Моторошні троянди• 18 июня 2025

Посоветуйте противотревожный препарат

Прямо трясет, мысли депрессивные и тревога
Муркамурковна• 18 июня 2025
Єдине, що мені допомогло, це праця над собою, кожну хвилину себе повертати сюди, в цей момент, прямо в голові казати ти ТУт . Бачу шкаф, пью гарячий чай і тд, ще допомагає червона резинка на руці, медитації, для мене не ті що бОоооомммммм, а ті що агресивні, типу жорсткі шаманські барабани, масажі постійні і якщо нема грошей на терапевта чат джипіті
Мені звісно назначили купу препаратів
Я звісно їх можу вам написати але вони вже після всього треба і то не факт
автор Моторошні троянди • 18 июня 2025
Ответ дляМуркамурковна
Мені звісно назначили купу препаратів
Дякую, напишіть будь ласка 🙏🏻
Подтяжка• 18 июня 2025
если быстро-гидазепам
его доктора назначают, чтоб симптомы снять
ЭмчЭндЭм• 18 июня 2025
Еееее, з цим до лікаря, до психіатра. Всі дієві препарати за призначенням лікаря та по рецепту. Мені свого часу призначали Атаракс та пізніше Лірику
oksi-71• 18 июня 2025
атаракс
ЭмчЭндЭм• 18 июня 2025
Авторе, прислухайтесь до першого посту, це реально працює. Мені йога допомагає, навіть просто полежати в шавасані та відчути кожен сантиметр тіла. Але це так би мовити планово, з метою профілактики
Якщо треба терміново зняти приступ, то 3 прості кроки
1. Написати смс 3 близьким людям, родичам подругам, спитати як вони
2. Назвати 5 предметів поруч з собою
3. Дихання в темпі 4,7,8
Эскиз бесконечности• 18 июня 2025
Я п*ю зонік.
Але треба,аби лікар вирішив,чи вам підходить
Муркамурковна• 18 июня 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Дякую, напишіть будь ласка 🙏🏻
Ніколи, лише лікар напише
Яков Hypnotherapist• 19 июня 2025
Если нужно снять только симптомы, то ок. Но учтите , что тревожное расстройство само собой не уходит от лекарств.

В терапии лекарства используют в тяжёлых случаях, для того чтобы дать облегчение и время для работы над собой.