Водійка хімарса• 17 июня 2025

Девочки Київ тримаймося❤️

Мона_Лиса• 17 июня 2025
Ответ дляхутряна володарка
Немає жодних сумнівів, що поведінка Кремля підживлюється поведінкою Білого дому.

Замість того, щоб натиснути на агресора задля припинення війни, убезпечивши своїх європейських союзників, -- американська адміністрація вивела міжнародного злочинця з ізоляції, створила йому теплу ванну, намагається відмити плями крові на його репутації та повернути його до клубу пристойних держав. 😕🙁
Це з самого початку кидалося в очі.
’Гаранти безпеки’, мля.
Благоуханочка• 17 июня 2025
Ответ дляБілка в колесі
Може тому:
❌ 1 червня 1996 року Україна офіційно передала останні ядерні боєзаряди до росії згідно з Будапештським меморандумом, ставши без’ядерною державою.

🇺🇦 У 1991 році наша держава володіла:
🔹 130 міжконтинентальними ракетами СС-19
🔹 46 ракетами СС-24
🔹 До 43 стратегічними бомбардувальниками Ту-95МС і Ту-160
🔹 До 2156 стратегічних ядерних боєзарядів
🔹 До 4200 тактичних ядерних боєзарядів

🤝 В обмін на це Україна отримала гарантії безпеки… які, як показав 2014 і 2022 роки, виявились лише папером.
А после 2014 года, Украину ничему не научило, такие безмозглые?? Понадобился 2022 год? Где наши ракеты Сапсан и Сатана? Если бы они у нас были, хрен бы рашка полезла, получила бы по полной.
НуКаНаКа• 17 июня 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Для раши це військова операція в фоновому режимі, а для нас це війна на виснаження і смерть наших рідних. Скільки ще можна писати що нас менше за русню і що чим далі- тим гірше для нас? Але ні,цього ж писати неможна,чекаємо на ’кращі’умови
Звичайно, що гірше для нас, бо нас знищать ракетами, як тарганів.
Нікому не потрібні українці на українській землі 😥
Прокачую сідниці• 17 июня 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
А что вы предлагаете? Положить еще пару тысяч сотен людей чтобы что? Палка в двух концах и не знаем что если так будет и если так. Но и организм не может так долго существовать с таким диким стрессом.
Вы еще не знаете что такое стресс, русские прийдут и узнаете! Вы из какого? Надеюсь из того, что ближе к фронту. А то из западной отдавать чужие дома просто!
Благоуханочка• 17 июня 2025
Ответ дляМати тріля
При Пете не свернули? Склады с боеприпасами не горели? Свинарчуки и Аваковы не богатели, обдирая армию и бюджет? Коррупции не было?
Удалено администрацией...
Щастя-здоровля• 17 июня 2025
Посоветуйте канал где написано про все. Бо кое-чего не. В новостях. Я нафиг отпишусь от всех каналов
Прокачую сідниці• 17 июня 2025
Ответ дляСтебель березы
Якщо ми будем створювати кожен день такі теми, то багато ’порадниць’ буде писати, що їх достали такі теми, і нехай виїжджають, як це вже писали, про теми які створюють ВПО.
І?
Прокачую сідниці• 17 июня 2025
Ответ дляЯйцеголовая
А ви чекаєте на руських?
Мати тріля• 17 июня 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Удалено администрацией...
Нормальные не могут пробиться в президенты
Білка в колесі• 17 июня 2025
Ответ дляБлагоуханочка
А чого ви така розумна не пішла робити ті ракети?
Розробка ракети це десятиліття, що раша і робить все життя. А у нас тих спеціалістів раз і два є.
Я теж не проти, щоб ми були ядерною країною з запасом ракет, але маємо, що маємо. У нас і після закінчення війни будуть красти всі, хто може, не будуть дуже думати про країну.
Та і крім ваших постів на форумі ви особисто що зробили? Отак і більшість
Яйцеголовая• 17 июня 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
А ви чекаєте на руських?
Ми хочемо закінчення війни, будь яких обстрілів, відкриття кордонів. Дякую. Гарного дня!
Благоуханочка• 17 июня 2025
Ответ дляБілка в колесі
Удалено администрацией...
Кукусикиииииии• 17 июня 2025
Ответ дляТундиринда
Удалено администрацией...
Червона рута• 17 июня 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Удалено администрацией...
Тундиринда• 17 июня 2025
Ответ дляЩебетушка
Так гарно починалась тема . І що зараз…
Як почитаєш, виявляється не пуйло вино , а Зе.
Гарно прокацапські боти вміють маніпулювати громадською думкою. Обстріляти Київ, а потім зробити Зе винним.

