Допоможіть знайти• 14 июня 2025
Художня реставрація зубів Київ. Порадьте клініку
По плану лікування у мене попереду 2 роки в брекетах, потім керамічні накладки, протезування та вініри по показанням. Поки буду ходити в брекетах, хочу зробити реставрацію, але в моїй клініці мені не дуже подобаються реставрації, нагадує вініри, а я хочу природній вид. Раніше була Андреєва і вона дуже гарно робила. Але з часів повномасштабки вона закрила клініку.
Порадьте, будь ласка, клініку або лікаря
Парова машина• 14 июня 2025
не тратьте деньги на реставрацию, лучше сразу нормальные виниры или коронки надеть
Допоможіть знайти
• 14 июня 2025
Ответ дляПарова машина
Ви читали текст? Я брекети вдягаю на 2 роки, про які вініри ви говорите
UmkaNiamka• 14 июня 2025
Це все індивідуально, мені у них подобається-
А ви радились з вашим ортодонтом? Бо я теж в брекетах, тільки місяць, хотіла реставрацію але мій ортодонт каже що в моєму випадку треба трішки почекати, бо наразі ситуація у мене з зубами така що після реставрації може знову зломатись зуб через те що прикус не правильний.
Дівка в намисті• 14 июня 2025
Найкращий реставратор по Києву Бойко Лілія Станіславівна з Лілії естет, але не дешева та довга черга на запис.
Парова машина• 14 июня 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
тем более. зачем под брекеты реставрация?
Парова машина• 14 июня 2025
Ответ дляPrervana
А зачем вам под брекеты реставрация? Я не могу понять, что это за алгоритм такой
да глупость какую то автор несет
Куда_бежать• 14 июня 2025
Ответ дляДівка в намисті
Почём зуб
Можете звернутись в Dubnova (клініка Дубнової) на консультацію. Там чудові фахівці, повний спектр стоматологічних послуг і сучасні технології. В рекламу вони не вкладаютсья, клієнти здебільшого приходять по рекомендаціях. Це єдина клініка з приватних та державних, де мені виконали складну роботу якісно.