Мамин тріль• 18 июня в 14:31

Старі хустки, тканину де продати чи викинути ?

Залишили спадок)) Нові акрилові хустки з Японії, також відрізки старої тканини різної, бавони, синтетики. Де таке можна продати чи винести на смітник? Орієнтовно роки купівлі цього добра 1990-ті , тканина можливо і старіша.
Алина-1240• 18 июня в 14:32
Бабушкам во дворах предложить, в церковь косынки, в дом престарелых
Пишу вірші, дорого• 18 июня в 14:33
Кому воно потрібне?
автор Мамин тріль • 18 июня в 14:36
Ответ дляПишу вірші, дорого
Кому воно потрібне?
А хз. Думала може корсети шьють з такого. Носити то вже точно ніхто не носе ті хустки, хіба що дуже старі бабусі.
автор Мамин тріль • 18 июня в 14:37
Ответ дляАлина-1240
На рахунок церкви як варіант. Дякую
Гимли• 18 июня в 14:39
Ответ дляМамин тріль
На рахунок церкви як варіант. Дякую
Сюда выложить можно https://www.facebook.com/share/g/15srMokHni/?mibex...
Алина-1240• 18 июня в 14:39
Ответ дляМамин тріль
На рахунок церкви як варіант. Дякую
Предложите бабкам во дворе))сразу умыкнут
Девальвация• 18 июня в 14:39
У Тіктоці бачила люди знімають як щось з них шиють, може там запропонувати.
Бачила також хлопця, який шиє світшоти з покривал радянських часів, то він говорив щоб йому пропонували покривала, він купує. Може і хустки купують ті що шиють.
сЛАдКОежКА• 18 июня в 14:43
Я подписана на девушку, которая из хусток делает аксесуары. ей присылают посылки вроде бы
автор Мамин тріль • 18 июня в 14:48
Ответ дляГимли
Дякую
Наша взяла• 18 июня в 14:49
на лохе в разделе мода разное или рукоделие,там где поделки.используют для разного-кукол,сумок,итд
автор Мамин тріль • 18 июня в 14:50
Ответ дляДевальвация
Дякую. Теж як варіант.
Lor111etta• 18 июня в 14:52
В фейсбуці група Етнобазар
автор Мамин тріль • 18 июня в 14:59
Ответ дляLor111etta
В фейсбуці група Етнобазар
Дякую
Lor111etta• 18 июня в 15:00
Ответ дляМамин тріль
Дякую
Не спішіть!
автор Мамин тріль • 18 июня в 15:06
Ответ дляLor111etta
Не спішіть!
Не зрозуміла? Чому не спішити? Продавати чи виставляти там?
Lor111etta• 18 июня в 15:17
Ответ дляМамин тріль
Не спішіть одразу задешево віддавати.
автор Мамин тріль • 18 июня в 15:43
Ответ дляLor111etta
Не спішіть одразу задешево віддавати.
В мене не шовкові і не вовняні хустки, а прості акрилові без китиць, які в шкафу років 30 пролежали. Передививлась схожі то і по 20 грн продають. Гратись по 20 грн носити на пошту не буду. То вже легше до церкви завести, як не заберуть то на смітник.
Полтавська галушка• 18 июня в 16:17
Выставьте на ОЛХ самовывозом.
А ткани, х/б отдать волонтерам, которые шьют нательное бельё парням в госпитали.
Если в Днепре вы, то можно в Реюз отдать.
Lor111etta• 18 июня в 18:57
Ответ дляМамин тріль
Не вірю.
То вже вінтаж все одно