муха в кедах• 18 июня в 23:16

Как я узнаю ?

Как я узнаю если муж подаст на развод ? Временно с ребёнком живем заграницей ! То есть письмо не прийдет (
Переживаю , потому, что может отсаживать ребенка или еще чего то плохого , а я даже знать не буду
Лупаю цю скелю• 18 июня в 23:18
Щоб дізнатися, чи чоловік подав на розлучення в Україні, навіть якщо ти перебуваєш із дитиною за кордоном, є кілька способів:

---

🔎 1. Перевірка через Єдиний державний реєстр судових рішень (ЄДРСР)

Сайт: reyestr.court.gov.ua

Що робити:

Введи ПІБ чоловіка (можна у різних варіаціях — повністю або частково).

У фільтрах обери розділ ’Цивільні справи’, підрозділ — ’Розірвання шлюбу’.

Перевір, чи є ухвали про відкриття провадження або рішення щодо розірвання шлюбу.

📌 Важливо: У рішенні може бути зашифроване твоє ім’я як ’ОСОБА_1’, а його — як ’ОСОБА_2’, але дату, суд, обставини легко впізнати.

---

📬 2. Отримання офіційного повідомлення

Якщо він подав позов до суду, тобі мали б надіслати судову повістку — за останнім відомим місцем твого проживання або місцем реєстрації в Україні.

Якщо ти офіційно виїхала з дитиною й не змінила місце реєстрації, суд може надіслати повістку туди.

📌 Якщо ти не з’явишся до суду, суд може розглянути справу без тебе заочно. Це не позбавляє тебе прав, але важливо бути в курсі.

---

📧 3. Звернення до суду за місцем його реєстрації

Якщо знаєш, де він мешкає, зателефонуй до канцелярії місцевого суду й запитай, чи зареєстровано провадження по вашому шлюбу.

Суд має право відповісти, якщо ти є стороною справи. Можеш підтвердити особу через електронну пошту або е-кабінет.

---

💻 4. Електронний суд / ’Дія’ (обмежено)

Через Електронний суд можна бачити судові справи, в яких ти є стороною, але треба мати КЕП (електронний підпис).

У застосунку ’Дія’ поки що немає повноцінного відображення судових процесів.

---

📌 Що робити, якщо виявиш подання на розлучення?

1. Можеш подати заяву до суду про участь онлайн, якщо не можеш бути фізично присутньою.

2. Попроси суд призначити справу у режимі відеоконференції.

3. Якщо є питання опіки над дитиною — обов’язково заяви свої вимоги в рамках розгляду.

---

Хочеш — можу допомогти сформулювати заяву до суду або запит для перевірки, якщо ти вже маєш підозри чи прізвище суду.

Как-то так
Из Кукуева я• 18 июня в 23:19
https://court.gov.ua/fair/
Мониторьте
автор муха в кедах • 18 июня в 23:20
Ответ дляИз Кукуева я
https://court.gov.ua/fair/
Мониторьте
А как там понять что то ? Там номер дела вводить надо , я даже не знаю его
Айболитная• 18 июня в 23:25
Ответ дляЛупаю цю скелю

---

Сайт: reyestr.court.gov.ua

Що робити:

---

📬 2. Отримання офіційного повідомлення

---

💻 4. Електронний суд / ’Дія’ (обмежено)

---

Как-то так
Як можна впізнати свою справц по ’обставинам і даті суду’ якщо ти не повідомлений, а замість прізвищи сторони позначені особа 1 і 2? Уявіть що автор прописана ща адресою де вона проживала з чоловіком до виїзду ща кордон. Чоловік сам же ту повістку отримає і викине, автор і знати не буде.
Лупаю цю скелю• 18 июня в 23:28
Ответ дляАйболитная
Да
автор муха в кедах • 18 июня в 23:31
Капец
РокерША• 18 июня в 23:46
Ответ длямуха в кедах
Можно только имя ввести.
Из Кукуева я• 19 июня в 00:04
Ответ длямуха в кедах
Вводите свое ФИО, номер дела не нужен
Из Кукуева я• 19 июня в 00:06
Ответ дляАйболитная
Особа 1 и особа 2 в самом тексте документа. А чей иск и к кому будет написано.