Шумелка Мышь• Изменено 14 июня 2025
Сонцезахисний спрей з високим ступенем Захисту - для дітей порадьте на море
Знайшла таке
Але не впевнена
Шумелка Мышь
• 14 июня 2025
Минулі рази крем купувала то не дуже мені сподобалось
Для тіла взагалі не зручно
А у нас макарошки• 14 июня 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Для тіла взагалі не зручно
Аерозоль на сонці таке собі
ЭкстрасенсиХаЯ• 14 июня 2025
По Вашому запиту я раджу такий спрей Cien пошукати. Якщо їдете в Європу, то там у Лідлі можна пошукати, це їхня марка. У мене такий аерозоль спортивний з спф 30, мені дуже подобається і ціна була 40 грн, я навіть і дитину ним пшикаю, коли ліньки на нього лосьйон намазувати.
Луковая• 14 июня 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Для тіла взагалі не зручно
моїм дітям всі спреї печуть
НеВРотик• 14 июня 2025
Тоже плюс за виши кепитал солеи. Он плотный, но не смывается морской водой и хорошо защищает.
Если бюджетнее - нивея. Хуже, но и дешевле) В целом справляется
Единая страна!• 14 июня 2025
Потом будут темы: А как принимать витамин Д, и какой лучше? Как -то раньше обходились без всей этой химии))