Перловая Кашка• 18 июня 2025

Шок! Філе куряче вже 200+ грн

Зайшла сьогодні у Сільпо, була неприємно вражена. А наче ще вчора філе було 180 грн максимум. Що вже казати про яловичину...
Ло Шарик• 18 июня 2025
Ответ дляКидаю курити
Да, как минимум потому, что в одном месте мясо, а во втором жир, жилки и слизь.
Воно є у всій курці.
Ло Шарик• 18 июня 2025
Ответ дляКидаю курити
І свині також, це жирне м´ясо
Страхованная• 18 июня 2025
Ответ дляЗавжди мало
От видно, що людина не знає про свинину нічого) А обрізки - це ненормальне м´ясо, це відходи?
так, це відходи, як би Ви себе не переконували, що це нормальне м’ясо
Спасу мир• 18 июня 2025
Ответ дляСтрахованная
Гетманцев податок введе, як на племінну онліфанс модель
не підказуйте..

. он собак-котів збираються реєструвати, скоро і до живності доберуться. то ж поле не пахане..

колись вже було- селяни по ночам в сараях-льохах свиней різали,щоб не було чути та видно, та не заставляли їх здавати м’ясо-сало-шкуру в рахунок податку.
Завжди мало• 18 июня 2025
Ответ дляСтрахованная
Я якось розберуся, як мені тушу домашньої свині розробити і вирізати м´ясо на відбивні, на шашлики, і на фарш Є такий процес як зачистка м´яса - зрізаються плівки, видаляються сухожилля - це відходи. А обрізки - це шматочки обрізані при формуванні товарного вигляду шматка м´яса для продажу. У мене обрізків нема, я м´ясо не продаю
Спасу мир• 18 июня 2025
Ответ дляХата на мати
Лето, цыпочки подорожали. Эпиляция, педикюр. Все логично
ага. ботокс - морщин на тушці геть немає..,так накачують гелем. а то не дешево.
Спасу мир• 18 июня 2025
Ответ дляЦідило правди
Постійно коли їздимо відпочивати, бачу в яких нереальних кількостях Чорногорці, Хорвати їдять свинину, майже всі страви зі свинини, усі стрункі, спортивні і точно живуть не менше наших людей, літні люди виглядають дуже жваво, у Німеччині переважно свинину їдять і точно не від бідності. І тільки у нас від свинини усі проблеми і хвороби
скоріше -від курятини на антибіотиках .. знали б ви, сільки хімії викоростовується при вирощуванні..
домашня ципа 6-8 місяців росте, .., а тут-3.
Prervana• 18 июня 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Вы можете его протестировать , кинуть в горячую воду?
А смысл? Оно было куплено некоторое время назад. Сейчас состав партии, которая в продаже, мог и измениться
Цідило правди• 18 июня 2025
Ответ дляСпасу мир
Згодна з вами, тим паче у наш час про якість продуктів взагалі не йде мова, якісного дуже мало, якщо говорити про звичайні маркети, базари і місця де купляє продукти переважна кількість людей. Але ж сидіти на салатних листках теж не будеш, чи на картоплі вареній з салом,як вище рекомендують. Так це смачно, але не щодня три рази на день
Спасу мир• 18 июня 2025
Ответ дляЦідило правди
я вище писала- гречка -виручалка.там трохи добавити білків,і можливо хоч ноги не протягти..
Ангел-предохранитель• 18 июня 2025
Ответ дляМрії у вирії
Зачем вам прожиточный минимум?
Если его поднимут, то и цены ещё вырастут
Коли десятки тисяч людей замість мінімалки почали отримувати до 100 тис.грн (військові), особливо на цінах це не сказалося. Затоякщо бюджетникам на тисячу піднімуть, то будуть верещати, що страшна інфляція буде і край. На мій погляд, в країні товарів достатньо, і якщо підвищиться упівельна спроможність населення, то виграють всі. і торгівельний бізнес, якого в нас 80%, і виробництво. Але ж ні, наші підприємці коли чують про бюджетників, починають нулі в цінах дописувати.
Страхованная• 18 июня 2025
Ответ дляСпасу мир
не підказуйте..

