из_под_тишка• 15 июня в 18:23
у кого зовні не дуже родимки, як на морі дієте?
ще не дійшла до дерматолога. не невусі виросла крапочка якась (як ще один невус). а в дитини родимка складається з темної і світлішої частини.
як на морі діяти? заклеїти пластирем? читала, що навіть футболка не захищає від ультрафіолету
СкиниУскачи!• 15 июня в 18:24
Існує спеціальний одяг з уф фільтрами. Діти у мене завжди в ньому, і у мене є кофта з довгими рукавами.
из_под_тишка
• 15 июня в 18:24
Ответ дляСкиниУскачи!
а як ви плаваєте? в купальнику і потім швижко одягаєте?
СкиниУскачи!• 15 июня в 18:25
Ответ дляиз_под_тишка
Ні, прямо в цій кофті, вона дуже швидко висихає. Ввечері вже можу без неї ходити.
из_под_тишка
• 15 июня в 18:27
Ответ дляСкиниУскачи!
а де ви її купували?
я купила купальник, думала намазувати родимку кремом, вийти з моря - і зразу одягнути футболку. але мабуть краще такий одяг із захистом
СкиниУскачи!• 15 июня в 18:29
Ответ дляиз_под_тишка
а де ви її купували?
Наче спортмастер магазин називається. Фірма termit, я її дуже люблю, у них багато що є
СкиниУскачи!• 15 июня в 18:34
Ответ дляиз_под_тишка
а де ви її купували?
Дивлюсь, що воно тільки в московії вже продається, мабуть, їх бренд, бо купляла до війни. Але такий одяг має бути і в інших фірмах.
Лукава Кішка• 15 июня в 18:52
У меня все тело в родинках, они все разные, есть и разноцветные и появились в детстве. А живу я на юге и половину года на солнце. И никогда не было никаких проблем. Думаю, что страх за родинки сильно преувеличен.
Мои дети тоже весь день были на солнце всегда, все выросли здоровыми.))
НЛОша• 15 июня в 19:08
Пластырем не надо, будет париться под ним, просто защита от солнца, крем, одежда, панамка, пляж до 11 и после 16, остальное время в тени
ТигрЛьвович• 15 июня в 19:12
Пластырь нет. Крем 50, рашгард для плавания такого типа, как на фото( сохнет быстро, если что), и находиться только под навесом
из_под_тишка
• 15 июня в 19:18
Ответ дляТигрЛьвович
а гуляти просто футболка?
ТигрЛьвович• 15 июня в 19:26
Ответ дляиз_под_тишка
а гуляти просто футболка?
Звісно. Будь -яка тканина достатньо захищає родимки від сонця, рашгард зручно у воді, бо він швидко висихає і плавати в ньому зручно на відміну від футболок.
из_под_тишка
• 15 июня в 19:39
Ответ дляТигрЛьвович
а звичайний купальник ви навіть не одягаєте?