Перловая Кашка• 18 июня 2025

Шок! Філе куряче вже 200+ грн

Зайшла сьогодні у Сільпо, була неприємно вражена. А наче ще вчора філе було 180 грн максимум. Що вже казати про яловичину...
Ленивица-красавица• 18 июня 2025
Ответ дляМрії у вирії
Я а тому что с его поднятием ничего особо не изменится
Зарплатня виросте.
Якби ставки рахували не від прожиткового, а від мінімалки, зарплатня б була в 2,5 рази вище. А так її вже на їжу не вистачає. Завідувачка установою, з матеріальною і іншою відповідальністю, 8-9 тис на руки. Щось же треба з цим робити. У багатьох зарплати 6-10 тис грн, їх вже ні нащо не вистачає.
Мрії у вирії• 18 июня 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Зарплатня виросте.
Номинально
Спасу мир• 18 июня 2025
Ответ длячаревна
Хлеб подорожает на 20%, нестача жита. А вы про мясо.
Перестанут помогать финансоао стране, цены ещё больше взлетят.
И за это спасибо, что в войну не едим мерзлый картофель
уже пішло педалірування, що газу буде мало, а якщо і буде, дорогущий..
так що мерзла картошка все ближче.
--
от ржуть над людьми з лишньою вагою...,то вони якраз в голодовціі довше зможуть протягти на одній воді..
Неначасі• 18 июня 2025
У нас 220. Я не покупаю, одна филешка 90 грн, есть нечего.
чаревна• 18 июня 2025
Спасу мир• 18 июня 2025
Ответ дляМрії у вирії
Зачем вам прожиточный минимум?
Если его поднимут, то и цены ещё вырастут
і штрафи виростуть, і обов’язкові платежі ФОПовців також..,що ще +++ до ціни.
ЛЯ ПО ТА..
--
генії рулять.( і зато не барига,)
Ленивица-красавица• 18 июня 2025
Ответ дляНеначасі
А що тоді їсти? Курятина це найдешевше м`ясо.
Безлім на все• 18 июня 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Берите печень куриную, она полезна
И желудочки- чистый белок.
Это лучше, чем стрессовать
Я навіть не знаю як на такі коменти реагувати? Може краще сонцем харчуватись і пити алкоголь, він доступніший від м´яса.
Творю чудеса• 18 июня 2025
Ответ длячаревна
Спасибо товарищу Зеленскому за наше счастливое детство.
Не вмію заміряти• 18 июня 2025
Ответ дляДайте згадаю
Шукайте невеличкі крамниці. Ціни вас приємно здивують. Наприклад МК М´ясний https://myasniy.com/ , або Світ гурмана.
Не так і приємно філе 200 грн.
Безлім на все• 18 июня 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Крупу. М´ясо буде як в 90х, на свято.
Поліпривіт всім• 18 июня 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Шукати треба. Гомілки, крила, субпродукти, сьогодні купили з малим ’рябчик свинячий’, такі шматочки по 160 гривень за кіло, відмінний гуляш вийшов на вечерю з того рябчика. Да поставте хоч десять фіолетових баб, якщо грошей не вистачає, то з´їсте і рябчика. Філе курки невиправдано дороге.
Жена миллионера• 18 июня 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
И даже в атб 226, сговорились.
Но я всегда беру целую курицу.
Ціну на зерно бачили?
Безлім на все• 18 июня 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Поки хтось їсть мармурову яловичину і трюфеля, у воюючі країні.
Дайте згадаю• 18 июня 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Не так і приємно філе 200 грн.
Погані ціни? Фарш філейний 159,97, Фарш курячий 139,97, Грудка куряча 159,97, Окорочок курячий 109,97 Це Богодухівській мк. Не що давно зазнав важкий обстріл, але відновилися. Все є в наявності.
Поліпривіт всім• 18 июня 2025
Ответ дляБезлім на все
Я на це не впливаю, мені треба дитину годувати.
Кумедний ґудзик• 18 июня 2025
Атб 229 сьогодні,теж сильне здивування.
Жена миллионера• 18 июня 2025
Ответ дляДайте згадаю
Нестача жита? А как там зерновая сделка? А выручка от нее?
Так це ще весною було озвучено
Безлім на все• 18 июня 2025
Розведу індиків, мені десяток вистачить. Заї....ли.
Prervana• 18 июня 2025
Ответ дляПарасюха
Не, ну это вы давно в магазине не были
Я его еще по гривен 80 брала, много, по акции, в морозилку. Вот доедаю, начала обращать внимание...
Поліпривіт всім• 18 июня 2025
Ответ дляPrervana
Це в якому році Ви брали? Воно давно уже по таким цінам)
Кидаю курити• 18 июня 2025
Ответ дляДайте згадаю
Та нормально заработали, но люди то тут при чем? А нехватка потому, что мужиков перебили, некому работать.
Поліпривіт всім• 18 июня 2025
Ответ дляДайте згадаю
Вибачте, це в якому Ви купуєте місті? У нас таких цін немає.
Дайте згадаю• 18 июня 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Київ
Кидаю курити• 18 июня 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
друга тема за сьогодні.
Хотите сказать, что автор врёт?
Вимагаю спілкування• 18 июня 2025
Ответ дляКидаю курити
Хотите сказать, что автор врёт?
хочу сказати що мені смішно читати другу за день тему про дороге м´ясо
Привіт з ботойбіччя• 18 июня 2025
Филе 219 уже давно.
Поліпривіт всім• 18 июня 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Так а що, воно дешеве? Ми завжди купували задню частину для фаршу, гуляшу, на борщ лопатку, так це тепер дуже дорого. Борщ варю на голих ребрах, а на гуляш щопопало.
Така бойова Я• 18 июня 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Рост цен безумный, а прожиточный минимум три тысячи как и годы назад. И зарплаты довоенные. Как выживать, если цены выросли в несколько раз?
Никак, проблемы индейцев, ну вы сами понимаете
Кидаю курити• 18 июня 2025
Ответ дляБезлім на все
Крупу. М´ясо буде як в 90х, на свято.
Только в 90 модно было заработать и кто работал тот ел мясо, а сейчас все наоборот и ещё на голову летит.