Шумелка Мышь• Изменено 14 июня 2025

Сонцезахисний спрей з високим ступенем Захисту - для дітей порадьте на море

Знайшла таке
Але не впевнена
Луковая• 14 июня 2025
це на 2 дні
я завжли на літо купую молочко віши кепітал солей 250- 300 мл
автор Шумелка Мышь • 14 июня 2025
Минулі рази крем купувала то не дуже мені сподобалось
Для тіла взагалі не зручно
Крошечка-хаврошечка• 14 июня 2025
Урьяж, віші
Працівниця року• 14 июня 2025
Ля рош дитяча серія.
А у нас макарошки• 14 июня 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Для тіла взагалі не зручно
Аерозоль на сонці таке собі
ЭкстрасенсиХаЯ• 14 июня 2025
По Вашому запиту я раджу такий спрей Cien пошукати. Якщо їдете в Європу, то там у Лідлі можна пошукати, це їхня марка. У мене такий аерозоль спортивний з спф 30, мені дуже подобається і ціна була 40 грн, я навіть і дитину ним пшикаю, коли ліньки на нього лосьйон намазувати.
ЭкстрасенсиХаЯ• 14 июня 2025
Скрін зразу не додався.
Губки-уточкой• 14 июня 2025
ля рош
Луковая• 14 июня 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Для тіла взагалі не зручно
моїм дітям всі спреї печуть
Мудробаба• 14 июня 2025
Thinkbaby
Blue lizard
Banana boat

Aveeno kids
НеВРотик• 14 июня 2025
Тоже плюс за виши кепитал солеи. Он плотный, но не смывается морской водой и хорошо защищает.
Если бюджетнее - нивея. Хуже, но и дешевле) В целом справляется
Единая страна!• 14 июня 2025
Потом будут темы: А как принимать витамин Д, и какой лучше? Как -то раньше обходились без всей этой химии))