Водійка хімарса• 17 июня 2025
Девочки Київ тримаймося❤️
Тушьмушьнюшь• 17 июня 2025
Ответ дляБілка в колесі
Підвал не саме краще укриття взагалі
1. Відсутність захисту від ударної хвилі:
Більшість побутових підвалів не мають спеціального армування чи укріплення, щоб витримати ударну хвилю або обвалення будівлі зверху.
Якщо будинок обвалиться — підвал може стати смертельною пасткою.
2. Погана вентиляція:
при великій кількості людей у підвалі швидко закінчується кисень.
3. Пожежна небезпека:
У разі пожежі в будівлі зверху вибратись із підвалу може бути неможливо.
Дим може заповнити підвал.
4. Обмежений вихід або відсутність аварійного:
Один вхід — це дуже ризиковано. Якщо він завалиться, люди опиняються в пастці.
У сховищі має бути принаймні 2 виходи.
2. Погана вентиляція:
3. Пожежна небезпека:
Дим може заповнити підвал.
У сховищі має бути принаймні 2 виходи.
Расскажите это нашему президенту Пусть покажет сколько там укрытий построено на 4 год войны
хутряна володарка• 17 июня 2025
Ответ дляБабуся мороз
Удалено администрацией...
Корсет_на_шурупах• 17 июня 2025
Ответ дляМагиня
Панянки, я щось не зовсім зрозуміла... Що сталося читала в новинах, дуже співчуваю киянам. Всю тему не читала, тільки глянула першу і останню сторінку. Але чому тема перейшла в русло пора здаватися, тілки б вижити (не без місцевих маньок до останнього українця, звичайно, але ж...). Тобто якщо прилітає майже щоденно в інших містах, то можуть потерпіти. А якщо Київ то не можуть? Ось через сьогоднішні події в Києві майже ніяких новин про Одесу. А там було теж не на багато краще.
Уважаемая, в Одессе сегодня было намного лучше.
Это не значит, что Одесса не страдает. У меня такое ощущение, что одесситов вообще изгоняют из своего города, при том не только кацапы, а ещё и местная власть. Но тема это о Киеве. И его показательном уничтожении сегодня ночью
Кринжова баба• 17 июня 2025
Ответ длячаревна
Удалено администрацией...
Мати тріля• 17 июня 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Біля нас пожежа, вертоліти літають - воду привозять. В новинах немає. Але, мабуть, це не житловий будинок...
И возле нас вертолеты 🚁 область
хутряна володарка• 17 июня 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Так пуйло ж ставит условие - разоружиться..
Ще віддати весь захист і західні установки , зброю, якщо не буде воювати і бомбити нас, навішо вимога віддати західні установки, зброю, пво, літаки?
Магиня• 17 июня 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Удалено администрацией...
Білка в колесі• 17 июня 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Президенту пофіг і на вас, і на мене.
Але ходити у підвали це особистий вибір людини й я б такий не робила
Яйцеголовая• 17 июня 2025
Ответ дляМагиня
А я казала, що почнеться в Києві таке як в інших містах, про які вже і не пишут- форум завиє. А як воно харків´янам, сумчанам...? Та ну, вони ж звикли, ага. Але тем тут від них практично немає.
НичеНипанимаю• 17 июня 2025
Ответ дляМати тріля
И возле нас вертолеты 🚁 область
может, мы соседи? Мы рядом с парком
хутряна володарка• 17 июня 2025
Ответ дляЛукава Кішка
Тема із хвилювалочки перейшла в обвінялочку.На жаль...
Люди шаленіють від стресу і злоби. Перекидують вину на оточенення
Магиня• 17 июня 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Удалено администрацией...
Мати тріля• 17 июня 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Хотя бы действующие подвалы отремонтировали, укрепили и оборудовали
Тушьмушьнюшь• 17 июня 2025
Ответ дляБілка в колесі
Президенту пофіг і на вас, і на мене.
Да, конечно
Но, если взять мою ситуацию. У меня подвальное помещение в доме,сделали там спальню
От шахедов хорошо - не слышно их даже. Они чаще ракет
Многоэтажки - это другое конечно. Тут уже лотерея
Сірничок• 17 июня 2025
Ответ для3@йk@
Удалено администрацией...
Війна закінчиться до середини 2026р 😓
Лялька в колисці• 17 июня 2025
Террор:((, щоб тут матрьошки зараз строчили про потужного і 19 рік, розганяли на емоції типу «пора здатися». Матрьошки відробляють зарплату, не сплять зранку, працюють, коментарі строчать…
Білка в колесі• 17 июня 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Да, конечно
Якщо у вас приватний будинок, то, думаю, що це дійсно інше.
Я виключно про багатоповерхівки писала.
🇺🇦
Я виключно про багатоповерхівки писала.
🇺🇦
Не стесняюсь• 17 июня 2025
Ответ дляБілка в колесі
Президенту пофіг і на вас, і на мене.
Да, пока тот подвал откопают
Бабуся мороз• 17 июня 2025
Ответ дляхутряна володарка
Удалено администрацией...
Да уже и читать их не хочется.
Не стесняюсь• 17 июня 2025
Ответ дляМати тріля
А трубы оттуда куда убрать? Там в случае сразу затопит и током убьёт
Благоуханочка• 17 июня 2025
Может украинцы начнут задавать вопрос к власти, почему у нас НЕТ до сих пор БАЛЛИСТИКИ и почему мы НЕ БЪЕМ по НПЗ рашки ( главного дохода для войны). Так эта война будет до последнего украинца.
сЛАдКОежКА• 17 июня 2025
Ответ дляхутряна володарка
Удалено администрацией...
Всі, хто хочуть миру антиукраїнські