АБВГДейка• 18 июня 2025
ПРОПАЛА ДИТИНА !
Розголос
Мати тріля• 18 июня 2025
Ответ дляКава з перцем
Согласна, очень странная история. Мать ведет под вечер 6 летнего больного ребенка в лес и возвращается сама, потому как потеряла его в лесу...Крайне подозрительная история.
Чем она вам подозрительная? вы первый раз узнали, что дети теряются в лесу? Это сплошь и рядом происходит и в таких ситуациях нужно как можно скорее обращаться за помощью других людей. В одиночку найти неговорящего ребенка очень сложно
Ответ дляЦикавенная
я тут з 13 року зареєстрована, а читала ще й раніше, але все одно не можу звикнути. Був дуже гарний ресурс, от прямо ДУЖЕ. Не було сварок, всі підтримували одна одну, всі були адекватні. Така атмосфера була лампова, душевна, щира. Після 14 року нагнали ботви, форум почав скочуватись в політичні площину, стало гірше. Ну а те що відбувається зараз - я не хочу навіть коментувати, щоразу пробивається нове дно.
Ой, я наоборот сюда перебралась с пресного Кашалота. Все друг друга любят и целуют в десна. По-моему там и людей не осталось. Пару месяцев назад зашла... хрень тоскливая.
Ответ дляБегущаяпо
Я зареєстрована з 2012 року і ще з того часу читала теми, де дописувачки ділились своїм болем, писали, що мають суїцидальні думки. А їм відповідали, що хай вже нарешті ідуть вішаються. Ще тоді я ніяк не могла зрозуміти, як люди не бояться, що своїми словами можуть підштовхнути когось на такий жахливий крок. Тому вашу думку про душевну атмосферу поділити не можу.
Я сама по наївності душевній створила колись тему з порадою про якусь акцію в якому магазині, вже не пам´ятаю в якому. Для мене було шоком, коли люди почали в цій темі розбирати мою особистісні якості ). Потім вже звикла і теми створювати перестала.
Тот кто ходит и ноет, что покончит с собой никогда этого не сделает. Самоубийцы умирают тихо, ну или громко и быстро в прямом эфире, но ни у кого не спрашивая совета.
Купи слона• 18 июня 2025
Ответ дляКава з перцем
Какой вечер? Там темнеет в 23 часа. Или вы не знали. Для местных это день.
Гл. Амурная• 18 июня 2025
Ответ дляНепереможна
Я понимаю, что в 6 лет это уже не годовалый овощ, который ни думать, ни говорить толком не может. Так, Вы не ответили - до какого возраста нужно за ручку водить?
Але дитина з діагнозом, можливо й не говорить, таких все життя за руку водити потрібно.
Бабуся Бетман• 18 июня 2025
Ответ дляЦикавенная
розголосом, можливо в когось є знайомі з того району, або знайомі знайомих. В стартпості написано ’потрібне поширення’, людина поширила де могла, а тут почалося прямо змагання на титул міс сарказм
Я наприклад часто заходжу на порадницю новини почитати , Це звісно інша ситуація , просто опишу , вчора гуляла зі своєю собакою і до гас підбіг песик малий , цуценя , до рук прямо так близько не йде , але пішов за нами , ми пройшли так може до кінця парку і він йде за нами , думаю буду виходити там дорога злякається втече, я одразу в інтернет на місцеві форуми обʼяви почитать чи хто не шукає , Нічого не знайшла , думаю піду туди де він до нас причепився може десь горе господар сидить на лавці, Так і є, в іншому кінці парку вже молода 😃років 13 господарка бігає шукає 🫣, питаю нащо ти його пустила ? «Він не тікав ,» І плаче вже , ну таке , а якби перебіг через дорогу де б вона ця безтолоч його шукала
Белоснежко• 18 июня 2025
Ответ дляuma
В тех местах лес это кормилец. Ягоды\грибы себе и на продажу. Сельские дети вообще в лес сами ходят, и на речку, и в магазин. Вы реальность с рафинированной форумской картинкой не путайте.
Ви знаєте, в селі родичів дуже популярний заробіток - збір ягід і грибів. Так от, їдуть туди о 6-7 ранку, до обіду збирають, ввечорі ніяких ягід і грибів в лісі не видно
А ось і я• 18 июня 2025
Ответ дляБелоснежко
Я того же мнения, ребенок болеет, в 18.00 его ведут в лес.
