Лика-прилипка• 16 июня в 11:44
Подскажите рецепт не по тарного заварного крема!
Я уже несколько раз готовила по рецепту из интернета, и каждый раз — либо слишком приторно, либо не хватает сладости.
Тоска в носках• 16 июня в 11:50
То візьміть не по рецепту пудри, цукру, що там у вас, а між тим і тим рецептом.
Шукаю стакан• 16 июня в 11:53
Крем для Наполеону і пляцку Небо на язиці буде відрізнятись за виістом і насиченістю. Чи вам їсти з креманки? Тоді вершки додавати, якщо солодке дуже