Покращена• Изменено 14 июня в 23:27
ЄКГ зовсім все погано?
До лікаря тільки вівторок
Да где же? Рити синусовый, регулярный, чсс 70, электрическая ось сердца не отклонена (всё супер).
Потом : диф нарушения процессов реполяризации в миокарде, сповільнення в (по моему ’передсерді’.
Читаем Интернет))
Причин для этого может быть миллион, включая
порушення електролітного балансу;
виснажливі фізичні навантаження;
часті стреси, нервові переживання, знаходження в негативній психоемоційної обстановці;
Кто сейчас в здоровой психоэмоциональной обстановке находится?
Что я думаю : ритм нормальный у Вас, тахикардии нет, это основное, дальше врач разберется.
Я бы до приема сделала узи сердца, чтобы уже получить комплексную консультацию
Читаем Интернет))
порушення електролітного балансу;
виснажливі фізичні навантаження;
Покращена
• 14 июня в 23:37
Ответ дляSo_so
Читаем Интернет))
порушення електролітного балансу;
виснажливі фізичні навантаження;
Читаем Интернет))
порушення електролітного балансу;
виснажливі фізичні навантаження;
Дякую)
Невгамовна сила• 15 июня в 00:26
Сколько лет?
Нарушения проводимости.
Могут быть со временем аритмии, ишемическая болезнь сердца и т.д.
Не курите, не пейте, не стрессуйте, здоровое питание, снизит риски
Нарушения проводимости.
Тут как тут• 15 июня в 01:25
Дифузні порушення процесів реполяризації - на ЕКГ пов´язана з зубцьом Т, тобто зі змінами форми хвилі зубця Т. Можливо, це пов´язано з електролітами - калій, магній, кальцій. Вплив деяких препаратів.
У мене і на ЕКГ і на холтері теж є порушення реполяризації, є зміни форми хвилі зубця Т, іноді разом з депресією сегмента ST косовисхідною. Але на ЕКГ ще й гіпертрофії ЛШ (тепер є вже і на УЗД серця гіпертрофія стінок ЛШ і інші зміни). Але у мене є гіпертонія.
Щодо сповільнення внутрішньопередсердної провідності. Це пов´язано з зубцьом Р. Дещо сповільнюється електричний імпульс від синусового вузла до передсердя. Може теж бути пов´язано з електролітами (дисбаланс) - калій, магній, кальцій. Вплив деяких препаратів.
У мене міжпередсердна блокада теж є і на ЕКГ. Та вона в мене постійна.
Тут как тут• 15 июня в 01:39
Також внутрішньопередсердна блокада може бути пов´язана зі структурними захворюваннями серця - ІХС, міокардит, вади серця, фіброз і інші причини. Це, можна сказати, мій варіант причини МПБ. Виявлена МПБ на ЕКГ ще до міокардиту. Потім з´явилася комбінована вада клапану, гіпертрофія стінок ЛШ. Є ще гіпертонія.
Тут как тут• 15 июня в 02:54
Немає причини переживати з приводу ЕКГ. У вівторок у Вас консультація кардіолога? Якщо так, то кардіолог подивиться плівку ЕКГ і зробить свої висновки.
Вас на ЕКГ направляв лікар чи по самозверненню?
Чи є у Вас симптоматика серцево-судинна?