Море_море_я_скучаю• 17 июня в 19:49
Помогите с размером формы
Мои параметры
Грудь 90 см
Талия 76 см
Бедра 96 см
Заказала 48 размер, но переживаю, чтоб не большая была.
Но у меня высокий рост 174 и я в обтяжку ненавижу. Как думаете норм будет? Костюм такого плана
Грудь 90 см
Талия 76 см
Бедра 96 см
ГоловнаЯ• 17 июня в 22:19
Якшо нема пузка, то 46 р. Штанці на попу 102/48 р можуть негарно провисати. Повернути/поміняти можна буде?
Г@Л@В@ломка• 18 июня в 11:52
Що вам допомагати як ви вже звмовили? По об´ємах у вас М, але зріст 174 см, тому може і добре що замовили 48 розмір. Верх на затин, можна регулювати, а штанці як будуть великуваті то можна вшити.