Ні, кацапи! Це ви винні, уроди!!
А зе не винний?
Не зе ж в 22 году принял решение, что для нашей страны з..сь будет кучу лет воевать, когда можно было подписать соглашение и эти годы жить спокойно и готовиться, если уж были опасения, к новому нападению. Нет, он уши развесил, что люби друзи европейские и американские нам помогут, а нас нахер послали, немного при этом обеспокоились.
Не его вина? Не его решение? Каждая смерть сегодня помимо кацапни - его личная в том числе ответственность.
Стебель березы• 17 июня 2025
Ответ дляМотористка
Я из Запорожья. Поверьте, в Киеве намного страшней сейчас. Я дома сплю и ничего не слышу. В Запорожье столько всего за раз не бывает. Тут в Соломенском районе ну капец , то что невозможно спать, так и прилеты постоянно.
01.06.2025 Запоріжжя 6 шахедів і ракета від мого будинку 300-500 метрів, всюди страшно, дуже страшно
Червона рута• 17 июня 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Т.е., если бы мы им не отвечали, они до сих пор запускали бы по 3 шахеда в неделю? Серьёзно?
да. такого бы лютого обстрела не было.
Безпринципова• 17 июня 2025
Ответ дляБілка в колесі
Большинство рашистских ракет разработали украинские КБ
Щастя-здоровля• 17 июня 2025
Удалено администрацией...
Печальки.нет• 17 июня 2025
Ответ дляПез Году Неделя
У основной массы людей нет критичного мышления и способностям к аналитике. Они верят всему, что им показывают по телевизору.
Не тіште себе, що ви до тої основної маси не відноситесь
Головний кошак• 17 июня 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Удалено администрацией...
Идиоты, да...но выбора не было пропаганда ..фильмы выступления а также шедевры Рошен и 95 квартал, эх да, а кого нужно было выбирать ?
Лично я думаю что про..гораздо раньше, там где не выбрали Черновола
мегамоСГ• 17 июня 2025
ось таке проитала у туроператора...Раз був обстріл, значить ЗЕ кудись чкурнув.
І про це знав оператор, що ввечері видав квитки (а не в обід, як ми звикли) і переніс час виїзду з ранку на обід.
Наші туристичні оператори вже розуміють, що раз президент виїхав, значить буде нічний обстріл, і люди не доберуться рано до автобуса.
хутряна володарка• 17 июня 2025
Ответ дляЧервона рута
Удалено администрацией...
В Бучу прийшли
В Гостомель
В Ірпінь
В Ізюм

Де там нормально було? Не порівнюйте з півднем
Жена сантехника• 17 июня 2025
Ответ дляБілка в колесі
Коли вона закінчиться тут не буде чого красти. Та тут вже нема чого красти. Щуряча влада вже все розкрала і розпотрошила. Гори трупів тільки й може після себе лишити, та хто на це позариться...
100pudov• 17 июня 2025
Я так розумію, що ті ракети вже й не збивають, бо немає чим. Тепер кожен дім - жива і легка мішень
хутряна володарка• 17 июня 2025
Ответ дляЧервона рута
да. такого бы лютого обстрела не было.
Вони були і більше, зараз крилатих ракет з Ту менше. Але в проблема інша - шахеди
хутряна володарка• 17 июня 2025
Ответ для100pudov
Шахеди сотня перевантажили пво
При Ударах на Кременчуг навіть кінжали збиті там, і інскандери, тобто Пво працює
Оскорбляю всячески• 17 июня 2025
Ответ дляЧервона рута
Удалено администрацией...
Эх, жаль тебя в буче не было когда по подвалам людей пытали, посмотрела бы на узкий норм!
100pudov• 17 июня 2025
Ответ дляхутряна володарка
Шахеди сотня перевантажили пво
Але шахеди і ракети збиваються різними засобами
Червона рута• 17 июня 2025
Ответ дляхутряна володарка
були більше коли кримський міст ми підірвали або захопили їх область. краще вже трохи шахедів аніж те що було сьогодні