ХуАнита• 22 мая в 19:27
Автобусные туры на море. Кто ездил - расскажите
Поделитесь опытом, куда ездили, где покупали тур, ваши впечатления? Интересует последние год-два.
Белоснежко• 22 мая в 19:34
Все хорошо, ездили, опеаторы разные, в зависимости от направления. Что конкретно вас интересует?
ХуАнита
• 22 мая в 19:36
Ответ дляБелоснежко
Последняя поездка была куда и с каким оператором?
Белоснежко• 22 мая в 19:37
Ответ дляХуАнита
для чого вам ця інформація, ви плануєте їхати, куди я? Ці всі теми дуже схожі на рекламу, щодня одне і те саме питання.................
ХуАнита
• 22 мая в 19:38
Ответ дляБелоснежко
А для чего вы зашли в тему?))) Все эти похожие темы говорят о приближающемся лете и сезоне отпусков))
ХуАнита
• 22 мая в 19:40
Ответ дляБелоснежко
И да, вполне возможно и поезала бы туда же, почему нет. Вот как раз думаю, планирую отпуск. Никогда в автобусные туры не ездила, спрашиваю вот у лбдей что к чему. На то оно и форум, тут люди делятся мнениями и опытом. Представляете??
бифидобактерияЖоржик• 22 мая в 19:45
Ответ дляБелоснежко
Мені можна запитати? Цікавлюсь напрямком Італія, Чорногорія, можливо Іспанія…
бифидобактерияЖоржик• 22 мая в 19:46
Ответ дляБелоснежко
Можливо підкажете з якою фірмою краще їхати?
Кудесница_с_пургеном• 22 мая в 20:08
Ответ дляБелоснежко
Схоже що вам не слід взагалі заходити в такі теми, якщо вони вам підозрілі. Навіщо ви себе нервуєте
Кудесница_с_пургеном• 22 мая в 20:15
Авторе, що саме маєте на увазі під туром? Ми минулого літа з JoinUp їздили автобусом в Чорногорію. Переїзд+проживання, без харчування.
Перевізник був Любосвіт, нам пощастило, що і туди і назад була лише 1 ніч і напівпорожні автобуси, тобто вночі у кожного було по 2 місця і можна було лягти. Туди їхали 32 години, назад за 27 доїхали. Важкувато. Десь з середини липня вони почали виїжджати ввечері, 2 ночі в дорозі і рано вранці на морі або у Львові. На мій погляд це ще гірше, я б на таке не погодилась.
В нас була студія з невеличким кухонним блоком, я частково сама готувала, частково харчувались в кафе або ресторанчиках. Ціни помірні. Пляжі безкоштовні, лише за лежак та парасольку треба сплачувати. Що ще цікавить?
Кудесница_с_пургеном• 22 мая в 20:16
Я минулого літа дивилася автобусні тури до Греції та ще кудись, точно не памʼятаю, але це тури комбіновані типу відпочинок та екскурсії. Майже усюди були погані відгуки по готелях і харчуванню, тому я почитала і відмовилась від такого варіанту
Дружная семейка• 22 мая в 20:31
Ответ дляКудесница_с_пургеном
В Чорногорію проїзд лише автобусом? Хоч частину шляху можно потягом десь? Чи лише по Україні? Дякую.
бифидобактерияЖоржик• 22 мая в 20:32
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Я також цікавлюсь саме такими турами, але переживаю що влітку в такій спеці ще й по екскурсіях жаритись(((
Кудесница_с_пургеном• 22 мая в 20:33
Ответ дляДружная семейка
Можна літаком з Кишиневу. А туди або одразу із свого міста автобусом, або до Одеси потягом і там автобусом
Кудесница_с_пургеном• 22 мая в 20:36
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Ми минулого року брали екскурсію в Боко-Которську затоку і далі на кораблику. Нормально. В автобусі кондиціонер, екскурсія на вулиці, але не важко. На кораблику взагалі комфортно
Турагенція Tourdream• 22 мая в 20:44
Автор, могу Вам статистику привести, куда ездят последние три года украинские туристы автобусом.
