АсобеннАя• 19 июня 2025
УФМЛ відгуки.
Доброго дня. Цікавить відгуки про ліцей, бажано за останні 3 роки. Як там навчатися, як гуртожиток, як навчання та сон у підвалі? Переживаю чи варто віддавати туди дитину у 8 клас, ми з іншої області, часто приїжджати до нього не зможу, чи варте дане навчання таких зусиль, не впевнена чи потягне таке навантаження. Дякую за відповіді.
4есотка• 19 июня 2025
Там дуже цікаво для обдарованих дітей, гуртожиток нормальний, харчування хороше (але враховуючи постійний голод підлітків, в магазині щось буде підкуповувати по дрібницям). Купа безкоштовних гуртків, здорова атмосфера, малі класи, просторе обладнане приміщення.
Укриття в 23 році було таке собі, якщо чесно.
Вимоги високі, вчитися треба сумлінно, бути готовим до труднощів.
Ви вже поступили?
4есотка• 19 июня 2025
Щодо того чи варто то таких зусиль, то я би сказала так: уфмл для дітей з завищеними потребами в академічному навантаженні. Якщо дитині занадто нудно і легко в школі до втрати інтересу - уфмл допоможе.
Ну і є фізмат ліцеї попростіше.
Блакитна устриця• 19 июня 2025
Автор, а воно того варте?
Ліцей уфмл в голосіївському районі, поруч з корпусами кубіка, фізиків і т.д. Там були прильоти, і зараз Київ кошмарять. Ось воно того варте ?
АсобеннАя
• 19 июня 2025
Ответ для4есотка
Ви вже поступили?
Укриття й наразі таке собі, а дітям з гуртожитку там ночувати. Рекомендовані до зарахування. Я розумію, що вимоги високі, але якщо не спробував, не зрозумієш чи твоє.
АсобеннАя
• 19 июня 2025
Ответ для4есотка
Ну і є фізмат ліцеї попростіше.
У нас в місті немає сильної школи, немає як розвиватися, хороша й проста щкільна освіта. Мені потрібен гуртожиток.
АсобеннАя
• 19 июня 2025
Ответ дляLorhen_
В гуртожитку і в навчальних корпусах взимку дуже холодно.
Це недобре. Холодно настільки, що навіть теплий костюм не врятує?
Завжди недо...• 19 июня 2025
я сама з Черкас, сижу в Києві, в Голосіївському . І дитина тут вчиться, але не в УФМл. В Черкасах є ФІМЛІ - по рівню з УФМЛ. Але у них гуртожитків немає. Є у ЛЬвові подібний ліцей. Ви вже поступили?
АсобеннАя
• 19 июня 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Автор, а воно того варте?
Є більш безпечні регіони, є менш. Але ніхто по всій Україні ні від чого не застрахований. Не всі мають кошти жити й навчати дітей закордоном, де є безпечно.
Завжди недо...• 19 июня 2025
В мирний час однозначно 2 руками за. Гарна освіта, ліцей один з найкращих. Але... якщо в Черкасах просто тривога є , але шахеди щоночі не бомблять, але 3-4 рази на рік.. Було мабуть тижня 2 - спокою з серпня 2024 року. Я не знаю чи водять дітей в сховище щоночі, чи вони просто там сплять. Але це виснажує.
АсобеннАя
• 19 июня 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Дитина з Вами проживає? До Львова я точно не зможу їздити до дитини, до Києва таки ближче. Рекомендовані до зарахування.
АсобеннАя
• 19 июня 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Мене безпекова ситуація дуже лякає. Але ж діти й зараз там навчаються очно.
4есотка• 19 июня 2025
Ответ дляАсобеннАя
Є в деяких обласних центрах, поцікавтеся в своєму чи сусідніх.
Завжди недо...• 19 июня 2025
Моя спить в коридорі з вересня минулого року. Ніколи не знаєш - чи буде щось на околицях, чи буде над головою збиватися як 17 червня.
Як хочете, то можете спробувати. А там може у Львів перевести. Але це ваша відповідальність і ваше рішення.
4есотка• 19 июня 2025
Ответ дляАсобеннАя
В принципі ви праві, але якщо дитина психологічно не міцна, може зневіритися у своїх силах і втратити бажання вчитися. Але ви краще знаєте свою дитину. Успіхів!
4есотка• 19 июня 2025
Ответ дляЗавжди недо...
як екзамен здавали? Лише влітку чи протягом року теж?
Вступна кампанія чітко в оголошений період.
АсобеннАя
• 19 июня 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Назад не думаєте повертатись? Чи залишаєтесь через кращу освіту? Моя звісно, проте хотілось почути відгуків батьків, діти яких там навчаються та проживають. Якби не війна, сумнівів було б значно менше.
АсобеннАя
• 19 июня 2025
Ответ для4есотка
Тут є і зворотній бік, якщо в школі не зацікавлюють предметом, бажання вчитися й старатись може відпасти. Дякую. Ваша дитина закінчила даний ліцей?
СкрипяСердцем• 19 июня 2025
Який бред. Голосіївський район це постійне збитття як не шахедів так ракет. Одна справа, як би ви були київлянами, то дитина була б адаптована вже до щонічного триндеця. Ви із спокійноно регіону то шукайте в себе щось. Навіщо наражати дитину на небезпеку. Ще в сумську область відправти на навчання.
О цей вислів - скрізь небезпечно - тупий, після останніх атак жертв серед цивільного збільшується в Києві
4есотка• 19 июня 2025
Ответ дляАсобеннАя
Ні, провчилася два роки. Потім почалися проблеми зі здоров´ям, перейшли в звичайну школу, а потвм взагалі на сімейне. Але той період ми завжди згадуємо із задоволенням.
АсобеннАя
• 19 июня 2025
Ответ для4есотка
Бажаю найміцнішого здоров´я Вашій дитині.
4есотка• 19 июня 2025
Ответ дляАсобеннАя
Дякую, цього року випускниця, сподіваюся, буде все ок.
АсобеннАя
• 19 июня 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Загиблі це велике горе. Я живу в такому місці, через яке пролягає маршрут шахедів на Київ та захід. Збивають і в нас. Звісно, в Києві ситуація загострена. Але нещодавно як було в Дніпрі. Я ж не із села в Карпатах. Ніхто не знає, що в хворих у головах.
Блакитна устриця• 19 июня 2025
Ответ дляАсобеннАя
Навчання за кордоном безкоштовно, на відміну від України.
Але навіть в межах України є більш безпечні місця, ніж Київ. Я з Києва і ні за що не відправила б у нього дитину саму, ще й малолітню. Свою дитину я з Києва вивезла, запасних не маю. Але це ваша дитина і вам вирішувати.
Блакитна устриця• 19 июня 2025
Ответ дляАсобеннАя
Холодно настільки, що студенти в куртках і рукавицях сиділи в деяких аудиторіях ще до війни. Під час війни там трощило корпуси, не знаю чи зробили там ремонт чи просто вікна поставили і все. Там нереально холодно.
АсобеннАя
• 19 июня 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Ви про університет пишите, в ліцеї так само?
Блакитна устриця• 19 июня 2025
Звичайно, там всі корпуси однаково холодні. Це корпуси біля вднг недалеко.