Малявка ще та• Изменено 19 июня в 07:40
Чи вже видали свідоцтва з відзнакою у вашому місті?
У моєї дитини має бути свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою. Повинні були видати 23 червня, вчора у школі сказали, що друк затримується, бо Київ не встигає надрукувати документи до 23 червня. Коли точно будуть свідоцтва — ніхто сказати не може.
Підкажіть, будь ласка, у яких містах/школах вже видали свідоцтва з відзнакою?
Дуже вдячна за будь-яку інформацію!
Директор Пляжу• 19 июня в 07:44
Ви поїдете в те місто/школу, щоб отримати своє свідоцтво? Чим вам допоможе ця ініормація?
Малявка ще та
• 19 июня в 07:47
Ответ дляДиректор Пляжу
Ця інформація допоможе краще зрозуміти, чи затримка об´єктивна (по всій Україні), чи проблема саме в нашій школі.
Море Щастя• 19 июня в 07:55
Ответ дляМалявка ще та
Сьогодні 23 червня?Ви вже разів з 10 питали тут.Майте терпіння.
Малявка ще та
• 19 июня в 07:59
Ответ дляМоре Щастя
Перший раз питаю, бо тільки вчора дізналася,що до 23 не встигають
Червона ікорка• 19 июня в 07:59
Не по теме
Подскажите какие оценки должны быть что бы получить аттестат с отличием
Малявка ще та
• 19 июня в 08:00
Ответ дляЧервона ікорка
Не по теме
11,12
Море Щастя• 19 июня в 08:02
Ответ дляМалявка ще та
Ну то пошукайте,тут ваша сестра вже більше тижня блукає.
Малявка ще та
• 19 июня в 08:06
Ответ дляМоре Щастя
Виходить я не одна така🤣
Анонимарик• 19 июня в 08:07
Ответ дляЧервона ікорка
10 не должны быть совсем?
Тоже не понимаю, 10 это же тоже высокая оценка, по старой системе «5». Десятка - пять с минусом, 11- классическая пятерка, 12-пятерка с плюсом)
Директор Пляжу• 19 июня в 08:09
Ответ дляМалявка ще та
Для цього підійте простий дзвінок в райвідділосвіти, який цим друком свідоцтв і займається
Директор Пляжу• 19 июня в 08:09
Ответ дляЧервона ікорка
Не по теме
10-12
Червона ікорка• 19 июня в 08:11
Ответ дляАнонимарик
Вот и я о том же
Сын закончил десятый класс с двумя девятками. Остальное 10-11
Классный руководитель сказала что у него все шансы в следующем году получить аттестат с отличием.
Поэтому я была уверена что 10 могут присутствовать
Директор Пляжу• 19 июня в 08:13
Ответ дляЧервона ікорка
Не по теме
Директор Пляжу• 19 июня в 08:14
Ответ дляЧервона ікорка
Вот и я о том же
Головне, щоб ті предмети, за якими 9, продовжували вчити в 11му класі.
Хоча та відзнака нічого не дає, ви ж в курсі.
Бавовнятко• 19 июня в 08:14
Ответ дляЧервона ікорка
10 не должны быть совсем?
10-12 балів. У моєї три десятки. Дали червоний диплом
Червона ікорка• 19 июня в 08:16
Ответ дляДиректор Пляжу
Конечно в курсе. Это чисто моё хотение)
У дочери красный диплом, а сыну ,,хочу,, аттестат с отличием
Ацетилсалициловая кислота• 19 июня в 08:19
Ответ дляДиректор Пляжу
Это скучно, лучше здесь задолбать всех
Малявка ще та
• 19 июня в 08:21
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Это скучно, лучше здесь задолбать всех
То не читайте цю тему і не переймайтесь
Поліцейський патруль• 19 июня в 08:52
Ответ дляМалявка ще та
Чем вам это поможет?
Малявка ще та
• 19 июня в 09:03
Ответ дляПоліцейський патруль
Чем вам это поможет?
Ця інформація допоможе мені зрозуміти, наскільки поширена проблема, щоб визначити, чи варто звертатися з офіційними скаргами чи очікувати далі
Поліцейський патруль• 19 июня в 09:08
Ответ дляМалявка ще та
Чем вам это поможет, дадут вам ту бумажку
Стебель березы• 19 июня в 09:15
Ответ дляМоре Щастя
Людина хвилюється. Дуже шкода буде, якщо через затримку в отриманні дитину не зарахують. Я пару днів тому теж питала тут. Автор, нам директор школи сказала що 20.06 ми отримаємо. Якщо необхідно, то 19.06 разом з представником освіти можна поїхати в область. Але, нам порахували, що 20 підходить. За 2 дні він дійде до нашого супроводжуючого і в понеділок вона зробить апостиль і до 01.07 встигаємо.
Стебель березы• 19 июня в 09:17
Ответ дляАнонимарик
Можна 10.
Стебель березы• 19 июня в 09:20
Ответ дляПоліцейський патруль
Проблема не в дадуть- не дадуть, а проблема в термінах видачі.