Безусловный лидер - это Болгария. Ехать относительно близко, выбор отелей на любой вкус и бюджет. Я сама два раза за последние 3 года ездила в Болгарию, правда не совсем на отдых (с детьми в лагерь). Единственное, что выгодно бронировать это направление на лето было еще зимой. Сейчас уже прилично цены выросли. Но все равно, варианты найти можно.
Второе место - Турция и Греция. Третье - Черногория. И дальше такие страны, как Албания, Испания, Италия, Хорватия.
В принципе, выбор по автобусным турам довольно обширный, выбирайте, что лично вам подходит по концепции отдыха, бюджету, времени добирания до курорта.
ХуАнита
• 22 мая в 20:45
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А жили де,далеко від пляжу? Екскурсії якісь брали?
ХуАнита
• 22 мая в 20:47
Ответ дляКудесница_с_пургеном
От я і хочу, щоб проїзд, продивання і одна-дві екскурсії. Можливо б і в транзитному місті оглядова якась. Хоча я хлчу серпень. Може це і не дуже гарна ідея - ексурсія в пекельну спеку...
ХуАнита
• 22 мая в 20:50
Ответ дляТурагенція Tourdream
Хорватия не в лидерах, я удивлена) Болгарию не хочу. Я бы Черногорию или Хорватию. Хочется моря и зелени. Выбор да, огроиный. Но когда нпчинаешь читать отзывы - то полный ужас, то десятки довольных отзывов, размещенных в один день. Вот тут и спрашиваю, сарафанное радио)
Турагенція Tourdream• 22 мая в 22:33
Ответ дляХуАнита
Хорватия, во-первых, довольно не бюджетное направление. Во-вторых, это все-таки не ’олинклюзивный’ отдых, который чаще всего ищут туристы с детьми. И автобусные туры - это в какой-то мере более экономные варианты. Хотя в наших реалиях это ещё удобно для тех туристов, кто не хочет заморачивать с логистикой до ближайших аэропортов.
ХуАнита
• 23 мая в 07:23
Ответ дляТурагенція Tourdream
Вот я не ищу олинклюзив, еду с ребенком и не хочу заморачиваться с аэропортом (мне до любого аэропорта ехать геморно. Легче на поезде до Львова/Ужгорода и в автобус). По бюджету хотелось бы влезть в полторы тыщи
Кудесница_с_пургеном• 23 мая в 09:11
Ответ дляХуАнита
Немає та такого щоб далеко чи близько до пляжу. Ви в Криму були? Ось там приблизно так. Пляж наче близько, але до нього 200+ сходів. Вниз взагалі 5 хвилин, а назад повзеш 😂 але на третій день взагалі вже не відчувалось.
Кудесница_с_пургеном• 23 мая в 09:14
Ответ дляХуАнита
Так, відгуки наче і орениир, але залежить від власного сприйняття. На приклад є відгук про той готель, де ми були минулого літа і там жах. В нас залишилось зовсім інше враження. Я його до речі обрала по відеоогляду YouTube
Кудесница_с_пургеном• 23 мая в 09:15
Ответ дляХуАнита
Чорногорія влізе на 7 ночей і харчуватись вдома. В кафе в цю сума не влізете
Кудесница_с_пургеном• 23 мая в 09:20
Ответ дляХуАнита
Ми з Саятого Стефана самі приїхали на автобусі на оглядову екскурсію в Будву. Це нескладно і не дорого. Квиток на автобус €2,5. Якщо у вас компанія 4 людини, то вигідніше на таксі - в один кінець €6-7
Чемна панночка• 23 мая в 10:36
Ответ дляТурагенція Tourdream
А які автобуси в Грецію, в Салоніки?
По комфортності. Які найкращі? На кого звернути увагу?
ХуАнита
• 23 мая в 11:50
Ответ дляLizavel
Так есть поезд Киев Кишинёв прямой
Ездила. Ужас. Не хочу больше