Гл. Амурная• 16 июня в 16:30

Болгарія. Хто їздив цього чи минулого року?

Поділіться враженням. особливо, цікавлять відгуки зовсмі недосвідчених туристів, таких як я))
Дуняша• 16 июня в 16:31
все супер кроме дороги в том году
в этом должно быть легче, минус одна граница
автор Гл. Амурная • 16 июня в 16:32
Ответ дляДуняша
все супер кроме дороги в том году
а чому мінус один кордон? де саме ви відпочивали?
Вообще не факт• 16 июня в 16:32
Категорически не рекомендую ехать на солнечный берег, 100 чел на 1 квадратный метр, как в советских фильмах😵‍💫
автор Гл. Амурная • 16 июня в 16:33
Ответ дляВообще не факт
ого! я вже прочитала такі відгуки. і про золоті піски так пишуть. думаю про якісь невеличкі курорти як святий влас
На пів ставки• 16 июня в 16:34
Муж сказал что тоже самое что в Украине. И полиция коррумпированная
Дуняша• 16 июня в 16:36
Ответ дляГл. Амурная
румыния-болгария вроде отпала
Впораюсь зі всим• 16 июня в 16:38
Ответ дляГл. Амурная
давно їздила в Созополь. Подобалось . Великі пляжі, не велике місто. Є частина старого міста, є Лідл. Багато барів.
Впораюсь зі всим• 16 июня в 16:39
Я тільки літала і машиною їздила.
Lorhen_• 16 июня в 16:40
Дійсно торік на Сонячному березі було дуже- дуже багато людей. Але там і пляж дуже широкий. І вода там тепліша і чистіша порівняно з Золотими пісками. І в на Золотих пісках весь час були хвилі. Це не для малих дітей. Дорога до Сонячного берега торік зайняла 20 год, через паромну переправу через Дунай.
Впораюсь зі всим• 16 июня в 16:41
Раджу брати апартаменти з басейнами, бо дійсно хвилі можуть бути.
автор Гл. Амурная • 16 июня в 16:44
Ответ дляВпораюсь зі всим
дякую за пораду. я 6 років на морі не була, то мені любе підійде. але я взагалі подорожувальник ніякий(( так мене напрягає ото шукати-вибирати-думати. просто вирішила дитину звозити нарешті. от би автобус з-під дому забрав і завіз кудись, де добре))
Не вмію заміряти• 16 июня в 16:45
Ответ дляДуняша
румыния-болгария вроде отпала
Так основний кордон україна-румунія. Ось де стоять.
Дуняша• 16 июня в 16:45
Ответ дляНе вмію заміряти
это если вы на том 8 часов не стояли, как некоторые
Не вмію заміряти• 16 июня в 16:46
Ответ дляДуняша
Не стояла. 2 години повзли в тянучці по мосту.
Ух яка ж Я• 16 июня в 16:50
Знакомые поехали на днях. Дорога с Киева 24 часа. С них 6 часов на границе стояли. Говорит там круто, вода теплая людей не сильно много. Я еду 10.07. уже готовлю нервы как пережить эту дорогу
Дуняша• 16 июня в 16:50
Ответ дляНе вмію заміряти
мост не помню, а вонючие обоссаные обочины - да
Мию вікна у мороз• 16 июня в 16:57
Самый ужасный отдых , толпы людей , дорога автобусом то еще удовольствие. Ничего интересного , вечером вечные волны ветер с песком , мы в том году ездили на 2 месяца спокойное море после обеда можно на пальцах посчитать . Отдыхом это тяжело назвать
Майструю крила• 16 июня в 17:25
Ми їздили минулого року через Порубне, стояли на кордоні 10 годин, але тоді ще не було електронної черги. Відпочивали в Еленіте біля Светі Влас, але туди не рекомендую- аптека не працювала, але тихо, людей небагато було, готель на першій лінії. Захворіли на ротовірус, весь готель хворів. В Светі Влас сподобалось, їздили в аптеку. А от Сонячний берег не сподобався- багатенно людей. Якби їхала, то в Светі Влас.
Хи хи, ну ну• 16 июня в 17:42
Їздили минулого року і цього року збираємось. Сонячний берег. Їздили на початку липня то людей було багато але в межах розумного. Хвилі були але при +37 то був плюс а не мінус. Нормальний пляжний відпочинок. Єдиний мінус дорога. Але то вже що є то є
автор Гл. Амурная • 16 июня в 18:05
Ответ дляМайструю крила
ох, боюсь ротавірусу. взимку були з пневмонією і лікарні і там хворів малий і всі діти у відділенні. то був капець
автор Гл. Амурная • 16 июня в 18:05
Ответ дляМию вікна у мороз
а на якому курорті ви були?
автор Гл. Амурная • 16 июня в 18:06
Ответ дляУх яка ж Я
а куди їдете? самі чи від турагентства?
Мию вікна у мороз• 16 июня в 18:09
Ответ дляГл. Амурная
а на якому курорті ви були?
Месяц в Солнечном берегу месяц в Святом Власе , в Святом Власе лучше людей меньше но море все равно есть море . Если вы до этого отдыхали в других странах то Болгария не зайдет
автор Гл. Амурная • 16 июня в 18:16
Ответ дляМию вікна у мороз
ні. я була тільки на наших курортах)
Кицюююня• 16 июня в 18:21
Були на Сонячному березі і в Равді, мені більше в Равді сподобалось, тихо, спокійно, немає натовпу людей
автор Гл. Амурная • 16 июня в 18:22
Ответ дляКицюююня
а з яким туроперетором їздили?
Кицюююня• 16 июня в 18:23
Ответ дляГл. Амурная
а з яким туроперетором їздили?
Я самостійно бронювання апартаменти, їздили на авто.
Мию вікна у мороз• 16 июня в 18:32
Ответ дляГл. Амурная
ні. я була тільки на наших курортах)
Тогда вам зайдет все очень похоже только людей еще больше
ПриснитсяЖЕ• 16 июня в 19:18
Ответ дляLorhen_
Пором в Ісакчі?
Ух яка ж Я• 16 июня в 19:51
Ответ дляГл. Амурная
а куди їдете? самі чи від турагентства?
От агентства. Ребенка в лагерь везу заодно и сама немного развеюсь