Бараболька• 14 июня в 14:35

Дівчата, я вчинила дурість.

Скільки собі повторюю не пий багато, тобі пити не можна, але є ні, що сталось те сталось. З колегами на корпоративі, спочатку це був коньяк з колою, потім вирішили продовжити свято, сидр і +3 бутилки шампанського. На двох. Це занадто?ледве доїхала додому, вночі погано було, ще й не памятаю що і кому казала(
Мудрецыха мира• 14 июня в 14:37
Труси на місці?
Задираю носа• 14 июня в 14:37
Ну ви ж пишете
Значить не занадто
ЗдесяЯ• 14 июня в 14:38
Успокойтесь,автор,дома Вас коллеги не видели,а там вы были на одной волне))
TANYA 0 0 0 0• 14 июня в 14:38
На столі голі не танцювали? З колегою не пореспали? Співробітниці морду не били ? Якщо цього не було, то нічого страшного, все ок)
Ні за холодну воду• 14 июня в 14:39
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Ну вот скукота а не корпоратив
Просто Фіфа• 14 июня в 14:40
Проснулись хоть в трусах?)
40каградусная• 14 июня в 14:41
Боже, ну бухнули, з ким не буває.
Чи ви щось не дописали?? Приєднуюся до запитання про труси
Чарівне зіллячко• 14 июня в 14:42
Ну до какого-то возраста почти у всех так бывает. Готовьтесь морально к не лучшим фото. А на остальное есть один ответ: пьяная была, не помню. Да никто особо ничего и не вспомнит, кому интересно чужой пьяный бред слушать.
КинДза• 14 июня в 14:43
Закінченні було з 3 бутилками шампанського на двох. Мабуть, після того ще були пригоди? =)
автор Бараболька • 14 июня в 14:44
Ответ дляКинДза
Та просто лялякали про все з колегою, і боюсь щоб я зайвого їй не ляпнула, а що я говорила я забула вже(
автор Бараболька • 14 июня в 14:44
Труси на місці
ЭкстрасенсиХаЯ• 14 июня в 14:44
В понеділок вам точно на роботу ?
КинДза• 14 июня в 14:44
Ответ дляБараболька
о, то це ще й не чоловік був.
Навіть, якщо щось і ляпнули, дуже ймовірно, що вона теж вже нічого не памятає
ПотеряласЯ Я...• 14 июня в 14:45
Щаслива ви людина. Не переймайтесь, життя одне.
Мядуза аля моргонер• 14 июня в 14:45
Тю
Задираю носа• 14 июня в 14:46
Ответ дляНі за холодну воду
Ну вот скукота а не корпоратив
Як колись розповідала подруга про свій корпоратив-ойй, уяви!!! 9та вечора, а вже було ВСЕ!!

Хтось напився, бійка була, а парочка пішла в номер, а хтось купався голий

Але то вайб корпоративу в Одесі))🥰
Ноу коммент• 14 июня в 14:49
Вот просто интересно. Я давно не пью, но были загулы, да такие, что есть что вспомнить. Но чтобы переспать с кем-то или не помнить, что говорила-никогда. На корпоративах вообще тотал контроль за всем)
Единорог_помог• 14 июня в 14:49
Ответ дляНоу коммент
Так это вы)
Ноу коммент• 14 июня в 14:51
Ответ дляЕдинорог_помог
Так это вы)
Не, я просто спрашиваю. Че так? Лучше б я не помнила. А то несешь всякую чушь, а с утра мало того, что голова болит, так помнишь все, что молола.
Хтомолодець? Я!• 14 июня в 14:53
Я вас прошу, було та й було. Але я з колегами такого б не робила. Зараз вже взагалі багато років не вживаю алкоголь.
Вчителька з мікрорайону• 14 июня в 14:55
Автор, а в честь чего был банкет? У кого-то из вас было день рождения?
Намакушка• 14 июня в 14:59
Корпоратив був в Києві вчора?))
У мене подружка доходить сьогодні після вчорашнього)
Якщо та вся кількість алкоголю була на двох, у мене для вас хороша новина - ваша колега навряд пам´ятає про що ви говорили і їй, або явно не до спогадів зараз, або так само париться як і ви))

І ще момент: алкоголь впливає на гормон, котрий будоражить тривожність, завтра будете дивитися на ситуацію по іншому.

А загалом, автор, вот реально, нікого не били, не принижували, не буянили - просто перебрали - з ким не буває?
Я і на тверезу можу бовкнути зайвого)
Шиворот Навыворот• 14 июня в 15:02
Не интересно...я думала было продолжение, проснулись без трусов и вспомнили, что пили с коллегой мужчиной, потом что-то делали где-то ...
А так обычная пьянка , скукота....
автор Бараболька • 14 июня в 15:05
Приїхала додому ледве зайшла в хату( спати не могла, не знала що хочу чи води чи блювати. Зараз наче норм не болить нічого, випила атоксіл, поляну.. але неприємно що над познущалась над організмом. Я взагалі не часто п´ю, можу трохи за компанію випити якогось пива, вино, сидр. А так щоб нажертись це пару раз на рік
автор Бараболька • 14 июня в 15:05
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
В понеділок вам точно на роботу ?
Я вихідна в пн
Майданщица• 14 июня в 15:06
Ответ дляНоу коммент
Загулами Вы называете когда ДВА бокала просекко вместо одного?
автор Бараболька • 14 июня в 15:06
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Так) др
Ноу коммент• 14 июня в 15:08
Ответ дляМайданщица
Нет, виски, коктейли, вино... Побольше. Загулы в прямом смысле. Я поэтому и бросила пить, высокая толерантность к алко.
Освічую темряву• 14 июня в 15:28
На беременность проверили?
автор Бараболька • 14 июня в 23:01
Ответ дляОсвічую темряву
На беременность проверили?
На це немає потреби