Маруська Му• 20 мая в 18:42
Як вам плитка піщанник на тратуарні дорожки?
По стилю підходить теплий колір
Чоловіку подобається.. а мені неначе розмазня
Але нам треба 30*60 см
ХвилювАллочка• 20 мая в 18:55
Ответ дляЛичко Невеличке
Наче гівно ганчіркою розвезли
О, точно, вот на что больше всего похоже!
Стриптизерка• 20 мая в 19:01
Маруська Му
• 20 мая в 19:07
Ответ дляСтриптизерка
Мы еле выбрали для своего двора, нам нужна была серого цвета
Ваша не нравится, чересчур активная
Який у вас виробник?
Стриптизерка• 20 мая в 19:11
Я_з_Франека• 20 мая в 19:41
Я не знаю про який саме ви піщаник кажете але почитайте що то за матеріал. Це порода, яка йде слоями. І відповідно відслаюється. Ми піщаником зробили терасу на дачі. Там, де більше всього ходили- вона по відпадала. Прямо так слоями і знімалася. Задовбалися клеїти. Поки черговий майстер не сказав а навіщо ви брали піщаник. Він в основному для вертикальних поверхонь без навантаження. Всю тротуарну плітку на доріжки слава Богу, брали цеглинки Старе місто. Оце на віки
Маруська Му
• 20 мая в 21:26
Ответ дляСтриптизерка
Выбрали верхнюю, она матовая. Нижняя блестит немного
А хіба керамограніт можна класти на доріжки?
Стриптизерка• 20 мая в 21:55
Ответ дляМаруська Му
Да, можно