Может ей надо было, что бы он заблудился?
Галябалована• 18 июня 2025
Есть новости уже, дай боже хорошие. Маму не виню, в лесах потеряться очень легко. В детстве как раз после обеда ходили за ягодами, к вечеру приходили иногда если далеко
Белоснежко• 18 июня 2025
Ответ дляГл. Амурная
Там, як виявилося, ще й двоє дітей, двійня, обидва з діагнозом і гіперактивні. Пишуть, що почали тікати обидва, одного мама нібито наздогнала, а Кирило втік. 2 години мати сама шукала, а в 20.00 подзвонила до поліції… така собі історія
Ms. Android• 18 июня 2025
Ответ дляГалябалована
Нашли?
Гл. Амурная• 18 июня 2025
Ответ дляБелоснежко
Шопопало. Дитина 6 років бігає так, що мама догнати не може? Дивно
Белоснежко• 18 июня 2025
Ответ дляГл. Амурная
Так в неї ж ще друга дитина така сама в той момент була. Але не уявляю як таке могло прийти в голову, взяти двох дітей аутистів і піти ввечорі в ліс. Дійсно, що ж могло піти не так. Ті, хто пише, що все норм, пішла по ягоди, ну тобто, 2 дитини з РАС гіперактивні мала тихенько поряд сидіти по задумці? Якщо ніхто нічого дивного не бачить в цій ситуації
Тоска в носках• 18 июня 2025
Ответ дляuma
Вот не надо говорить если не знаете.
...аяприкольная• 18 июня 2025
Ответ дляАБВГДейка
Этим занимаются родители ребенка , а не люди которые распространяют информацию .
Вы решили хайпонуть? Чем поможет форум?
Баба_Воля• 18 июня 2025
Ответ дляНе зацілована
Нехай знайдеться скоріше ціла та неушкоджена, цікаво чи є в нас щось на кшталт Ембер Алертс
есть ПРЗ Мiлена
ЧупакабраЗеБест• 18 июня 2025
Ответ дляДуша компанії
Чому батьки 6 річного залишили дитину без нагляду?
Достали вже ці батьки- маргінали, постіно бачу малих, що самі вештаються без гагляду
так может они работают?
Добрая свекровь• 18 июня 2025
Ответ дляuma
Говорите штампами. Видимо не сталкивались.
АБВГДейка
• 18 июня 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Знову ж таки. В цьому регіоні люди не байдужі до діток. Якби він заблукав в населеному пункті уже б давно люди підібрали дитину. Тому тільки ліс
Дуже довго шукають.
Чи є у них тепловізори і дрон? Так було б легше знайти.
Белоснежко• 18 июня 2025
Ответ дляАБВГДейка
Дуже довго шукають.
Проблема в тому, що він міг вийти з лісу і піти в який завгодно бік, якщо з ним все добре, бо вже і водолазів залучили
Майская киска• 18 июня 2025
Ответ дляuma
Це брехня. Я знаю один випадок, коли дівчина казала, що повіситься і повісилась
АБВГДейка
• 19 июня 2025
Ответ дляБелоснежко
Коли шукали дівчинку в Харківській області також довго не могли знайти поки не залучили тепловізор і дрон. Нажаль запізно, був дощ і прохолодно. Тепер жара , дитина без води не піде далеко, знесилена лежати буде скоріш за все.
Белоснежко• 19 июня 2025
Ответ дляАБВГДейка
Якщо було запізно, то тепловізор там точно не допоміг… дрони і тепловізори зараз є, але пишуть, що в густій лісистій місцевості через них не дуже то і роздивишся. Справа в тому, що він може бути і не в лісі, а на якісь поля вибігти чи ще кудись
АБВГДейка
• 19 июня 2025
Ответ дляБелоснежко
Бачила буквально два дні тому як косять траву на полях за кордоном . Виходить доброволець з дроном і тепловізором вишукує зайчат і маленьких косуль, волонтери їх забирають з поля його скошуюють комбайном і назад повертають тварин в ті самі квадрати де забрали. А тут не зайченя а дитина ,в полі точно мають бачити дроном
Белоснежко• 19 июня 2025
Ответ дляАБВГДейка
Я маю на увазі, що площа пошуку велика. Невідомо з якого самого боку вони ходили, але там ліси межують з полями. Ну і, знову ж таки зайчата, косулі.. кожен тепловий слід виходить треба перевірити