ГендиреХтор• 18 июня 2025
Как считаете,нужен ли у нас менструальный отпуск,как в Испании?
Ведь есть женщины которые реально в первые дни загибаются,а при этом нужно и на работу ходить и другие дела делать
Мудрецыха мира• 18 июня 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
Сначала вам предлагают менструальный отпуск, а потом повышение получает мужчина, потому что у него нет этих проблем и менструального отпуска.
При равных данных и опыте, на работу возьмут мужика, а если и примут на работу то зарплата, у женщины, будет ниже .
Таковы реалии
Попельшка• 18 июня 2025
Ответ дляНаверняка
Де в тому пості написано що «на раз» «одразу» тощо?
З яких пір гарні препарати відомого виробника, якщо ми кажемо про Мірену, це шмурдяк і хто вам сказав, що я за призначення отримую гроші? Ви хоч скажіть як та скільки я отримую, щоб я теж знала
Я вже сказала, в першому пості, де ви знецінили і звинуватили жінок
А ті маніпуляції, за допомогою яких ви викручується зараз, по модному називаються газлайнинг.
Жінки не тупі, а медицина не всесильна. І якщо жінка почуває себе дуже погано під час менструації, то краще вона мала б право на відпочинок. А не на звинувачення.
Добре,якщо керівник адекватний і дасть той відпочинок. Але навіть в темі достатньо ’лікарів’, які звинуватять у недолугості та й потому.