Водійка хімарса• 17 июня в 00:29
Девочки Київ тримаймося❤️
Виниловая пластинка• 17 июня в 01:13
Ответ для Alpha Centauri
Ту-160 в районі Енгельса здійснив пусковий маневр крилатих ракет.
Один, да?
И правда, чего на нас ракеты тратить, если достаточно запустить 500 шахедов из говна и палок((
Покорительная• 17 июня в 01:14
Ответ дляУсатая полосатая
Гремит
Чого ж він не відповідає(((
Як гучно, то ж спать неможливо
За кішку хвилююсь, я як вдома, то весь час її в коридор виношу, на руках тримаю. Лякається дуже вона в нас😞
Як гучно, то ж спать неможливо
Alpha Centauri• 17 июня в 01:14
Так приємно, що тут всі підтримують одна одну. Навіть не думала, що цей форум може бути таким дружнім❤️
Усатая полосатая• 17 июня в 01:15
Ответ дляПокорительная
Чого ж він не відповідає(((
Як гучно, то ж спать неможливо
Мой кот тоже сейчас боится(( в углу сидит
Ловлю капці• 17 июня в 01:15
Ответ дляПарасюха
Зара і я собі вріжу чогось 🤣
Можно я возьму бутылку французского красного сухого- и к вам?
Усатая полосатая• 17 июня в 01:15
Ответ для Alpha Centauri
Тут не только женщины)
Щебетушка• 17 июня в 01:16
Ответ для Alpha Centauri
Коли тільки війна почалась, тут взагалі як сімʼя були
Покорительная• 17 июня в 01:16
Ответ дляУсатая полосатая
Може на ручки візьміть? Я свою сильно тримаю, коли гучно, хоч вона і поривається вирватись
Alpha Centauri• 17 июня в 01:16
Ответ дляЛовлю капці
Давайте сходку в метро😁
100%• 17 июня в 01:16
Ответ дляЩебетушка
А потім кацапні набігло, особливо у анонімних темах.
Ловлю капці• 17 июня в 01:17
Ответ дляТарабарщина
Дівчата, хто на пох, варто зараз їхати в метро? нам хвилин 7 автівкою, але реально як хрущі гудуть з усіх боків( і вдома страшно, і їхати стрьом
Мені здається,не варто.
ДаЗдраПерма• 17 июня в 01:17
Ответ дляПарасюха
То у вас не мигрень. Вам до невролога, в мене теж гуде
Я обследованная с диагнозом😅
Реакция на звук сосудов..
Alpha Centauri• 17 июня в 01:18
Ответ для100%
Жесть. Я тут нещодавно, і весь час до війни думала що це кацапський форум і не заходила. Потім тільки побачила, що тут всі перейшли на українську.
Alpha Centauri• 17 июня в 01:18
Ответ дляДаЗдраПерма
Я обследованная с диагнозом😅
Реакция на звук сосудов..
На звук?? В мене на яскраве світло і запахи зазвичай.. але теж хаотично…
Краля-Галя• 17 июня в 01:20
Ответ дляЛовлю капці
До мене їдьте.
Ловлю капці• 17 июня в 01:20
Ответ для Alpha Centauri
Давайте сходку в метро😁
Та не. Мне до метро пешком часа 3 пилять...
ДаЗдраПерма• 17 июня в 01:21
Ответ дляУсатая полосатая
Мой дрыхнет но так поближе к краю дивана. Вот когда баллистика была в прошлый раз то прыгнул мне на руки орал и Лапой дверь входну драл ’Эвакуация!!!’
Парасюха• 17 июня в 01:21
Ответ дляПокорительная
Чого ж він не відповідає(((
Як гучно, то ж спать неможливо
І мої батьки мовчать
Alpha Centauri• 17 июня в 01:21
Ответ дляЛовлю капці
То легше вже тоді до вас)) з холодильником
Парасюха• 17 июня в 01:22
Ответ дляЛовлю капці
Та я ж на іншому континенті))
Усатая полосатая• 17 июня в 01:22
Ответ дляДаЗдраПерма
😭😭😭
Там-тарарам• 17 июня в 01:22
Ответ дляПокорительная
Чого ж він не відповідає(((
Як гучно, то ж спать неможливо
Моїх троє котикіа самі дома , залишила на сусідку , ми поїхали у відпустку на тиждень тільки зранку , тепер теж не сплю нервуюся ( Вони дуже лякаються , ще й вікна прямо на ППС, через нас постійно щось летить(
Гадаю_По_шнуркам• 17 июня в 01:23
Ответ для Alpha Centauri
То ви не застали перших Хвилювалочок, поки туди не почали забігати особливо нервові тітки і скандалити, виводити всіх на емоції. А перші тиждні повномасштабного тут взагалі була наче одна дружна родина.
Куди це все ділося? Я перестаю вірити у людей.
ДаЗдраПерма• 17 июня в 01:23
Ответ для Alpha Centauri
Звуки это мой бич(, у меня даже наушников нет
Угги_в_горошек• 17 июня в 01:24
В мене вже немає сил матюкатися. Як ці росіяни забембали ((((.
Найгірше, в дитини в пʼятницю ДН і до нас приїхав мій племінник. Тепер хвилююсь за чужу дитину ще більше.
Alpha Centauri• 17 июня в 01:24
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Та да. Зараз іноді що не напишеш, дуже багато озлоблених людей