знаю((( мох батьки донедавна були живы свідки того(((( А мама розказувала, як дідусь плакав, рубаючи сад(((
Страхованная• 18 июня 2025
Ответ дляЗавжди мало
тіште себе, тіште. Ратиці ще не забудьте до м’яса записати)))) зи, у нас теж було господарство, тому знаю, що такими обрізками-фляками псів і котів годували, як розбирали свиню
Ангел-предохранитель• 18 июня 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
З ЖКТ? Через свинину тушковану? Видумайте щось інше. Ми в 90ті їли гуляш зі свинячої голови, жкт в нормі.
Не рвіть шаблони. Вся їжа - це просто жири, білки та вуглеводи. Донедавна сало не можна, яйця - холестерин, зараз вже все нормально. Але деякі тьоті чуть шо - ЖКТ. Вічно мають жити.
Страхованная• 18 июня 2025
Ответ дляСпасу мир
а ще листочки на деревах є, якісь плоди, корінці можна викопати... чогось згадалась картинка, як хробак звивається, коли рибак його насиляє на гачок.
А тим часом....
Понад 12 млн на рік — дохід посадовця держаудитслужби в Одесі
https://odesa.novyny.live/ponad-12-mln-na-rik-dokh...

Не менше ніж півмільйона грн кожен: оприлюднені зарплати наглядової ради “Ощадбанку” за травень
https://forex.ua/ua/ne-menshe-nizh-pivmiljona-grn-...
Ангел-предохранитель• 18 июня 2025
Ответ дляКидаю курити
Конечно, те же спинки дале не все животные готовы есть, а поджелудочная и вовсе может сойти с линии от них. А питательных веществ там в принципе нет.
Там є колаген. І в шкірі колаген. А жир в нормальних порціях організму потрібний.
Завжди мало• 18 июня 2025
Ответ дляСтрахованная
А де ви побачили обрізки-фляки?
Страхованная• 18 июня 2025
Ответ дляЗавжди мало
А де ви побачили обрізки-фляки?
в тому пості, де їх з апломбом і пафосно обізвали рябчиками певно, так обрізки смачніші)))
Завжди мало• 18 июня 2025
Ответ дляСтрахованная
А що вам смачніше, мабуть філе з атб?
Страхованная• 18 июня 2025
Ответ дляЗавжди мало
А що вам смачніше, мабуть філе з атб?
мені смачніше нормальне м’ясо, а не обрізки-фляки, котрими у нас після розбирання зарізаної свині годували псів і котів. А якщо, не дай Боже, прийдеться їсти обрізки-фляки, бо від такого ніхто не застрахований, то буду називати речі своїми іменами, а не рябчиками
НеКонец-Света• 19 июня 2025
Ответ дляPrervana
Вам жалко?
Prervana• 19 июня 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Вам жалко?
Как конкретно предлагаете его проверять? Завтра достану пачку из морозилки
НеКонец-Света• 19 июня 2025
Ответ дляPrervana
Кинуть в горячую воду. Если оно хорошее то вода станет мутная как сыроватка с молока , без каки то хлопьев. А сверху жёлтый жир.

Кстати , с морозилке оно должно крошиться а не резаться
Prervana• 19 июня 2025
Ответ дляНеКонец-Света

Prervana• 19 июня 2025
Ответ дляНеКонец-Света

Отстоялось
Масло как масло
НеКонец-Света• 19 июня 2025
Ответ дляPrervana
Отстоялось
Масло как масло
Спасибо. Да, вроде ок. Хлопья мелкие не плавали ?

Возьму на заметку его . 🫶
Prervana• 19 июня 2025
Ответ дляНеКонец-Света

Возьму на заметку его . 🫶
Нет, ничего не плавало