ГендиреХтор• 18 июня 2025

Как считаете,нужен ли у нас менструальный отпуск,как в Испании?

Ведь есть женщины которые реально в первые дни загибаются,а при этом нужно и на работу ходить и другие дела делать
Помогалочка• 18 июня 2025
Ответ дляНаверняка
Ні, не потрібен. Питання рясних та болючих місячних вирішується візитом до гінеколога.
Хто ті 5 хто себе по мордяці ляпає. Ви хоть поясніть що трапилось
ляскають по морді ті, хто не має звички вирішувати проблеми, а вміє тільки нити і вважати, що це їх доля, яку не змінити. Ті самі, хто ’не може схуднути, бо така конституція у них’
А ви праві - менструація не повинна бути настільки болючою, у більшості випадків навіть лікар не потрібен, достатньо вправ, завдяки яким усі органи стануть на свої фізіологічні місця (на осанку, тазове дно, стегнові суглоби). Але ж вони навіть пробувати не будуть, а мені теж зараз наліплять своїх фіолетових писків)
ПесиКот• 18 июня 2025
Ответ дляПомогалочка
Що це за вправи?
Наверняка• 18 июня 2025
Ответ дляПесиКот
Спіраль не ставлять жінкам, які не народжували
Хто вам таке сказав?
Марафетчица• 18 июня 2025
Вот как после этого удивляться, почему мужчинам отдают предпочтение при найме на работу
Наверняка• 18 июня 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
ну з почином вас, чи що ви хочете почути.
а, я зрозуміла: ви нагуглили ту ж діючу речовину.
ну тоді відкрию вам Америку: ібупрофена оооовер дофіга різних, а от один діє, а інший ні. ой, а ще - у одних ця форма діє, а інша ні, а іншим навпаки.
Ви не зрозуміли. Я лікар, в мене досвід призначення різних КОК 18 років. Мені просто цікаво спостерігати як кожна виправдовує свою гормонофобію. Що цікаво, то в перші 2 роки війни, у тих хто виїхав, цю гормонофобію як рукою зняло.
Помогалочка• 18 июня 2025
Ответ дляПесиКот
Що це за вправи?
дуже багато комплексів, зараз усі соцмережі ними повні

Наверняка• 18 июня 2025
Ответ дляПомогалочка
Так, ви маєте рацію. Набагато вигідніше страждати
Хвець-тець• 18 июня 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Так, КОК можуть допомогти при болях, але у деяких ще підключається діарея та нудота.
Вот вот эта диарея, у меня после 30 началось это с приходом м, а теперь ещё и за несколько дней до них, не могу спокойно на работу выйти..
ПесиКот• 18 июня 2025
Ответ дляНаверняка
Хто вам таке сказав?
Це загальновідомий факт
Василина Семеніч• 18 июня 2025
Ответ дляХвець-тець
аналогично( от болей таблетки глотаю, а с диареей намного сложнее на работе находиться.
Попельшка• 18 июня 2025
Ответ дляНаверняка
Чим вам недовподоби КОК бо Мілена? Гормонів боїтесь?
Хоч питання і не конкретно мені, але вище саме вам я писала про свій досвід з КОК і про Мерену. Про останню досі сміюся, що запхнула гроші в ... туди буквально .
ПесиКот• 18 июня 2025
Ответ дляПомогалочка
https://youtu.be/f139a4-Bfhk

https://youtu.be/KtbdvS6oS4A

https://youtu.be/gWWNiv4-rQo
Я вже 6 років ходжу на розтяжку і йогу. Думаєте, цього недостатньо, щоб «органи стали на місце»?
Хвець-тець• 18 июня 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Сейчас думаю какая я была счастливая раньше, когда её не было, но тогда оьильнее шли.. Сейчас 2 дня и на уменьшение слава богу
Наверняка• 18 июня 2025
Ответ дляПесиКот
Це загальновідомий факт
Ні, це хибне твердження.
ВМС не є методом першого вибору лише через складнощі введення. Але це не протипоказанням. У випадку, коли можливість призначення системних препаратів обмежена, перевагу надають Мірені не зважаючи на те народжувала жінка чи ні
Помогалочка• 18 июня 2025
Ответ дляПесиКот
1) розтяжка тут точно не зовсім те, йога теж може бути різною
2) звичайно, є більш суттєві гормональні, наприклад, проблеми, коли потрібен саме лікар і медикаменти, я відразу наголошувала, що мова не про 100 відсотків випадків
Попельшка• 18 июня 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Від діареї нічого не допомагає? Мені хоч з цим пощастило, звичайний лоперамід вирішує проблему.
Наверняка• 18 июня 2025
Ответ дляПопельшка
Мірена гарний препарат, але іноді потрібно підготувати матку до встановлення і на це може піти від 3 до 6 місяців. І так, якщо Мірена встановлюється на умовно нездорову матку, тобто з лікувальною метою, треба бути готовою до тривалого і складного періоду адаптації.
Кожен препарат або метод має свої переваги, свої недоліки і свої особливості застосування
Квітка Миру• 18 июня 2025
я бы не против одного денечка.
Мир Мир Мир!• 18 июня 2025
Ответ дляНаверняка

