Перловая Кашка• 18 июня в 19:25
Шок! Філе куряче вже 200+ грн
Зайшла сьогодні у Сільпо, була неприємно вражена. А наче ще вчора філе було 180 грн максимум. Що вже казати про яловичину...
Неначасі• 18 июня в 20:30
Ответ дляЛенивица-красавица
А що тоді їсти? Курятина це найдешевше м`ясо.
Вы правы..
Кидаю курити• 18 июня в 20:30
Ответ дляПоліпривіт всім
Шукати треба. Гомілки, крила, субпродукти, сьогодні купили з малим ’рябчик свинячий’, такі шматочки по 160 гривень за кіло, відмінний гуляш вийшов на вечерю з того рябчика. Да поставте хоч десять фіолетових баб, якщо грошей не вистачає, то з´їсте і рябчика. Філе курки невиправдано дороге.
Вы цены на лекарства видели? Детей тоже этим рябчиком кормите?
Поліпривіт всім• 18 июня в 20:31
Ответ дляКидаю курити
Бачили. Звісно, дітей теж ним годую, а що не так, це свинина, не отрута. А чим годувати? У мене зарплатня 10800.
Ло Шарик• 18 июня в 20:34
Ответ дляПоліпривіт всім
Це в якому році Ви брали? Воно давно уже по таким цінам)
Перед Великоднем по 80 - 100 було від Рошен 82% до якогось закордонного. 200 грам
Я теж морозилку напакувала
Ло Шарик• 18 июня в 20:35
Ответ дляБезлім на все
Розведу індиків, мені десяток вистачить. Заї....ли.
Ідики вас теж заї..ть.
Ло Шарик• 18 июня в 20:41
Ответ дляPrervana
Пошла Метро посмотрела. Блин, завтра надо ехать за очередной дозой запаса, пока оно у них по такой цене за 200 грамм.
В них часто акції, а в сільпо часто акції на закордонне
Ленивица-красавица• 18 июня в 20:41
В Фоззі акція на масло Молокія 82% і Комо кідс, по 79,90 воно.
Страхованная• 18 июня в 20:44
Ответ дляPrervana
А маселко сливочное как вам за 180 грамм? Вчера аж глазам не поверила
Кінець епохи бідності
Страхованная• 18 июня в 20:49
Ответ длячаревна
фото
Як там було у 2019му? Хоть поржом? Овес в допомогу, щоб веселіше ржалось
Г@Л@В@ломка• 18 июня в 20:49
Ответ дляГимли
Сейчас вам напишут, что вы зажрались . Покупайте куриные лапы и ешьте
Работать больше обычно говорят )
Дайте згадаю• 18 июня в 20:50
Якщо вже тут згадали 90ті. Високі ціни зазвичай спонукають готувати і щось вигадувати з нічого. З відти рецепти домашнього сиру з яйцями і содою, фарш в бубликах і таке інше. Готувати звісно багато хто вже не хоче, не вміє, не має коли. На прикладі курки. Тушка (95грн/кг АТБ) це два філе, з яких вийде багато биточків в клярі. Два окорочка - жарити, тушити, Залишок курки - бульон (суп), м´ясо обібрати - пиріжки, налисники, вареники.
Все питаю зарання• 18 июня в 20:50
Ответ дляPrervana
Я его еще по гривен 80 брала, много, по акции, в морозилку. Вот доедаю, начала обращать внимание...
У нас в магазинчиках з польськими товарами вигідніше купити польське масло, ніж у супермаркетах масло вітчизняних виробників.
Небалувана Галя• 18 июня в 20:51
Ответ дляПоліпривіт всім
Вибачте, це в якому Ви купуєте місті? У нас таких цін немає.
Я по схожим цінам купую в Києві. Буквально вчора взяла півкіло філейного і півкіло простого на фрикадельки
Страхованная• 18 июня в 20:51
Ответ дляБезлім на все
Гетманцев податок введе, як на племінну онліфанс модель
Поліпривіт всім• 18 июня в 20:51
Ответ дляНебалувана Галя
Так, та дівчина теж в Києві. У нас таких, на жаль, немає цін.
Кидаю курити• 18 июня в 20:52
Ответ дляВимагаю спілкування
хочу сказати що мені смішно читати другу за день тему про дороге м´ясо
А что в этом смешного? Тут плакать надо, что людям уже на еду не хватает.
Все питаю зарання• 18 июня в 20:53
Ответ дляPrervana
Достала вот последнюю пачку. Не так уж и давно
Тільки й сподіватися тепер на акції в Метро.
Недавно, здається, теж була- при покупці 2 шт ціна щось до 80грн.
Кидаю курити• 18 июня в 20:54
Ответ дляПоліпривіт всім
Незнаю чем, но это ужасно, потом дети всю жизнь с ЖКТ в лучшем случае будут вопросы.
Страхованная• 18 июня в 20:54
Ответ дляДайте згадаю
А якщо на неї тільки дивитись,то взагалі можна, як Ісус Христос, весь народ нагодувати
Поліпривіт всім• 18 июня в 20:55
Ответ дляКидаю курити
З ЖКТ? Через свинину тушковану? Видумайте щось інше. Ми в 90ті їли гуляш зі свинячої голови, жкт в нормі.
Ло Шарик• 18 июня в 20:56
Ответ дляКидаю курити
Яка різниця між м´ясом свині по 320 і 160 гривень, якщо вони з однієї туші?
Дайте згадаю• 18 июня в 20:57
Ответ дляСтрахованная
Вам ніхто не заважає купувати продукти на свій смак . Тема ж не про це
Все питаю зарання• 18 июня в 20:57
Ответ дляПоліпривіт всім
Теж пам´ятаю, мама сальтісон робила.
Ответ дляВсе питаю зарання
Ну завтра поеду охотиться. Я сразу пачек 20 беру. Топленое недавно схватила, изначальная цена ок, еще и доп. уценка -40%. Хранилось в морозилке, не побрезгую, выжарю его и с легкой просрочкой
Плету корзинки• 18 июня в 20:59
Ответ дляГимли
Сейчас придёт манька и будет писать, что на болотах все по пятьсот.
Кидаю курити• 18 июня в 20:59
Ответ дляПоліпривіт всім
Из-за качества, а после 90 у многих и есть такие проблемы.