Шалена красуня• 15 июня 2025
Посоветуйте пляжные принадлежности - зонт, подстилку для песка
Знаю, что много, хочется прям комфортного именно для песка. Ну и зонт чтоб именно с защитой)
Глаза_в_3_карата• 15 июня 2025
Матрасік з товстого поролону , складається як папка. Дуже зручний .
Госпожа Белладонна• 15 июня 2025
Если будет ветер, вам на любой подстилке будет дискомфортно и никакой зонтик не подойдёт
Шалена красуня
• 15 июня 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
О, а дайте ссылку будь-ласка, не бачила такого. До речі вчора побачила на дитину жилет з паралоном, цікаво, чи він тримає.
Глаза_в_3_карата• 15 июня 2025
Ось такого плану .
Тільки тут якийсь поролон тонкий, на моїх вдвічі товстіший. Зручно лежати хоч на піску, хоч на гальці, та хоч би й на бетоні )))
Госпожа Белладонна• 15 июня 2025
Ответ дляШалена красуня
100%, просто он негабаритный для транспортировки
Шалена красуня
• 15 июня 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ось такого плану .
Дякую!
Не обижаюсь• 15 июня 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Кому не терміново замовляйте через посередників
Нічого собі націночка
не спорю, наценка большая(