НЛОша• 18 июня 2025
Літній відпочинок в Україні – хто куди?
Хто які санаторії/бази відпочинку вибрав цього літа? Куди Україною поїдете підлікувати ментальне здоров´я?
Чарочка діда• 18 июня 2025
Який відпочинок?😄батракуємо далі, рабам не дано відпочивати із зп середньою за 500 дол на міс. І пенсією у 80 дол
Успокойся_Успокойся• 18 июня 2025
Я вже на курорті живу. Мені щоб відпочити потрібно за межі двору вийти
НЛОша
• 18 июня 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Що за місце?
Шальная коклетка• 18 июня 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
ми до вас в гості
Несемо світло разом• 18 июня 2025
Какой отдых ?кругом тцк,хотел пива выпить на лавочке в парке и то не дали уроды
Покорительная• 18 июня 2025
Живу в селі в спокійному селі , але не західна Україна . Нікуди не поїду.
Може поїдемо на вихідних в Межигір´я чи якийсь парк
Хи хи, ну ну• 18 июня 2025
Ответ дляЧарочка діда
А що вам заважає змінити ситуацію? знаю багато знайомих .хто пішов працювати на себе: торти пекти,масажем зайнялися,шугарінг,брови ,нігті,прибирання квартир 1000 у.е в місяць середній дохід .Я сама в 42 роки пішла працювати у власному бізнесі, вчора отримала 2500 у.е ,а до цього також сиділа на мінімалке .Міняйте своє життя ви ж не дерево
Лорка-хлорка• 18 июня 2025
Я максимум до подруги в село на пару днів виберуся. З початку війни в нашій родині відпочиває лише дитина (в таборах).
Чарочка діда• 18 июня 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Це чудовий спітч) для працездатних ще якось може прокатити, що з пенсіонерами будемо робити?
Тобто навколо проблем нема, наша країна зробила все для людей і рівень життя дорівнює швейцірії? Оу єєє.
Стерненко вам аплодує
Гостра на язик• 18 июня 2025
Тільки на вихідні і гори будемо їздити в готель з басейном та в планах байдарки й сходження на Говерлу. А справжній відпочинок - біля моря, летимо в Іспанію
Покорительная• 18 июня 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Ви молодець)
А яке направлення в бізнесі ?
Хи хи, ну ну• 18 июня 2025
Ответ дляЧарочка діда
Стерненко вам аплодує
Ви пенсіонерка?
Чарочка діда• 18 июня 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Ви пенсіонерка?
Ви не відповіли. І пішли у атаку із маніпуляцією
Хи хи, ну ну• 18 июня 2025
Ответ дляПокорительная
Ви молодець)
А яке направлення в бізнесі ?
Дякую,працюю в агенстві нерухомості
Замороженная селедка• 18 июня 2025
Старших двоих отправлю два раза в лагерь
С меньшей на море
Муж дома
С меньшей на море
Муж дома
Хи хи, ну ну• 18 июня 2025
Ответ дляЧарочка діда
Атака це в вашому уявленні.Я задала питання ,щоб знати кому відповісти ,пенсіонеру чи працюючому громадянину.Але зрозуміла,що у вас своя філософія,тому всі мої аргументи не для вас .Нийте далі
Ліплю вареники• 18 июня 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Что у вас за бизнес?
Дівчина заглядєніє• 18 июня 2025
Я останні роки на вихідних за містом. Зібрали речі і через півгодини вже на пляжику лежиш. Щось не так, зібрав речі і скоро вдома.