Мозговая пилочка• 18 июня в 11:02

Просто позор

Зайшли із чоловіком в ювелірний магазин ,я хотіла в подарунок в честь дн ланцюжок та каблучку якусь,почав при консультанті говорити ,що давай щось одне,ти дуже щось нагла це наглість з твого боку, ти ціни бачила ,купиш зі своєї картки я тобі не буду туди класти
Те,що міряла тонкий та короткий ланцюг не захотіла,мені такі не подобаються,каблучки,що міряла всі дорогі для нього виявились,як і ланцюг ,який би хотіла
Закінчилось ,це тим ,що я купила найдешевші сережки ,які тільки були в магазині максимальна знижка 80 відсотків, розплатилась своєї карткою і
пішла в сльозах
Він стояв поруч ,як баран весь час

Потім їхали в машині,казав ти що священик навіщо тобі широкий та довгий ланцюг,а я не широкий хотіла а просто подовжений вони і відповідно дорожчі ,я йому сказала такі наїзди наче ,я зайшла і діаманти вибрала,хоча я на них боюся навіть дивитися , сказала йому ,чому не зайшов в інтернеті не подивився ціни на ювелірку,до сих пір думає,що все копійки має коштувати
Сказав ,що в нього немає повних кишень грошей і це просто спустити гроші в нікуди купуючи по такій ціни ювелірку
Борщик• 18 июня в 23:30
Ответ дляКоко Шанель
При чем здесь не зарекайтесь? Я спрашиваю, ради этого стоит покупать золото? В консервы и крупы при таком раскладе вкладывать надежнее.
Я про мамино кольцо
Не будет денег вспомните и на хлеб обмкняете
Золото покупают,чтобы носить
Я покупала цепочку недавно, у меня есть ещё одна ,тоненькая, но добавлять в переплавку и доплачивать я не хотела
Пусть будет и старое и новое
МаксХмара• 18 июня в 23:59
Ответ дляМозговая пилочка
Не було ,всі тоненькі та маленькі
Такі речі треба дивитись на сайті і замовляти те що сподобалось на магазин, приміряти і вибрати
Щедрик• 19 июня в 04:57
Ответ дляМозговая пилочка
Назбирати та купити 1000 грам
Вы даже на уцененные сережки в 2 гр. с трудом наскребли, и то со своей карты
Вам бы мозгов подсобирать, но увы...
Ща как дам• 19 июня в 11:32
Ответ дляdf364tye3
но не в ювелирном ,,,
не известно что за золото ,,,
наценкой триста процентов ,,,
выброшенные деньги ,,,
купленные серьги уже сегодня с утра на продажу три раза дешевле ,,,
Порадьте, де тоді краще купувати золоті вироби?
df364tye3• 19 июня в 14:06
Ответ дляЩа как дам
у меня одношкольник хозяин маленькой ювелирной мастерской с 90ых ,,,
магазинах, новое , думаю надо у ювелиров спрашивать ,,,
специалист всегда в курсе всегда подскажет ,,,
df364tye3• 19 июня в 14:07
Ответ дляМозговая пилочка
Так я купую ,щоб носити,а не продавати наступного ранку
мужчина счел это не разумным ,,,
автор Мозговая пилочка • 19 июня в 20:57
Ответ дляБольшой секретик
Є гарантія.
Хочете сказати, розетка завалена претензіями покупців телефонів до 10 тис? Прийдіть, поспостерігайте. Дуже здивуєтесь.
А ваш 7-ми річний скільки коштував? Скільки вже в ремонт вклали? На половину нового би вистачило?
15 тисяч,але це давно було
Ремонт 700 гривень
автор Мозговая пилочка • 19 июня в 20:58
Ответ дляПерша леді колгоспу
В окоп, пі*ора!!
Може вас?
автор Мозговая пилочка • 19 июня в 21:03
Ответ дляКоко Шанель
Ні,бо їжа псується,дивне порівняння
Ответ дляОбережнаЯ
Автор, вже років 10 не купуємо нічого з ’ювеліркі’. Мені здається, мода на всі ці кольца і ланцюги пройшла )
В мене є обручка золота і сережки-гвоздики з мед.сплаву, періодично їх міняю ( купую нові).Золоті каблучки/ сережки лежать без діла, не ношу.
Я б так не змогла
автор Мозговая пилочка • 19 июня в 21:04
Ответ дляЩедрик
Вам бы мозгов подсобирать, но увы...
Не вам рахувати чужі гроші
Щедрик• 19 июня в 21:46
Ответ дляМозговая пилочка
Не вам рахувати чужі гроші
Вы ж сами сюда пришли ныть и позориться. То чего ж теперь обижаться?
автор Мозговая пилочка • 20 июня в 11:15
Ответ дляЩедрик
Ще раз кажу,рахуйте свої гроші ,а не чужі, якщо вони в принципі у вас є
Щедрик• 20 июня в 11:18
Ответ дляМозговая пилочка
Странно, что Вы тут пытаетесь командовать посторонними, при том что даже муж Вам на ДР дулю с маком преподнёс, как Вы не манипулировали им )))
А остальные могут и что-то покрепче завернуть