КокошинЭль• 14 июня в 13:29
Полировка волос - что скажете об этой процедуре?
У меня посеченные кончики, я хочу сама себе срезать их, брать по одной волосине выбирать и обрезать. Заказала проф ножницы для этого. Что скажете, это плохая идея и может навредить волосам?
Я не хочу идти пока в парикмахерскую т к отращиваю волосы, они вечно как срежут, что и не видно, что что-то отросло
Alpha Centauri• 14 июня в 14:50
Мені ця процедура врятувала волосся.
Головне — робити ножицями, в ЖОДНОМУ РАЗІ НЕ МАШИНКОЮ. І у вузько направленого перукаря, який робить ТІЛЬКИ полірування ножицями. Вручну вистригає кожну волосинку посічену.
Зараз покажу до і після. Роблю раз на 6 місяців. Різниця 2 роки.
МамОмужа• 14 июня в 15:05
Ответ дляКоролева краси
Самая бесполезная процедура
Завтра что будут полировать на теле, кроме зубов (снимая эмаль)?
КокошинЭль
• 14 июня в 15:10
Ответ для Alpha Centauri
Мені ця процедура врятувала волосся.
Вообще я хотела это сделать сама себе
Alpha Centauri• 14 июня в 15:11
Ответ дляКокошинЭль
Вообще я хотела это сделать сама себе
Самій собі краще не треба. Через тупі ножиці можуть почати ще більше сіктися, і майстер стриже їх під певним кутом. Точить ножиці після кожного клієнта