Бавовна• 15 июня в 14:14
Болить голова від вина. Чим можна зняти біль?
Вчора випила вина трохи більше як пів пляшки. Сьогодні страшенно болить голова. Вже випила зранку темпалгін . Потім через дві години ібупрофен. Толку нуль.
Вже несила терпіти .
Бавовна
• 15 июня в 14:24
Ответ дляКвітка Миру
В мене мігрені від алкоголю бувають. П´ю антимігрен
Теж страждаю на мігрень. Але от сьогодні це інший біль , тупо ниє весь лоб. Мігрень у мене зазвичай одностороння або справа або зліва. Це щось інше
Кавуся• 15 июня в 14:27
Пейте воды много.
А и совет на будущее, чтоб не болела голова ,когда пьёте вино пейте обычную воду между вином.
Бавовна
• 15 июня в 14:30
Ответ дляКавуся
Пейте воды много.
Дякую
Кавуся• 15 июня в 14:31
Ответ дляБавовна
Дякую
Ну поняли ,глоток вина и вода. Вроде ясно объяснила
Бавовна
• 15 июня в 14:32
Ответ дляКавуся
Так, зрозуміло .
Бавовна
• 15 июня в 14:40
Ответ дляАлина-1240
Клин клином вышибают
Хочу що б голова пройшла і поїхати на шопінг.
Якщо почну клін кліном вибивати то вже буде запой )))
Директриссимо• 15 июня в 14:41
Массаж головы пусть муж делает, у меня тоже после вина голова болит, обычно пью ибупрофен и прошу массаж
Попихтю та й годі• 15 июня в 14:46
Авторе, я б ще радила додати якийсь сорбент: біле вугілля, Смекту, Атоксіл чи щось подібне. Мінеральну воду. Також за можливості перевірте тиск.
Мозговая пилочка• 15 июня в 15:27
Сорбент і сечогінне. До вечора оговтаєтесь. І не пийте вино, після якого болить голова. Я перейшла на іспанське - голова не болить, скільки не випий. Тільки в атб не купуйте, там від будь-якого голова болітиме.