересадили на інший, без попередження, звісно. Там водії були такі противні, відмовили зупинитись. Добре , що я мала памперс на всякий випадок, то Довелось одягати бо дитина не могла терпіти вже. А подружки малий пісяв в пляшку з води🤪🤪🤪
Мама Карло• 14 июня 2025
Если нет альтернативы, то можно купить памперсы для возврата детей, а также взрослых, они продаются.
Спросите в аптеке.
Сонячний день• 14 июня 2025
Предпочитаю без туалета. Если им будут реально пользоваться, то через некоторое время он начнет пованивать. Плюс если в автобусе есть туалет, то водители перестают делать санитарные остановки. И ты даже не можешь размяться раз в 3 часа.
Ну и туалеты эти как пеналы. У меня р.50, я там развернуться не могу. Плюс автобус едет и тебя качает, все собой вытрешь пока там находишься. Мама с ребенком зайти и закрыть за собой дверь не смогут. Соответственно автобус наблюдает (не всегда туалет в конце салона, часто бывает посредине)
Ниф_ниф• 14 июня 2025
Всегда водители делают остановки , сколько ездила с детьми , никаких проблем не возникало
Горня капучіно• 14 июня 2025
Нормально. Я з дитиною 10 років їхала більше 30 годин минулого літа, автобус саме мами та діти. Кожні 2-3 години робляться технічні зупинки на заправках з нормальними чистими туалетами. Ніяких проблем не було навіть у мам з маленькими дітьми
Горня капучіно• 14 июня 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Це розповсюджене явище. Наче автобуси заявлені з туалетом, але вони «от щойно зламався, прямо перед рейсом». Або як минулого року нам пояснили, що він не відповідає вимогам тих країн, через які їдемо чи щось таке.
Мадам Подлинник• 14 июня 2025
Ответ дляСовбез
Это только в нашей стране пытка этим туалетом, просто бред, издевательство....
Совбез• 14 июня 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Так. Я вже мовчу в принципі про стан тих автобусів і поведінку водіїв
ЯяяКакаджамбо• 14 июня 2025
Ответ дляГравіцапа
Кожні 3 години зупиняється на 10 хв
Це мало. Моя дитина проспала таку санітарну зупинку. А потім автобус якось невдало став в пробці під Одесою, і я навіть попросити випустити не могла - скрізь транспорт, мене з малечею під колеса серед потоку транспорта не випустили б. І дитина просто стояла і вила, терпіла (хотіла по великому).
ПуГоФФка• 14 июня 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Тому, ні.
так есть же памперсы для взрослых.
НашлаПерепискуМужа• 14 июня 2025
Ответ дляГравіцапа
Кожні 3 години зупиняється на 10 хв
Так це норма, це і є санітарна зупинка. В чому питання?
Пластилин_Колец• 14 июня 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Это все ужасно. Я вообще не езжу автобусами.
Но раз так, то на остановках надо будить и принудительно отправлять в туалет
Лукава Кішка• 14 июня 2025
Якщо це приватний перевізник, то вони, як правило, не дають користуватися туалетом.
А офіційні компанії - проблем немає.
Але зупинки по 10 за і 60 чоловік це просто нереально.
Лукава Кішка• 14 июня 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ви їздили таким чином?
Ви уявляєте ситуацію 60 чоловік за 10 хв?
Лукава Кішка• 14 июня 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Так. Хочеш не хочеш,а треба йти.
Потрібно знати, що просто на автобані ніхто ніколи не зупиняється. А наступна заправка з туалетом може бути далеченько
Trye• 14 июня 2025
Сколько ребёнку?
Попельшка• 14 июня 2025
Езжу Евроклабом всегда туалет работает в автобусе . Правда под конец поездки в него уже грустновато заходить.
Видящие_помогите• 14 июня 2025
Ответ дляЛукава Кішка
Ви їздили таким чином?
Це рівно година.водії чекали.
ДинамоКит• 14 июня 2025
Автобусы не едут без остановок, не важно есть в них туалеты или нет.
Например, автобус до Черновцов из Киева делает остановки в Житомире, Виннице, Хмельницком и Каменце-Подольском. Как вы думаете, можно успеть в туалет?