Без комплексів• Изменено 19 июня 2025
Реклама і відеоарт vs Англійська філологія
Донька обирає між двома напрямками. З одного боку, цікавиться фотографією, рекламою. З іншого, подобається робота вчителя. Яку спеціальність обрати для бакалаврата?
Мушля з Криму• 19 июня 2025
Филология на бакалаврате,потом реклама на магистратуре. ПС - моя дочь филолог, все у нее отлично
Кукарачка• 19 июня 2025
А де є такий напрямок ’Реклама і відеоарт’? Я побачила Харків у пошуку, ще є десь?
Без комплексів
• 19 июня 2025
Ответ дляКукарачка
Харків
Без комплексів
• 19 июня 2025
Більше ніде не знайшла. Шукала щось з фотографією, відео. На жаль, дуже мало таких освітніх програм
Кукарачка• 19 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Може ще подивитись факультети систем і засобів масової комунікації... такі наче є багато де...
Без комплексів
• 19 июня 2025
Ответ дляКукарачка
Зараз більше вибір напрямку важливий. Що саме актуальніше взяти на бакалаврат