Маруська Му• 14 июня в 20:55

Ремонт айфона (заміна плати)

Добрий вечір, може хтось працює в цій сфері або чоловіки, не вмикається у дитини айфон xs, після діагностики сказали типу замикання, згоріла плата, замінити 3000. Чи нормальна це ціна чи мене розводять?
Чудо в декрете• 14 июня в 20:58
Думаю для платы нормально
Мне на замену стекла от 2500 говорят кругом
Не вмію заміряти• 14 июня в 21:02
Это что то дёшево.Дивлячись яка плата заичайно.
Контрольница• 14 июня в 21:03
3000 грн за плату з роботою — це надто дешево, щоб бути чесною якістю.

Якщо справжня заміна — плата, що точно працює, з прив’язкою до Face ID, iCloud чистий — це повинно коштувати мінімум 4000–5500 грн, а не 3000.
автор Маруська Му • 14 июня в 21:26
Ответ дляКонтрольница

Ого😱дякую