Ленне-Рейма• 18 июня 2025

Ключ закаточний

Який обрати?
Плекаю думи• 18 июня 2025
у меня как на 1 фото- сто лет ему ..
Пік Антна• 18 июня 2025
Лучше тот, который улиткой
автор Ленне-Рейма • 18 июня 2025
Ответ дляПік Антна
Лучше тот, который улиткой
Такий?
Крошечка-хаврошечка• 18 июня 2025
У мене як на фото 1
Пластилин_Колец• 18 июня 2025
У меня первый. Довольна очень!
Липка-прилипка• 18 июня 2025
У меня продмаш(черкассы) второе фото. В прошлом году первый раз в жизни закатывала. Быстро, надёжно, хорошая машинка, советую!!
автор Ленне-Рейма • 18 июня 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Дякую
Пацелуйнитуда• 18 июня 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Я и старым бабушкиным, еще советским, закатаю... главное уметь это делать, чувствовать и ключ, и банку.. по теме у меня первый, тоже очень быстро, удобно и беспроблемно..
автор Ленне-Рейма • 18 июня 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
В мене теж ще бабусі але хочу новий
Мрію про пончик• 18 июня 2025
У мене, як на першому фото.
Пацелуйнитуда• 18 июня 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
В мене теж ще бабусі але хочу новий
у нас на рынке, где продают ключи, сразу дают попробовать.. хотя понимаю, что фиг ты с одного раза, а тем более на рынке, поймешь)
Бабка_в_кедах• 18 июня 2025
Уже лет 7 пластиковыми крышками для консервации закрываю и моему счастью нет предела.
автор Ленне-Рейма • 18 июня 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Питання ж не чим ви закриваєте
Не люблю натовп• 18 июня 2025
В мене був перший - 🔥, поки не позичила сусідці - повернула ’скручений’.
Ще 2 після нього таких купила - вже не те.
В тому році перейшла на єврокришки
Домовенок Кузя• 18 июня 2025
завжди закривала ключем з ручним регулюванням але він поламавсь, вже два роки кручу автоматом як на фото 1 і завжди мені здається що він недотягує))) але банки не стріляють, єдине було що раз помутніли помідори, десь банок 6 з 15. ключем на фото 2 не користувалася ніколи, за нього нічого не можу сказати
автор Ленне-Рейма • 18 июня 2025
Ответ дляНе люблю натовп
В тому році перейшла на єврокришки
Єврокришками теж користуюсь але і ключ потрібно
Я тертий жук• 18 июня 2025
Один х.р, вибачте на слові. Це примітивна річ, нема там ніяких хитрощів, щоб щось було краще, а щось - гірше.
автор Ленне-Рейма • 18 июня 2025
Ответ дляЯ тертий жук
З власного досвіду?
Я тертий жук• 18 июня 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
З власного досвіду?
Так. У мене взагалі нема свого ключа, я то маминим, то сусідським користуюся, хто який дасть. Я в основному єврокришками, але завжди то помідори, то компот не влізуть, то трилітрові отаким ключем закатую. Там же примітив - просто загнути краї кришечки.
автор Ленне-Рейма • 18 июня 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Безперечно але ’просто загнути краї кришечки’ різними ключами по різному