ви що вообше тютю? де ви побачили гормонофобію, коли я пишу, що виписували різні і раз вони мені не підійшли, то логічно, що я їх приймала, а не розказувала, що не виписуйте мені ці таблетки, бо я за природній перебіг?
і до чого ви приплели війну/виїхали/зняло/наділо? це ваша особиста травма на тему біженців?
лікарко, я вам нагадаю: тема про відпустки на час менструації. і вони ці менструації бувають різні. і кому як не вам розуміти, що препарати можуть підправити на період часу проблему, але не вирішити її остаточно. що за рік/два/десять прийому препаратів ти і далі або сидиш на них, або маєш свої фізіологічні проблеми.
ви не туди рішили свєркануть своїм досвідом, без вирішеної дії він нікого не вразить. а поки що ваші коментарі звелись до знецінення і обмовляння людей, яких ви не діагностували.
Попельшка• 18 июня 2025
Ответ дляНаверняка
Так вище ви писали, що візитом до гінеколога на раз вирішується проблема.

А тепер вже і самі визнаєте, що не вирішується. Треба довго і наполегливо підбирати ефективні методи. Декому їх так і не вдається підібрати. А,крім всього, це ще й доволі дорого.
Але написати анонімно, що то жінки тупі і ледачі ж святе діло.
Не танцую- но пою• 18 июня 2025
Ответ дляФорс мажор
Нет. В 16:00 (пятница) в 17:00 (понедельник-четверг) заканчивался рабочий день. Официально обед с 13:00 до 14:00.
В кого? Мої батьки працювали зовсім за іншим графіком.
Наверняка• 18 июня 2025
Ответ дляПомогалочка
Але в глобальному сенсі модифікація образу життя, фізичні вправи, режим дня, харчування все одно стоять на першому місці в лікуванні будь-якого захворювання
Ви дуже близькі до істині. Діарея може бути нетиповим проявом пмс, а лікування пмс ніколи не стартує з ліків.
ПесиКот• 18 июня 2025
Ответ дляПомогалочка
Ну як не зовсім те? Я ж бачу, які вправи робить дівчина і можу сказати, що це все я роблю регулярно.

У мене нема гормональних проблем. Є проблеми надмірного болю і нездужання в перший день. І так, мені дуже допомагає і полегшує стан, якщо я потренуюсь напередодні місячних. Але вправи не допомагають позбутися від болю зовсім.
Наверняка• 18 июня 2025
Ответ дляМир Мир Мир!

Ви тут одна чи ви думаєте, що я кажу лише про ваші пости?
Препарати вирішують проблему, не радикально, але вирішують і дозволяють жити краще. Чи може менструальна відпустка вирішить проблему?
В мене немає болючої теми з приводу виїхавши жінок. Я навпаки радію, що вони зважились на те, що відкладали тут в Україні через свої страхи і зрозуміли що гормональні препарати мають більше переваг ніж недоліків або ризиків
Наверняка• 18 июня 2025
Ответ дляПопельшка

Покажіть де саме я написала, що вирішується на раз?
П. С. Дорого - це не є проблемою лікаря, тому це точно не до мене
Мир Мир Мир!• 18 июня 2025
Ответ дляНаверняка
ви відповідаєте на мої коментарі, тож свої відповіді адресуєте мені.
я не маю відношення до ваших якихось пацієнток і вашого з ними досвіду.
ЗавЛабСнаб• 18 июня 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Ну нічого собі
Як менструальний отпуск то давай як в Іспанії європейскій, як раждіство так с срасіянцамі хачю
А кто-то хочет раждіство как с эуропейцами и мириканцами, надеясь, что эуропейцы и мириканцы за равного будут считать и к себе возьмут
Залатавая• 18 июня 2025
Перший день, якщо геть треш, - знеболювальне. Всі інші дні окей.
Попельшка• 18 июня 2025
Ответ дляНаверняка
В найпершому пості. В тому ж самому, де й ’мордяками’ знецінили жінок.
Лікар, якому ’дорого’ то не до нього, це той, хто гроші отримує від медпредставників за призначення шмурдяка різного? І неважливо як довго доведеться підбирати ефективне лікування?
Наверняка• 18 июня 2025
Ответ дляПопельшка
Де в тому пості написано що «на раз» «одразу» тощо?
З яких пір гарні препарати відомого виробника, якщо ми кажемо про Мірену, це шмурдяк і хто вам сказав, що я за призначення отримую гроші? Ви хоч скажіть як та скільки я отримую, щоб я теж знала