Манкоголік• 14 июня в 22:32
Як почисти текстильну світлу сумку, Marc Jacobs
Боюся що зроблю гірше, можливо в когось була така, чи краще в хімчистку? Просто стала брудна
Блакитна устриця• 14 июня в 22:44
Звичайна текстильна сумка. В чому проблема її попрати, в вас ніколи не було текстильних речей? Чого над нею тремтіти чи не дрогоцінна річ.
Манкоголік
• 14 июня в 22:48
Ответ дляБлакитна устриця
Бачила у дівчат що чорні букви після прання полиняли
Стрекоза любви• 14 июня в 22:53
Я таку річ лише б руками прала. Рідкий засіб для прання, щітка, щоб гарно пройтись по особливим зонам, температура 30 градусів.
Треба ось так• 14 июня в 23:00
В мене така сама. Під краном, мило і щітка. Пару раз прала - все ідеально. Не линяє
Манкоголік
• 14 июня в 23:05
Ответ дляТреба ось так
Дуже дякую))
Мне без сахара• 14 июня в 23:19
Ответ дляБлакитна устриця
Да ладно, это же сам Mark Jacobs! А Вы его стирать, как что-то заурядное))
Аноним_1859• 15 июня в 00:08
Сдайте в химчистку, пусть постирают или почистят паром. Или вручную почистят. Она евро 400 стоит?
Аноним_1859• 15 июня в 00:15
Ответ дляМанкоголік
Я бы кинула в стиралку салфетки от линьки и стирала на низких температурах и без отжима