Кучерявочка• 17 июня в 15:39

Мобільний зв´язок на відпочинку в Туреччині.

Якщо в готелі немає вайфая безкоштовного... Ви користуєтесь роумінгом, чи купили місцеву картку? Щось 75грн/день -не мало за всього лише 200мб інтернету...
жінка незаміжня• 17 июня в 15:40
Мені роумінгу вистачає з вайфаєм
Дюймовочка• 17 июня в 15:41
Київстар або Лайф. В чоловіка Київстар, він вдома поповнює, там роумінг, для роботи йому достатньо. В мене Лайф- скільки тут гігабайт, стільки і там. Закінчилось раніше- бо і я, і діти на моєму- оновила пакет раніше і ми знову з інтернетом
Куратор дебошей• 17 июня в 15:42
який у вас оператор?
у лайфа в мій звичайний пакет включено 25 гіг інтернет-роумінга на 30 днів
автор Кучерявочка • 17 июня в 15:42
Ответ дляДюймовочка
В мене теж Київстар. Але контракт і тариф мінімальний -140 грн на місяць. Умови роумінгу при цьому драконівські.
автор Кучерявочка • 17 июня в 15:43
Ответ дляКуратор дебошей
який у вас оператор?
Київстар контракт
Куратор дебошей• 17 июня в 15:43
Ответ дляКучерявочка
та купіть на місяць якийсь пакет лайфа, тільки попередньо почитайте що туди входить. а потім викинете
Дюймовочка• 17 июня в 15:46
Ответ дляКучерявочка
А, тоді не підкажу, в нас не контракт. Може купіть Лайф, я в принципі ним користуюсь лише в Туреччині, в Болгарії на ура МТС працює. То і поповнюю раз на рік , коли в Туреччині, в мене 195 грн , 10Гігабайт інтернету. Цього разу не вистачило- оновила пакет раніше, знову 195 і всі знову на заʼязку
Куратор дебошей• 17 июня в 15:55
Ответ дляДюймовочка
можна значно дешевше докупити гігабайти і не оновлювати пакет. головне потім не забути їх відключити :)
за 99 грн безлім https://www.lifecell.ua/uk/biznes/poslugi/katalog/...
і ось тут різні додаткові варіанти за вартість від 50 до 109 грн https://www.lifecell.ua/uk/biznes/poslugi/katalog/...
автор Кучерявочка • 17 июня в 15:57
Ответ дляКуратор дебошей
Дякую
Дюймовочка• 17 июня в 15:59
Ответ дляКуратор дебошей
Можна, купили, але вони підключились лиш вдома, не там . Можливо це особливість мого пакету, але спочатку купили за 99 , потім прийшлось ще пакет оновити.
Барвіночка• 17 июня в 16:13
У меня лайф безлимит и Турция попадает под акцию лайф без кордонив. Ничего дополнительно платить не надо и интернет есть все время
Azizovna• 17 июня в 18:12
У меня роуминг от Киевстар - пользуюсь уже почти три года. Местную симку не покупаю.
Сладкий лимончик• 18 июня в 00:16
Уже даже в самых паршивых 3 * есть wifi)))