Щось не спиться• 14 июня в 14:08

Лазерна стомотологія в Києві

Мені потрібно передній зуб пролікувати. відколовся трохи.
Раніше я інший зуб аналогічно лікувала. Не в Україні. і обійшлося мені в 300 євро =(
Може в Києві так теж лікують і буде дешевше. Бо щось я походила по пару сайтів і не зрозуміла кінцеву ціну лікування мого зуба

Хто щось таке робив, скільки коштувало і наскільки вам сподобався результат
Непогодка• 14 июня в 14:08
При чем тут лазер?
автор Щось не спиться • 14 июня в 14:12
Ответ дляНепогодка
При чем тут лазер?
а що тут при чем?
Додекаэдр• 14 июня в 14:13
Ответ дляНепогодка
При чем тут лазер?
Тут уже нужна межгалактическая. Лазерная не подходит
автор Щось не спиться • 14 июня в 14:15
Ответ дляДодекаэдр
Не зрозуміла ваших підколів
Ви лікували зуби лазером? вам сподобалось чи ні?
автор Щось не спиться • 14 июня в 14:19
що за набіг ржущих поні? ви по темі щось сказати можете?
Бабка-ежика• 14 июня в 14:20
что именно вам делали лазером?
опишите подробно
автор Щось не спиться • 14 июня в 14:25
Ответ дляБабка-ежика
что именно вам делали лазером?
опишите подробно
очищали зуб перед нарощуванням пломби і полірували після. щось таке думаю. Це передній зуб
Боковий лазером не лікували. але карієс чистили через мікроскоп.
Вірю, я повірив• 14 июня в 14:44
Ответ дляЩось не спиться
Не зрозуміла ваших підколів
Это как?
автор Щось не спиться • 14 июня в 14:46
Ответ дляВірю, я повірив
Это как?
ну погугліть. я ж не лікар описувати як.
Але судячи з ржущіх поні, в Києві це ще не дуже практикується =(
автор Щось не спиться • 14 июня в 14:47
Ответ дляВірю, я повірив
Это как?
Але різниця точно є. Бо як мені зробили зуб, то це просто не передати захвату. без різних там надкусіть, пошевеліть, не заважає. І це єдиний зуб на вигляд як ніби там і немає пломби, як не придивляйся. і з гарною формою
Вірю, я повірив• 14 июня в 14:48
Ответ дляЩось не спиться
А ви де робили? Моєму чоловікові розрізали десну лазером, не зуб.
Чупокабра• 14 июня в 14:49
Ответ дляЩось не спиться
а що тут при чем?
ядерна стоматологія потрібна як мінімум

можна кріптоаналіз блокчейн і прочій чінозєз
нє благодаріть
автор Щось не спиться • 14 июня в 14:49
Ответ дляВірю, я повірив
в Латвії
автор Щось не спиться • 14 июня в 14:50
Ответ дляЧупокабра
ядерна стоматологія потрібна як мінімум

нє благодаріть
ви як з темного лісу вискочили. Якщо ви чогось не знаєте, не означає, що цього немає
Чупокабра• 14 июня в 14:52
Мож авторка світло для твердіння полімерних пломб за лазер прийняла
автор Щось не спиться • 14 июня в 14:53
Ответ дляЧупокабра
ой, ну хоча б погуглили щось. чи є таке чи ні
Чупокабра• 14 июня в 14:54
Ответ дляЩось не спиться
так давайте ссилку нашо мені гугліть, я і так красівая

ток нє клінікі для циганєй і калхозніков будьласка, я нє склонна жертвавать техноциганям шоб мнє в ротє свєтом поводілі
автор Щось не спиться • 14 июня в 14:59
Ответ дляЧупокабра

https://ru.wikipedia.org/wiki/Лазерная_стоматологи...
автор Щось не спиться • 14 июня в 15:01
Ответ дляЧупокабра

https://www.google.com/search?q=%D0%BB%D0%B0%D0%B7...

зверху відповідь теоретична від ШІ
Чупокабра• 14 июня в 15:06
Ответ дляЩось не спиться

зверху відповідь теоретична від ШІ
ШІ погана порадниця, ШІ це вижимка від того що думає більшість по темі, зараз вже існують підрозділи для наповнення інтернету статтями та постами для того щоб ШІ писав саме те що треба для формування неправильних відповідей від ШІ в інтересах зацікавлених. І що я там бачу, ну хірургія, лікування слизових, парадонтіти. До пломбування ж мінімальне відношення.
автор Щось не спиться • 14 июня в 15:13
Ответ дляЧупокабра
ну я не розумію що ви мені доказуєте. Я спробувала. мені сподобалось. Хочу наступні зуби теж так пролікувати.
Вернуся в клініку, до того лікувала, раз немає рекомендацій впевнених по Києву

А ви не лікар, не пробували. То в чому ви намагаєтесь доказати, що я не права? І навіщо?