Мозговая пилочка• 18 июня 2025
Просто позор
Зайшли із чоловіком в ювелірний магазин ,я хотіла в подарунок в честь дн ланцюжок та каблучку якусь,почав при консультанті говорити ,що давай щось одне,ти дуже щось нагла це наглість з твого боку, ти ціни бачила ,купиш зі своєї картки я тобі не буду туди класти
Те,що міряла тонкий та короткий ланцюг не захотіла,мені такі не подобаються,каблучки,що міряла всі дорогі для нього виявились,як і ланцюг ,який би хотіла
Закінчилось ,це тим ,що я купила найдешевші сережки ,які тільки були в магазині максимальна знижка 80 відсотків, розплатилась своєї карткою і
пішла в сльозах
Він стояв поруч ,як баран весь час
Потім їхали в машині,казав ти що священик навіщо тобі широкий та довгий ланцюг,а я не широкий хотіла а просто подовжений вони і відповідно дорожчі ,я йому сказала такі наїзди наче ,я зайшла і діаманти вибрала,хоча я на них боюся навіть дивитися , сказала йому ,чому не зайшов в інтернеті не подивився ціни на ювелірку,до сих пір думає,що все копійки має коштувати
Сказав ,що в нього немає повних кишень грошей і це просто спустити гроші в нікуди купуючи по такій ціни ювелірку
пішла в сльозах
Він стояв поруч ,як баран весь час
Мозговая пилочка
• 18 июня 2025
Ответ дляwoman Warrior
когда читаю такие посты, понимапю-тролляка.
мне проще думать так, чем понимать, насколько тупыми бывают люди.
В чому тупість?
Мозговая пилочка
• 18 июня 2025
Ответ дляБольшой секретик
Розлучайтеся
Бачили очі? То що ви хочете? Два чоботи пара. Вище голови не стрибнеш.
І при незакритих інших потребах нема сенсу купляти золото. Краще б до психолога пішли. Або на курс фінансової грамотності.
Баланс має бути, дебет=кредит. Ваше ’хочу’ проти його ’можу’.
Ще на психолога ,я гроші не витрачала
Мозговая пилочка
• 18 июня 2025
Ответ дляБольшой секретик
Розетка, розтермінування на 2 роки. Ви не в змозі взяти телефон і виплачувати 400-500 грн в місяць?
До речі, замість золота можно було телефон взяти. Не подумали?
Ні,бо недавно тільки цей із ремонту забрала
Мозговая пилочка
• 18 июня 2025
Ответ дляБольшой секретик
І знову-таки,який це телефон за 10 тисяч буде?
Большой секретик• 18 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Так прикраса за 30 тисяч це не дорогий подарунок як би ,посередній скоріше
Яка в нього зарплата і у вас?
Які середні розходи в місяць, чи є кредити, чи є на утриманні нетрудоспособні родичі, чи є діти? Квартира своя чи аренда?
Ви ж така лише емоціями оперуєте. Проте є факти і цифри.
Большой секретик• 18 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Для ваших потреб цілком достатній. Навіть за 5-7 тис.
Советчицу потягне.
Мозговая пилочка
• 18 июня 2025
Ответ дляБольшой секретик
Яка в нього зарплата і у вас?
Зарплата в нього значно більше за 30 тисяч
Мозговая пилочка
• 18 июня 2025
Ответ дляБольшой секретик
Советчицу потягне.
Щоб на наступний день зламався
Большой секретик• 18 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Щоб на наступний день зламався
Є гарантія.
Хочете сказати, розетка завалена претензіями покупців телефонів до 10 тис? Прийдіть, поспостерігайте. Дуже здивуєтесь.
А ваш 7-ми річний скільки коштував? Скільки вже в ремонт вклали? На половину нового би вистачило?
Большой секретик• 18 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Невже 300 тис?
А ваша ?
А решта питань?
Втім, це все поскиглити. Нічого ви не зміните. З ним комфортніше, ніж одній. Тому терпіть.
А ваша ?
А решта питань?
Хочу в БАНю• 18 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Зависит от ваших доходов. Только вопрос, почему вы у него это не спросили? Надо было оговорить сумму. И когда он сказал про 10 тысяч, прояснить ситуацию. Что вам такое не подходит, пусть добавляет
Коко Шанель• 18 июня 2025
Ответ длякороткопамятна
Довгострокова інвестиція
Какая инвестиция? Лежит мамино кольцо, вес примерно 6 грамм, сейчас зашла в на сайт Золотого века, кольцо таким весом 33 тысячи, зашла на сайт ломбарда, сдать я его могу за 15 - 16 тысяч. Смысл?
Кошка Мурка• 18 июня 2025
Автор, а какой у вас и у мужа доход ? и озвучте цену желаемого ? просто возможно покупка не по возможностям (. Так как ювелирка не предмет первой необходимости
Борщик• 18 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Раз на рік,бо взагалі він мені нічого не дарує впродовж року ,квіти два рази на рік і то не завжди
14 і дн
Триндець
Херсон це Україна• 18 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Паль
Это понятно,не картье,я вам просто пример цены и веса
Борщик• 18 июня 2025
Ответ дляКоко Шанель
Когда жрать будет нечего,то вспомните про смысл
Большой секретик• 18 июня 2025
Ответ дляБорщик
Отложите эту же сумму в уе. Будет на пожрать в 2-3 раза больше, чем от сдачи золота. А может и больше.
Все помнят скачек курса на 25% в начале войны?
Коко Шанель• 18 июня 2025
Ответ дляБорщик
Кольцо за буханку хлеба?
Борщик• 18 июня 2025
Ответ дляБольшой секретик
Если уже есть кольцо, то это меняет ситуацию
Большой секретик• 18 июня 2025
Ответ дляБорщик
А откуда оно взялось?
Уже есть - это про наследство. Всё остальное куплено сейчас за свои.
А можно было и в уе отложить
Коко Шанель• 18 июня 2025
Ответ дляБорщик
Ой, не зарекайтесь
При чем здесь не зарекайтесь? Я спрашиваю, ради этого стоит покупать золото? В консервы и крупы при таком раскладе вкладывать надежнее.
ОбережнаЯ• 18 июня 2025
Автор, вже років 10 не купуємо нічого з ’ювеліркі’. Мені здається, мода на всі ці кольца і ланцюги пройшла )
В мене є обручка золота і сережки-гвоздики з мед.сплаву, періодично їх міняю ( купую нові).Золоті каблучки/ сережки лежать без діла, не ношу.
Виниловая пластинка• 18 июня 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
а что, тем, кто книжки не читает, запрещено золото носить?)
у суспільстві більше кидається в очі ментальність і інтелект людини, також її вчинки і жести. А те, що на ній навішано - то другорядне значення
Борщик• 18 июня 2025
Ответ дляБольшой секретик
А откуда оно взялось?
А можно было и в уе отложить
Я вообще не вас отвечалая а юзеру у которого уже есть кольцо мамы
Влезли в разговор
Борщик• 18 июня 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Вам здалось
Зачем всех по себе мерять?