Личко Невеличке• Изменено 17 июня в 20:02

Дивлюсь старий фільм, який же добрий. Аж душа радіє

Інтуїція 2001
Борщичок• 17 июня в 20:01
А я на вихідних подивилась Телохранитель з Уітні Хьюстон. Такий романтик 🥰
автор Личко Невеличке • 17 июня в 20:02
Ответ дляБорщичок
І я хочу. Я його не памʼятаю
Тепличная• 17 июня в 20:13
Подивіться Мости округу Медісон. Не пожалкуєте.
13чудоСВЕТА• 17 июня в 20:14
Ответ дляТепличная
Роскошный! Хотя и тяжёлый, плакала в конце, когда она сидя в машине рядом с мужем, сжимала ручку.
Борщичок• 17 июня в 20:19
Ответ дляЛичко Невеличке
І я хочу. Я його не памʼятаю
Тоді точно варто подивитись
У мене в списку ще «9 1/2 тижнів», «Дика орхідея», «Основний інстинкт» та «немає виходу»
Вчора дивилась Хороший лжец. Теж раджу. Шкода що не всі стрічки знаходжу в українському дубляжу
Сосиска_Втесте• 17 июня в 20:22
Ответ дляБорщичок
Тоді точно варто подивитись
Точно. Хочу ностальжі.
Удачная• 17 июня в 20:26
Ответ дляТепличная
А мені не зайшов. Подивилася хвилин 20 і все
Борщичок• 17 июня в 20:34
Ответ дляСосиска_Втесте
Точно. Хочу ностальжі.
Мені раніше дуже подобалась Шерон Стоун, вона здавалась такою сексі. До речі з приблизно хит же часів,а може і трохи пізніше - Пароль риба-меч. Потрясний момент коли він хлопає в долоні