Ашолюдискажуть• 22 мая в 18:10
Видалення наднирника, де краще і яка зараз вартість?
Феохромоцитома наднирника, потрібно видалити.
Де краще зробити в Києві, бо все ускладнює близьке розташування вени, прямо над хворим наднирником
Ну і на яку суму приблизно розраховувати, +/-
Читала що в привантій від 40 до 80 тис, в державній має бути дешевше, але вже чула сьогодні що під 100 тис бере лікар, котрий точно робив операції з подібною ситуацією
Для нас це надто багато, але ж знову таки, не кожен візметься
Тётушка Лошадь• 22 мая в 18:20
Бажаю вам знайти досвідченого лікаря!
Наскільки знаю, це не дуже просто операція, і потрібен хірург який знає і вміє.
Київ - інститут ендокринології.
Може хтось порекомендує прізвища.
Мені колись хвалили Коваленко, Кваченюк.
Київ - інститут ендокринології.
Може хтось порекомендує прізвища.
Ашолюдискажуть
• 22 мая в 18:27
Ответ дляТётушка Лошадь
Бажаю вам знайти досвідченого лікаря!
Київ - інститут ендокринології.
Може хтось порекомендує прізвища.
Київ - інститут ендокринології.
Може хтось порекомендує прізвища.
Дякую
Але ці ж лікарі приймають в медикомі, і ціна 40 тис
Чи то просто сама операція, а додатково буде ще стільки ж
Навіть не знаю як краще вчинити
Бо в інституті без прописки теж є оплата за перебування
То от думаю, чи не вийде в результаті одне на одне
Навіть не знаю як краще вчинити
Тётушка Лошадь• 22 мая в 18:28
Ответ дляАшолюдискажуть
Дякую
Навіть не знаю як краще вчинити
Зазвичай ці лікарі приймають в приватних, як додатково до основної роботи.
Я була на консультації, але давно, у них в інституті.
Можливо за роки щось і змінилося.
Ашолюдискажуть
• 22 мая в 18:35
Ответ дляТётушка Лошадь
Можливо за роки щось і змінилося.
Та були там з цим питанням 3 роки тому, але ж за цей час вже стільки всього змінилося
Просто дуже великі розбіжності в цінах, 40 тис і 100
Але можливо ті 40 всеодно стануть 100
кураГАЛЯ• 22 мая в 21:11
Автор, если не сложно, подскажите, какие у Вас были симптомы, они отличались от тех, которые перечислены по ссылке?
Ашолюдискажуть
• 23 мая в 13:16
Ответ дляSo_so
Вот мой хирург
Дякую за відповідь
По цінам зовсім не можете зорієнтувати?
Ашолюдискажуть
• 23 мая в 13:20
Ответ длякураГАЛЯ
Виявили випадково при кт, тоді не турбувала зовсім, минуло 3 роки , планово не видалили, тепер скаче тиск і загальна слабкість
Допомогає тільки певний препарат від тиску, потрібно щодня приймати, поступово організм потребує збільшення дози
Загалом погано вплинула хвороба на весь організм, зявилтся супутні проблеми.
Дуже шкодую що не наполягла на плановій опереації, поки не було запущено
Але то не я приймала рішення.
Ответ дляАшолюдискажуть
Дякую за відповідь
По цінам зовсім не можете зорієнтувати?
Я оперировалась очень давно, цена была смешная, ну может быть 200$ в кассу (по моему, 5600 грн, но не помню точно) и врачу мы дали на свое усмотрение (никто ничего не просил, муж сам)
Это гос институт. Ещё отдельно за одноместную палату, но это по выбору.
Профессор Черенько сейчас там уже не оперирует, но сам институт занимается опухолями надпочечников.
Ашолюдискажуть
• 23 мая в 13:26
Ответ дляSo_so
Дуже вдячна за відповідь
Були вже в декількох місцях, думала про ендокринологічний інститут на вишгородській, 3 роки тому там готові були взятися, тепер щось неохоче йдуть на контакт, навіть не знаю що й робити
Звернуся ще в цей інститут, можливо там не відмовлять
Почитала що там зараз проводять подібні операції по новому, менш травматичному методі, після проходження практики в Німеччині
Ще раз дякую
Вже 3 місяці не можемо дати раду, дуже тяжко то все
Ще раз дякую
Ответ дляАшолюдискажуть
Дуже вдячна за відповідь
Ще раз дякую
Что Вам сказать, это надо пережить и очень важно понять не является ли образование частью системного заболевания, у меня как раз оказался такой вариант, к сожалению.
То есть не просто удалить и забыть, а качественно обследоваться и наблюдаться.
Ашолюдискажуть
• 23 мая в 14:51
Ответ дляSo_so
3 роки тому нічого не знайшли окрім цього, зараз знайшли проблеми з печінкою та селезінкою
Лікарі не роблять акцент на інших органах поки не видалять феохромоцитому, хоча лікування в кардіолога,гастро та невролога пройдено
Кт зробили вже після лікування і толку нуль
Можливо якраз через те що основна проблема якраз в феохромоцитомі
Не лікар, не знаю, але що кажуть робимо
Ответ дляАшолюдискажуть
Не лікар, не знаю, але що кажуть робимо
Сходите на консультацию к Сергею Макаровичу, он сейчас в какой-то клинике принимает частной, погуглите профессор Черенько С.М.
Ашолюдискажуть
• 23 мая в 14:55
Ответ дляSo_so
Дякую, поки нарешті дали відповідь з вишгородскої де починали, підемо туди
Якщо відмовлять, підемо на кловську
Але завдяки Вашим порадам маємо варіанти
Якщо відмовлять, підемо на кловську
Ашолюдискажуть
• 20 июня в 00:07
Дівчата, всім дякую за спілкування
Звернулися на Вишгородську, там працюють дійсно профі, не кожен лікар був готовий взятися, там допомогли