Водійка хімарса• 17 июня 2025

Девочки Київ тримаймося❤️

чаревна• 17 июня 2025
Ответ дляКринжова баба
Удалено администрацией...
Кринжова баба• 17 июня 2025
Ответ дляОцененная
Удалено администрацией...
Ничем. Я согласна
Тушьмушьнюшь• 17 июня 2025
Ответ дляБілка в колесі
Підвал не саме краще укриття взагалі

1. Відсутність захисту від ударної хвилі:
Більшість побутових підвалів не мають спеціального армування чи укріплення, щоб витримати ударну хвилю або обвалення будівлі зверху.
Якщо будинок обвалиться — підвал може стати смертельною пасткою.
2. Погана вентиляція:
при великій кількості людей у підвалі швидко закінчується кисень.
3. Пожежна небезпека:
У разі пожежі в будівлі зверху вибратись із підвалу може бути неможливо.
Дим може заповнити підвал.
4. Обмежений вихід або відсутність аварійного:
Один вхід — це дуже ризиковано. Якщо він завалиться, люди опиняються в пастці.
У сховищі має бути принаймні 2 виходи.
Расскажите это нашему президенту Пусть покажет сколько там укрытий построено на 4 год войны
автор Водійка хімарса • 17 июня 2025
Боже( я такої ночі страшної і не пам´ятаю
хутряна володарка• 17 июня 2025
Ответ дляБабуся мороз
Удалено администрацией...
Корсет_на_шурупах• 17 июня 2025
Ответ дляМагиня
Панянки, я щось не зовсім зрозуміла... Що сталося читала в новинах, дуже співчуваю киянам. Всю тему не читала, тільки глянула першу і останню сторінку. Але чому тема перейшла в русло пора здаватися, тілки б вижити (не без місцевих маньок до останнього українця, звичайно, але ж...). Тобто якщо прилітає майже щоденно в інших містах, то можуть потерпіти. А якщо Київ то не можуть? Ось через сьогоднішні події в Києві майже ніяких новин про Одесу. А там було теж не на багато краще.
Уважаемая, в Одессе сегодня было намного лучше.
Это не значит, что Одесса не страдает. У меня такое ощущение, что одесситов вообще изгоняют из своего города, при том не только кацапы, а ещё и местная власть. Но тема это о Киеве. И его показательном уничтожении сегодня ночью
Кринжова баба• 17 июня 2025
Ответ длячаревна
Удалено администрацией...
Мати тріля• 17 июня 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Біля нас пожежа, вертоліти літають - воду привозять. В новинах немає. Але, мабуть, це не житловий будинок...
И возле нас вертолеты 🚁 область
хутряна володарка• 17 июня 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Так пуйло ж ставит условие - разоружиться..
Ще віддати весь захист і західні установки , зброю, якщо не буде воювати і бомбити нас, навішо вимога віддати західні установки, зброю, пво, літаки?
чаревна• 17 июня 2025
Ответ дляКринжова баба
Удалено администрацией...
Вам так никто не интересен, что вы переживаете, что кто то там за свои стены вцепился))
чаревна• 17 июня 2025
Врятували людину з-під завалів в Києві
.
Кому то повезло выжить
Магиня• 17 июня 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Удалено администрацией...
Білка в колесі• 17 июня 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Президенту пофіг і на вас, і на мене.
Але ходити у підвали це особистий вибір людини й я б такий не робила
Яйцеголовая• 17 июня 2025
Ответ дляМагиня
А я казала, що почнеться в Києві таке як в інших містах, про які вже і не пишут- форум завиє. А як воно харків´янам, сумчанам...? Та ну, вони ж звикли, ага. Але тем тут від них практично немає.
НичеНипанимаю• 17 июня 2025
Ответ дляМати тріля
И возле нас вертолеты 🚁 область
может, мы соседи? Мы рядом с парком
хутряна володарка• 17 июня 2025
Ответ дляЛукава Кішка
Тема із хвилювалочки перейшла в обвінялочку.На жаль...
Люди шаленіють від стресу і злоби. Перекидують вину на оточенення
Ollgis8• 17 июня 2025
Ответ дляХалли Галли
Так, скиньте. Але я на лівому березі, якщо підійде.
Я написала Вам
Магиня• 17 июня 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Удалено администрацией...
Мати тріля• 17 июня 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Хотя бы действующие подвалы отремонтировали, укрепили и оборудовали
Тушьмушьнюшь• 17 июня 2025
Ответ дляБілка в колесі
Президенту пофіг і на вас, і на мене.
Да, конечно
Но, если взять мою ситуацию. У меня подвальное помещение в доме,сделали там спальню
От шахедов хорошо - не слышно их даже. Они чаще ракет
Многоэтажки - это другое конечно. Тут уже лотерея
Сірничок• 17 июня 2025
Ответ для3@йk@
Удалено администрацией...
Війна закінчиться до середини 2026р 😓
Мати тріля• 17 июня 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
может, мы соседи? Мы рядом с парком
Область
Лялька в колисці• 17 июня 2025
Террор:((, щоб тут матрьошки зараз строчили про потужного і 19 рік, розганяли на емоції типу «пора здатися». Матрьошки відробляють зарплату, не сплять зранку, працюють, коментарі строчать…
Білка в колесі• 17 июня 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Да, конечно
Якщо у вас приватний будинок, то, думаю, що це дійсно інше.
Я виключно про багатоповерхівки писала.
🇺🇦
Не стесняюсь• 17 июня 2025
Ответ дляБілка в колесі
Президенту пофіг і на вас, і на мене.
Да, пока тот подвал откопают
Тушьмушьнюшь• 17 июня 2025
Ответ дляСірничок
Війна закінчиться до середини 2026р 😓
Чем ?
Бабуся мороз• 17 июня 2025
Ответ дляхутряна володарка
Удалено администрацией...
Да уже и читать их не хочется.
Не стесняюсь• 17 июня 2025
Ответ дляМати тріля
А трубы оттуда куда убрать? Там в случае сразу затопит и током убьёт
Благоуханочка• 17 июня 2025
Может украинцы начнут задавать вопрос к власти, почему у нас НЕТ до сих пор БАЛЛИСТИКИ и почему мы НЕ БЪЕМ по НПЗ рашки ( главного дохода для войны). Так эта война будет до последнего украинца.
сЛАдКОежКА• 17 июня 2025
Ответ дляхутряна володарка
Удалено администрацией...
Всі, хто хочуть миру антиукраїнські