КротоТо• 18 июня в 20:21

Чоловік не зробив жодного сюрпризу на ювілей

Надув цифри ,які я сама ж собі купила , коли я спала ,а потім розбувив ,та запитав куди їх та на що поставити,жодних сюрпризів,я розчавлена!!!
Ну купи в якомусь турагентстві ту дешеву путівку та подаруй,ну замов якусь незвичну вечерю сам,забронюй ресторан та замов в ньому привітання,замов іменний торт та зробити хоч щось в кінці кінців за ці 10 років,а то поїхав купив мені троянди червоні ,щоб типу до нього не виникло запитання і на цьому все і так майже кожен рік
Так паршиво себе відчую наче звичайний день,а не юбілей,по суті не відсвяткували нічого
Я вважаю,що інша б жінка на моєму місці не терпіла би це
Всех анонимов аноним• 18 июня в 20:23
Я і не терплю, кажу мені подаруй оте і оте.
#Пойду_кгадалке• 18 июня в 20:23
Разводитесь, не будьте терпилой
автор КротоТо • 18 июня в 20:24
Ответ дляВсех анонимов аноним
Так справа і не в подарунку по суті
Свій варік• 18 июня в 20:24
У вас есть рот? Разговаривать умеете? Вот ртом и скажите что хотите, а то он что должен угадывать ваши желания?
Инфотуфелька• 18 июня в 20:24
Все так херово, далі нема куди😂 треба розлучатися
Свій варік• 18 июня в 20:25
Ответ дляИнфотуфелька
Это из разряда женщина с жиру бесится
автор КротоТо • 18 июня в 20:25
Ответ дляСвій варік
Я йому казала за сюрпризи ,нуль на масу два на трасу
Всех анонимов аноним• 18 июня в 20:25
Ответ дляКротоТо
Так справа і не в подарунку по суті
А в чому? Що ви не можете сказати, що вам треба купити?
Цвірінь• 18 июня в 20:25
Увы,такая ваша ценность 10 лет спкстя, чисто на отстань. Ну может ваш муж в целом не милен в сюрпризах, зато счета оплачивает исправно
автор КротоТо • 18 июня в 20:25
Ответ дляВсех анонимов аноним
Я описала ,це не купити ,це зробити
автор КротоТо • 18 июня в 20:26
Ответ дляЦвірінь
Так і раніше було весь час
сладкий_ноябрь• 18 июня в 20:26
Ну ви ж живете з ним 10 років, значить все подобається.
Який сенс нити зараз?
Инфотуфелька• 18 июня в 20:26
Ответ дляКротоТо
Ну то може натура в нього така. Не вміє сюрпризи робить. Мій такий самий, треба казать по суті. То не найгірше. Гірше, як жадний
автор КротоТо • 18 июня в 20:26
Ответ дляИнфотуфелька
І що він вам тоді робить?
Весела пiсенька• 18 июня в 20:27
Мне будет 50. Думаю, что тоже останусь без сюрприза. Если сын напомнит мужу, чтобы купил цветы, то буду с букетом. А вообще печально, всю жизнь так.
Всех анонимов аноним• 18 июня в 20:27
Ответ дляКротоТо
Я описала ,це не купити ,це зробити
Так скажіть, Вася, зробити оте і оце.
автор КротоТо • 18 июня в 20:27
Ответ дляВесела пiсенька
Букет само собою зрозуміло,а святкування?
автор КротоТо • 18 июня в 20:27
Ответ дляВсех анонимов аноним
Так скажіть, Вася, зробити оте і оце.
Так це вже тоді виходить не сюрприз
Инфотуфелька• 18 июня в 20:27
Ответ дляКротоТо
І що він вам тоді робить?
Купує те, що скажу або гроші дає. Може ресторан замовить
автор КротоТо • 18 июня в 20:28
Ответ дляИнфотуфелька
А я сама собі ресторан замовляла
Цвірінь• 18 июня в 20:28
Ответ дляКротоТо
Так і раніше було весь час
Так смысл заставлять рабочую лошадь показывать цирковые трюки? Он и не поймет, о чем вы обиделись. Просто отведите его в магазин и покажите пальцем на тот бриллиант или что вы хотите.
автор КротоТо • 18 июня в 20:29
Ответ дляЦвірінь
А до чого тут діамант?
Инфотуфелька• 18 июня в 20:29
Ответ дляКротоТо
А я сама собі ресторан замовляла
В нас теж по різному. Я в один момент зрозуміла, що не хочу, щоб моє щастя від когось залежало. Хочу, зробила
Всех анонимов аноним• 18 июня в 20:29
Ответ дляКротоТо
Так це вже тоді виходить не сюрприз
Чому ви вирішили, що сюрприз вам сподобається?) Будете знов тут плакатись, очікувала путівку, а він негарні сережки подарував.
Весела пiсенька• 18 июня в 20:31
Ответ дляКротоТо
Все сама. Он вообще не любитель есть по кафе-ресторанам. Занудный тип. Зато сын стал совершеннолетним, дочь подросток. Мы втроём ходим по разным местами поесть.
Цвірінь• 18 июня в 20:32
Ответ дляКротоТо
А до чого тут діамант?
Ну вы же хотите, чтоб муж вашу значимость подтвердил Укажите ему пальцем, чем именно. И не морочьте голову ожиданием сюрпризов, это не тот случай.
Сонячний день• 18 июня в 20:34
Розводьтеся. Дайте шанс мужику стати щасливим.
дама_из_декрета• 18 июня в 20:38
Ну так 10 лет! Любовь живет три года, давно менять пора. Это колокол!
Оскорбляю всячески• 18 июня в 20:55
какой от него толк по жизни ?
квартира хоть у него есть ?
ПАЦАНКА О• 18 июня в 21:33
Ну, а що Ви хотіли, якщо він завжди такий був? Але...для коханок вони все знаходять, як треба. А дружина чи образилась, чи ні- пофіг.